TOP5 Lietuvos vietos, kurias verta aplankyti su vaikais

Lietuvos etnokosmologijos muziejus Audrius Venclova | Shutterstock.com

„Keliauk Lietuvoje“ turizmo ekspertė Neringa Sutkaitytė parekomendavo šeimoms su vaikais aplankyti penkias vietas, kurios labai patiks mažiesiems, bet ir tėveliai nenuobodžiaus...

Lietuvos etnokosmologijos muziejus

LapaiIrKrapai | Shutterstock.com

Molėtų raj., Kulionių k. įsikūręs Lietuvos etnokosmologijos muziejus žavi vaikučius, nes primena jiems ateivių laivą (sako, kad ten galima aptikti tikrą ateivį)! Čia verta apsilankyti net ir jame jau buvusiems tėveliams, nes muziejus lankytojus pasitinka atsinaujinęs. Muziejuje vyksta tiek dieninės ekskursijos ir edukacijos, tiek ir naktiniai dangaus stebėjimai galingais teleskopais.

Daugiau informacijos: www.etnokosmomuziejus.lt

Molėtų technikos muziejus

NiglayNik | Shutterstock.com

Molėtų technikos muziejuje sukaupta gausi senovinių automobilių, sunkvežimių, autobusų, motociklų ir kitų transporto priemonių bei radijo, audio ir TV aparatūros kolekcija. O smagiausia tai, kad eksponatus galima liesti, įsiropšti į vairuotojo vietą ir net vairą pasukioti!

Daugiau informacijos: www.mtm.lt

Vinetu kaimas

Tomsickova Tatyana | Shutterstock.com

Narsaus ir teisingo apačių vado Vinetu vardas daugelį tėvelių nukelia į vaikystės prisiminimus... Atvykę į Vinetu kaimą, įsikūrusį netoli Kretingos, Šlikių k. susipažinsite su Amerikos indėnų istorija, kultūra, gyvenimo būdu ir net galėsite pernakvoti tradicinėje tipi palapinėje.

Daugiau informacijos: www.vinetukaimas.lt

Safari parkas Anykščiuose

Agami Photo Agency | Shutterstock.com

Anykščius lankome dėl legendinio Puntuko akmens ir Anykščių šilelio, stebuklingo Lajų tako, pasivažinėjimo Aukštaitijos siauruoju geležinkeliu - siauruku, pašūkauti priversiančios rogučių trasos... O gyvūnų mylėtojams tikrai verta apsilankyti safari parke! Važiuodami visureigiais lyg tikrame Afrikos safaryje stebėsite laisvai besiganančius danielius, lamas, įspūdingo stoto hailendų veislės karves ir net stručius!

Daugiau informacijos: www.safariparkas.lt

Metelių regioninis parkas ir Dzūkų jūra

Mantas_Bac | Shutterstock.com

Metelių regioniniame parke esantį Dusios ežerą vietiniai vadina Dzūkų jūra. Tai trečias pagal dydį Lietuvos ežeras ir didžiausias ežeras pietų Lietuvoje. Šalia Metelių regioninio parko lankytojų centro yra įsikūręs puikus paplūdimys prie kurio kranto, ant vandenyje besisupančio plausto yra įrengtos plaukiojančios sūpynės!

Daugiau informacijos: www.meteliuparkas.lt

Skelbimai

38,00 €
50 | 22 | XL
13,00 €
34 | 6 | XS