„Tėvų darželio“ laidoje – apie verslias mamas: taip, tai įmanoma!

„Tėvų darželio“ laidos vedėjai Žygimantas Stakėnas ir Dovilė Stakėnienė „Tėvų darželio“ laidos stop kadras

Laukiatės vaikelio, o galvoje sukasi verslo idėja? O galbūt jau esate versli mama? Kviečiame išgirsti padrąsinimų, patarimų, pamąstymų ir nuomonių, sužinoti, nuo ko viskas prasideda, o jei jau pradėjote – kaip sėkmingai tęsti.

 Gera pradžia – daugiau nei pusė darbo

Anot verslių mamų istorijų viešinimo portalo verslimama.lt įkūrėjos Skaidrės Vainikauskaitės-Tomaševičienės, mamų, darančių verslą sėkmingai, – nedaug, o tos, kurios galvoja apie jį, nežino, nuo ko pradėti. Taigi nuo ko pradėti? Nuo inventorizacijos. Ką jūs mokate daryti, kokius neformalius gebėjimus turite? Ir, svarbiausia, kokioje veiklos srityje galite užtikrinti kokybės kontrolę? Ko, anot Skaidrės Vainikauskaitės-Tomaševičienės, nederėtų pamiršti? Kad net nekvalifikuočiausia veikla turi savo specifiką!

 Verslas ir vaikai – suderinama?

Negalite gyventi be verslo arba jis yra vienintelis jūsų pajamų šaltinis? Įsivertinkite savo jėgas, tinkamai skirstykite laiką, nesivadovaukite hormoninio fono stimulais, o viską gerai apskaičiuokite. Ko gero, nė viena mama nenorėtų po trejų metų atsidurti prie vaiko lovos ir suvokti, kad tuos trejus metus gelbėjo pasaulį, kuris nenorėjo būti išgelbėtas. Verslas – ne vieno žmogaus, bet komandos darbas. Įsitikinkite, kad ją turite. 8 val. miegui ir 16 val. vaikui bei darbui. Kaip tinkamai dalyti dieną?

 Ką daryti, jei noriu pradėti verslą?

Jei norite pradėti – kreipkitės į žmones, kuriais pasitikite, ir ekspertus. Kaip geriausiai pradėti statyti idėjos pamatus ir susikurti vizualinį identitetą? Kas skolins lėšų? Galbūt apskritai trūksta suvokimo, iš ko sudaryta verslo struktūra? Ieškokite mokymų ir įgykite reikiamų kompetencijų!

Apie visas verslo subtilybes, sritis, kurias būtina išsigryninti, ir žingsnius, kaip susikurti socialines pagalves, motyvuoti ir motyvuotis, – jau naujausioje „Tėvų darželio“ laidoje su verslių mamų portalo verslimama.lt įkūrėja Skaidre Vainikauskaite-Tomaševičiene ir interjero studijos „Lovely Mess“ įkūrėja Lauryna Gliciene.

Susiję straipsniai

„Mažylių klubas“ – visiems atsakingai taupantiems tėvams (video)

„Mažylių klubas“ – taupančios šeimos lojalumo programa, specialiai sukurta, kad tėvystė ir vaikystė būtų lengvesnė.

Kaip pradėti medituoti? (video)

Net ir neilga kasdienė meditacija padeda pailsėti ir nurimti, todėl ją tikrai verta išbandyti mažus vaikus auginantiems tėvams.

Kaip teisingai naudoti apsaugines kaukes? (video)

Šias taisykles paruošėme, remdamiesi Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) informacija.