„Tėvų darželio“ laidoje – efektyviausi nuotaikos kėlimo būdai (dalyvaukite „Tichė“ konkurse!)

„Tėvų darželio“ laidos vedėjai Žygimantas Stakėnas ir Dovilė Stakėnienė „Tėvų darželio“ laidos stop kadras

Klausiame, kaip geriausia pasikelti nuotaiką? Maistu, fiziniu aktyvumu ar šokoladuku? Norisi kažko saldaus, vadinasi, trūksta laimės hormonų? Iš tiesų šiuo sudėtingu laikotarpiu būti laimingam ar linksmam – ne visada lengva užduotis. Stipresnė izoliacija, atsiribojimas, veikia mūsų mintis ir nuotaiką: tampa nuobodu ir sunku. Bet yra būdų emociškai judėti pirmyn: mąstyti pozityviau, gyventi sveikiau ir juoktis. Iš širdies ir garsiai.

Geriausias draugas – šaldytuvas?

O geriausia paguoda – maistas? Laidoje kartu su mitybos ir sporto specialiste Rūta Beišyte bei vaikų valgymo sutrikimų psichiatru Gintautu Narmontu kalbame apie stebuklingą vandens, vitaminų ir mineralų įtaką mūsų organizmui ir emocinio persivalgymo priežastis bei kontrolę. Kodėl kartais valgome nesustodami? Ar tikrai maistas mus ramina? Apie vertingiausią, nuotaiką keliantį maistą ir kokybiško šokolado įtaką mūsų nuotaikai ir savijautai.

Juoko joga – pasiruošimas laimei

„Kaip padėti vaikams veikti ir pagaliau visai šeimai pradėti sportuoti?“ – klausiame Igno ir Simonos Bakėjų. Šeima dalysis savo motyvacijos receptais. Tėvai – vaikų pavyzdys ir atspindys. Ir labai juokingai, bet naudingai – apie viską keičiančią juoko jogą su juoko jogos trenere Kristina Laučiene. Kaip juokas padeda išlikti savimi ir skatina laimės jausmą? Beje, ar kada bandėte atlikti juoko jogos pratimus? Laidoje bandysime kartu!

Labai daug juoko, naudingų patarimų ir pozityvo – jau naujausioje „Tėvų darželio“ laidoje apie efektyviausius nuotaikos kėlimo būdus:

Kai dingsta nuotaika – visada gelbsti vanduo

Nėra motyvacijos ir nuotaikos? Kelkime vandens stiklinę! Vanduo – mūsų gyvybės šaltinis. Gerdami vandenį papildome organizmą reikiamais mineralais, normalizuojame rūgščių ir šarmų pusiausvyrą organizme. Ar žinojote, kad net 99 proc. mineralų pasisavinama iš vandens? Kiek vandens gerti, kokie mineralai mums vertingiausi ir kokia jų įtaka mūsų organizmui – įdomiai ir tiesiogiai:

Ar yra skirtumas, kokį vandenį gerti?

Vienareikšmiškai – tą, kuris susidarė natūralioje vandens tėkmėje. Toks yra natūralus mineralinis vanduo „Tichė“: 100 proc. apsaugotas ir 100 proc. natūralus. „Tichė“ – kalciu, magniu ir sulfatais papildytas natūraliai šarminis vanduo – absoliučiai unikalaus skonio ir sudėties. Toks, kokį sukūrė ir išsaugojo gamta.

Daugiau „Tichės“ – daugiau sveikatos!

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite unikalios sudėties mineralinio vandens „Tichė“ prizus:

Susiję straipsniai

„Mažylių klubas“ – visiems atsakingai taupantiems tėvams (video)

„Mažylių klubas“ – taupančios šeimos lojalumo programa, specialiai sukurta, kad tėvystė ir vaikystė būtų lengvesnė.

Kaip pradėti medituoti? (video)

Net ir neilga kasdienė meditacija padeda pailsėti ir nurimti, todėl ją tikrai verta išbandyti mažus vaikus auginantiems tėvams.

Kaip teisingai naudoti apsaugines kaukes? (video)

Šias taisykles paruošėme, remdamiesi Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) informacija.