„Tėvų darželio“ laidoje apie vaikus, tėvus ir pinigus: mokomės taupyti (video)

„Tėvų darželio“ laidos vedėjai Žygimantas Stakėnas ir Dovilė Stakėnienė „Tėvų darželio“ laidos stop kadras

Ar jau mokote vaikus taupyti ir suprasti pinigų vertę? O kaip sekasi kaupti mažųjų mokslams ir ateičiai? „Tėvų darželio“ laidoje mėginsime patarti, kaip protingai elgtis su pinigais, išmokyti vaikus taupyti ir suprasti ne tik pinigų reikšmę, bet ir daiktų vertę. Be to, sulauksite profesionalių patarimų ir galėsite drąsiau ruošti finansinį pagrindą vaikų ateičiai.

Finansinį raštingumą ugdyti – svarbu

Finansų konsultantė Auksė Jaciunskaitė atsakys, kas gi tas finansinis raštingumas ir kada pradėti vaiką pažindinti su kasdieniais buitiniais mokesčiais.

Koks amžius tinkamas? Svarbu sąmoningai skirstyti ir leisti pinigus bei mokėti skaičiuoti. Kaip ugdyti finansinį raštingumą parduotuvėje ir apskritai? Kalbėsime apie efektyviausius būdus ir asmeninį vaiko biudžetą. Išleisime daugiau vandens, vadinasi, mažiau atostogausime? Taip, viskas – tiesa. Specialistei pritaria ir tėtis Žygimantas: „Norint taupyti – reikia susiskaičiuoti.“

Vaikai mokosi taupyti nuo mažų dienų

Kaip Simonos bei Modestos ir Žygimanto šeimos moko vaikus taupyti?

Gelbsti ne tik taupyklės, bet ir kasdienės situacijos. Ar reikia mokėti vaikams už buities darbus? Pinigai – uždirbami. Norint kažką nusipirkti, reikia užsidirbti. Kaip sudominti vaikus taupyti? Kelkime tikslą, ir taupykime kartu. Kas tas vaiko ir tėvų sandoris ir kodėl negalima paslysti? Ir apie kišenpinigius. Kaip patarti juos leisti tikslingai? Neįkainojami finansų konsultantės A. Jaciunskaitės patarimai mums ir mūsų vaikams.

Finansinis pagrindas užtikrintai vaiko ateičiai

Koks būdas tinkamiausias ir kaip „įdarbinti“ pinigus? Ir kokią sumą per mėnesį reikėtų atidėti, kad sulaukusio pilnametystės vaiko ateitis būtų užtikrinta? Atidarome sąskaitą ir kaupiame vaiko ateičiai. Kokie tokio taupymo pliusai ir minusai? Tramplinas į vaiko ateitį – valstybės skiriami pinigai.

O jūs ar jau pradėjote kaupti vaiko ateičiai? Pasisemkite įkvėpimo ir naudingų patarimų žiūrėdami naujausią „Tėvų darželio“ laidą:

Taupyti padeda ir „Mažylių klubas“

Į šį klubą vaiko ateičiai norintys taupyti tėvai turėtų įstoti jau nuo pat pirmųjų mažylio dienų. Tai išskirtinė lojalumo programa, kurios dalyviai nuolatinėmis nuolaidomis naudojasi iš karto. Kaip užsiregistruoti ir dalyvauti? Jums tereikia:

  • užsiregistruoti „Mažylių klube“ AČIŪ paskyroje;
  • sėkmingai naudotis „Mažylių klubo“ pasiūlymais parduotuvėse „Maxima“ su savo AČIŪ kortele.

Kaip taupyti efektyviai, kad tėvystė ir vaikystė būtų džiugesnė?

Išsamiai apie „Mažylių klubo“ naudas ir nuolaidas jūsų šeimai skaitykite: