„Tėvų darželio“ laidoje - apie berniukų auginimą ir auklėjimą

Tėvų darželio laidos vedėjai Žygis Stakėnas su žmona Dovile „Tėvų darželio“ laidos stop kadras

Lapkričio 7-oji - Tarptautinė vyrų diena, kurią švęsdami žiūrėjome naujausią „Tėvų darželio“ laidą apie berniukus ir jų tapimą tikrais vyrais.

Sakoma, kad vaikų lūpomis kalba tiesa, tad jų paklausėme, kas yra tikras vyras ir ką jis turėtų mokėti padaryti. Mažieji laidos ekspertai teigė, kad vyrams svarbu visais rūpintis ir tiesiog būtina mokėti pakabinti užuolaidas arba kašį:

Kaip užauginti gerą vyrą? Naudingi patarimai berniukų tėvams

Laidoje apie berniukų auginimą ir auklėjimą kalbėjo dviejų sūnų tėvai vizažistė - grimerė, vizažo dėstytoja Jolita Duškinienė ir „Retorikos akademija“ įkūrėjas, viešo kalbėjimo mokytojas Donaldas Duškinas. Šeima pasakojo skirianti daug dėmesio pokalbiams, o auklėdami sūnus vengia stereotipų, pavyzdžiui, niekuomet nesako, kad berniukams verkti gėda:

Šeimai antrino ir psichologė Jūratė Bortkevičienė teigianti, kad visuomenėje tebegajūs stereotipai, koks turi būti „tikras vyras“ dažnai yra žalojantys. Pavyzdžiui, ji ragino atsisakyti dažnai pasitaikančio žaisliukų skirstymo į „mergaitiškus“ ir „berniukiškus“ bei leisti vaikui rinktis jo asmenybę atitinkančius žaislus ar veiklas:

Daugiau naudingų patarimų berniukų tėvams rasite pasižiūrėję visą laidą TV3 Play platformoje ir perskaitę straipsnį:

Lapkritis - vyriškumo mėnuo. Priminkite brangiems vyrams rūpintis sveikata!

TV3.lt drauge su „Prostamol Uno“ lapkritį skelbia vyriškumo mėnesiu ir primena vyrams rūpintis savo sveikata:

TV3.lt ir „Prostamol Uno“ ragina išsiųsti priminimą savo vyrui, tėčiui, seneliui, draugui, broliui ar dėdei, kad jie rūpintųsi savo sveikata ir žinotų, kokie simptomai praneša apie būtinybę išsitirti.

Jums tereikia užpildyti specialią žinutės formą - užtruksite tik akimirką, o jums brangus vyras gaus svarbų priminimą. Jis neturi elektroninio pašto? Ne bėda, akcijos organizatoriai jam išsiųs popierinį laišką!

Daugiau informacijos ir priminimo siuntimo formą rasite:

Susiję straipsniai

„Mažylių klubas“ – visiems atsakingai taupantiems tėvams (video)

„Mažylių klubas“ – taupančios šeimos lojalumo programa, specialiai sukurta, kad tėvystė ir vaikystė būtų lengvesnė.

Kaip pradėti medituoti? (video)

Net ir neilga kasdienė meditacija padeda pailsėti ir nurimti, todėl ją tikrai verta išbandyti mažus vaikus auginantiems tėvams.

Kaip teisingai naudoti apsaugines kaukes? (video)

Šias taisykles paruošėme, remdamiesi Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) informacija.