Straipsniai

„Tėvai paprastai“ su Simona Lipne: lyčių skirtumai, lytinis vaikų švietimas ir stereotipai   (5)

Vaikai, tyrinėdami save, kartais verčia tėvus jaustis nepatogiai. Pavyzdžiui, vaikų įprotis rodyti vienas kitam savo lytinius organus.

Jūsų partneris turi vaikų iš pirmosios santuokos? 5 tiesos, kurias privalote žinoti

Lietuvoje statistiškai išsiskiria kas antra pora. Vadinasi, nemažai vaikų auga su vienu iš tėvų ir su pamote arba patėviu.

Mama užsisėdėjo namuose: ar tai gali išaugti į depresiją? Patarimai, ką daryti

Neretai mažus vaikus auginančios mamos pasijunta tarsi užrakintos namuose, nes netenka iki šeimai pagausėjant turėtos laisvės, spontaniškumo.

Elena Puidokaitė-Atlanta: auginant dvynukes, kasdienybė – pilna iššūkių

Elena Puidokaitė-Bruzgulienė (Atlanta) pasakoja, kad pirmąkart savo dukreles pamatė iš nuotraukų. Vos gimusios, mergaitės buvo izoliuotos.

„O Jėzau, ir ką tu dabar darysi?“ − žmonių reakcijos, sužinojus apie dvynukus   (2)

„O Jėzau. Užuojauta. O vargše. Ką tu dabar darysi? O Jėzau... nenorėčiau..“, – štai taip, anot Elenos, žmonės reagavo išgirdę, kad ji augins dvynukus.

Pianistė Ieva Dūdaitė ir psichologė Aušra Kurienė: kaip derinti motinystę?

Vaikų psichologė Aušra Kurienė prašo nepainioti: laikas kartu su vaiku ir laikas šalia vaiko – ne tas pats. Kaip tuomet derinti motinystę?

Indrė Trusovė – dviejų vaikų mama: auginti du lengviau nei vieną?

Kokia buvo Indrės svajonė, kiek vaikų nori turėti? Moteris sako, kad niekada neturėjo įpročio nusistatyti vaikų skaičiaus.

Veronika Montvydienė: „Buvau tik mama, nes tai buvo mano savirealizacija“

Paklausus, ar Veronika kada pagalvojo, kodėl jos vaikai šoka, ar tai nėra tėvų svajonių pildymas, moteris tarstelėjo, kad to niekas neprognozavo.

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai apie šeimą, verslus ir trečią vaiką

Ineta nesutinka, kad ji pernelyg lepina ir pataikauja vaikams. Moteris sako, kad, taip, būna, nusileidžia dėl tų papildomų „dar 10 minučių“.