„Tėvų darželyje“: „Mama, Tavo dieną – gėlės Tau!“ (Laimėkite BISSELL siurblį!)

„Tėvų darželio“ laidos vedėjai Žygimantas Stakėnas ir Dovilė Stakėnienė „Tėvų darželio“ laidos stop kadras

Nuostabų šventinį savaitgalį sveikiname visas nuostabias – švelnias, gražias, jautrias – mamas, kurios mums išleido į šį pasaulį. Mamytės, begalinės laimės jums ir geriausios sveikatos. Linkime, kad viskas sektųsi, kad svajonės pildytųsi, ir dėkojame, kad esate kartu.

Veiklių mamų sėkmės receptai

Sako, yra mamos devyndarbės, yra – naminukės. Norite, galite pritaikyti kažkokią tipologiją, bet ar to reikia? Anot psichologės Jūratės Bortkevičienės, nereikėtų mėginti sudarinėti „teisingo“ mamos elgesio modelio, nes jo nėra. Tam pritaria ir žinomos mamos – Seimo narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė ir verslininkė Laura Mazalienė. „Paleisti psichologinius įsitikinimus, kurie varžo gyvenime“, – sako Laura, o jai pritaria ir Ieva, kaip savo sėkmės receptą akcentuodama nuoseklumą ir būtinybę kruopščiai skirstyti laiką.

Būkite tokia mama, kokia norite būti

Stiprus visuomenės spaudimas neretai verčia mamas spraustis į rėmus ir aplinkos suformuotas „tinkamo“ gyvenimo normas. Kas gali pasakyti, kas yra gerai, o kas – blogai? Anot psichologės Jūratės, nereikia savęs sprausti į normas ir klausyti visuomenės, nes visa tai eikvoja energiją ir nebūtinai teisinga. Geriau leisti sau būti tuo, kuo nori būti, tą akimirką.

Šeima sveikina mamąEvgeny Atamanenko | Shutterstock.com

Darbai ir namai: kaip atrasti pusiausvyrą?

Kada mama amžinai jaučiasi kalta? Kai bando balansuoti tarp darbo ir šeimos. Amžinas konfliktas ir kaltė. Ką daryti? Mama, darydama, kas patinka ir realizuodama save, namo grįš laiminga ir skirs patį kokybiškiausią laiką šeimai. Vaikų netraumuoja mamos laimė. Juos traumuoja netinkamas elgesys su jais.

Apie Mamos dieną, veiklių mamų gyvenimą, apie nuolatinį „darbai–namai“ balansą ir laiko taupymo patarimus, kurie veikia. Kokie jie? Sužinokite jau šioje „Tėvų darželio“ laidoje:

Mamai, kuri seniai svajoja apie laiką sau, – BISSELLMultiFunctional Cleaner CrossWavedulkių siurblys!

Kiekvienai mamai bene svarbiausias prioritetas – švarios namų grindys. Siurbiate, plaunate, o tada – valote? Vienas vargas ir laiko gaišatis. Net jei nereikia namų valyti „pagal planą“, vis tiek, būna, pabyra kruopos, ištykšta kiaušinis ar valgydami pritrupina vaikai. Atsakymas į svajonę turėti laiko sau – daugiafunkcis belaidis BISSELL „MultiFunctional Cleaner CrossWave“ dulkių siurblys, kuris siurbia, plauna ir sausina visų tipų grindis vienu metu. Vienas spustelėjimas, ir iškart regite neįtikėtinai kokybišką švarą visuose namuose. Sukurtas veikti profesionaliai. Kad būtų lengva mamai. 

Dėmesio, spauskite nuorodą toliau ir laimėkite BISSELL „MultiFunctional Cleaner CrossWave“ dulkių siurblį – mamos svajonę, ir pamatysite, kaip vieno užtenka viskam!

Daugiau laiko šeimai? Taip, jei turite BISSELL „MultiFunctional Cleaner CrossWave“!

Susiję straipsniai

„Mažylių klubas“ – visiems atsakingai taupantiems tėvams (video)

„Mažylių klubas“ – taupančios šeimos lojalumo programa, specialiai sukurta, kad tėvystė ir vaikystė būtų lengvesnė.

Kaip pradėti medituoti? (video)

Net ir neilga kasdienė meditacija padeda pailsėti ir nurimti, todėl ją tikrai verta išbandyti mažus vaikus auginantiems tėvams.

Kaip teisingai naudoti apsaugines kaukes? (video)

Šias taisykles paruošėme, remdamiesi Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) informacija.