„Tėvų darželyje“ – naujiena: kūno ir balso mankštos mažiesiems

Muzikos ir šokio pedagogė Gintarė Kemeklienė www.soliopamoka.lt nuotr.

8 kūno ir balso mankštų pamokėlės, kad pajudėtų ir tėveliai, ir vaikeliai. Lavinkimės kartu, pašalinkime įtampą, išlaisvinkime judesius. 

Labai svarbu pažinti savo kūną, jo galimybes, judėti, mankštintis, lavinti koordinaciją. Tai ne tik nepaprastai smagus, nuotaikingas būdas praleisti laisvalaikį: „atradus“ savyje keistus garsus, mėgdžiojant, balsą sujungus su judesiu, išeina ištisas spektaklis, kuriam sukurti tereikia tik beribės vaiko fantazijos, kuri kiekvieną kartą, stebint ir atliekant pamokėlių užduotis, dar labiau išlaisvėja.

Smagiai leisdami laiką, nepamirškime ir praktinės kūno ir balso mankštų pusės – visapusio vaiko ugdymo. Šokis ir muzika, kūno ir balso mankštos, neabejotinai turi įtakos neurologiniams pokyčiams smegenyse. Šokdami vaikai sujungia garsinę ir vaizdinę informaciją, sukoordinuoja judesius, o muzika sutelkia koncentraciją į garsinę informaciją ir motorikos lavinimą.

Svarbu ugdyti(s) smagiai, linksmai ir įtraukiai. Net paprasčiausia mankšta ar fizinis lavinimas, pateikti per nuotaikingą garsinę informaciją, įtraukia vaiką, skatina domėtis, smalsauti, įsiminti, ieškoti ir atrasti.

Kūno ir balso mankštas veda muzikos ir šokio pedagogė Gintarė Kemeklienė, Mocarto universiteto Zalcburge absolventė.

Kuno ir balso mankstos

Forumas gyvai