„Tėvų darželio“ laidoje - apie poros santykius, gimus vaikams

Dovilė Stakėnienė ir Žygis Stakėnas, „Tėvų darželio“ laidos vedėjai „Tėvų darželio“ laidos stop kadras

Naujausioje „Tėvų darželio“ laidoje ieškojome atsakymo į klausimą, kaip pasikeičia poros santykiai, gimus vaikams ir kodėl šie pokyčiai kartais tampa skyrybų priežastimi.

Laidoje kalbėjęs santykių ekspertas Darius Ražauskas pasakojo apie tyrimus, rodančius, kad gimus naujagimiui konfliktų skaičius šeimoje išauga net 40 proc. Eksperto teigimu, daugelis porų, o ypač vyrų, tam nėra pasirengę, todėl nemaža dalis šeimų išsiskiria per pirmuosius kelerius metus po vaiko gimimo.

„Vaikai atneša laimę, vaikai atneša stabilumą, vaikai atneša daug gerų psichologinių dalykų, bet vaikai atneš ir daug išbandymų“, - laidoje kalbėjo Darius Ražauskas.

Asmenine santykių patirtimi laidoje dalinosi tris mažylius auginantys Agnė ir Laurynas, kurie kartu jau 12 metų. Šeima pasakojo, kad vaikų gimimas, žinoma, stipriai pakeitė gyvenimą ir laiko pabūti dviese atrasti sunku, tačiau jiedu stengiasi kiekvieną vakarą susėsti bent arbatos puodeliui.

Kviečiame žiūrėti naujausią „Tėvų darželio“ laidą, kuri tikrai bus naudinga visiems, ieškantiems balanso tarp buvimo tėvais savo vaikams, ir vyru ar žmona savo antrajai pusei:

Susiję straipsniai

„Mažylių klubas“ – visiems atsakingai taupantiems tėvams (video)

„Mažylių klubas“ – taupančios šeimos lojalumo programa, specialiai sukurta, kad tėvystė ir vaikystė būtų lengvesnė.

Kaip pradėti medituoti? (video)

Net ir neilga kasdienė meditacija padeda pailsėti ir nurimti, todėl ją tikrai verta išbandyti mažus vaikus auginantiems tėvams.

Kaip teisingai naudoti apsaugines kaukes? (video)

Šias taisykles paruošėme, remdamiesi Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) informacija.