Turinio kūrėjai Antanai Jakimavičiai – tėtis ir sūnus apie bendrus projektus

„Mes šeimoje esame geriausi draugai“, – sako Antanas. „Mes šeimoje esame geriausi draugai“

„Tėvai paprastai“ studijoje pašnekovus tėtis Simonas kalbina jau 61-ąjį kartą, ir, reikia pripažinti, kad tokio pokalbio dar nebuvo – studijoje šį kartą vieši tik vyrai – tėtis ir sūnus.

Antanas Jakimavičius – turinio kūrėjas, nuomonės formuotojas, aktorius, dainininkas – studijoje apsilankė kartu su tėčiu, bendravardžiu, kuris taip pat yra turinio kūrėjas. Šiandien kalbamės apie vaikystę, tėvystę, bendrus projektus, ryšį su šeima, keliones ir ateities planus.

„Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale.

Plačiau skaitykite:

Antanas iš pradžių kūrė slapta

Prisiminęs savo kaip turinio kūrėjo pradžią, Antanas sako, kad niekam nesakė apie savo planus ir kūrė slapta. Veiklai „įsivažiavus“ ir artimiesiems sužinojus, sūnus nusprendė įtraukti ir tėvą. „Tėčiui tiesiog pasiūliau daryti kartu, jis iškart, be jokių dvejonių, sutiko“, – prisimena Antanas. Tuomet veikliam vaikui tai buvo pastūmėjimas, nors, prisipažįsta, būta ir sunkių etapų – patyčių ir užgauliojimų, dėl kurių net teko prieš pat egzaminus keisti mokyklą.

Tevai paprastai Antanai JakimaviciaiTėvas ir sūnus Antanai Jakimavičiai ir Simonas Urbonas

Tėvai – geriausi draugai

Antanas sako šeimoje nesijaučiantis esąs vaikas, kuris neva turi „klausyti tėvų“, kad, štai, čia – aš, o čia – mano tėvai. „Mes šeimoje esame geriausi draugai“, – sako vyras ir priduria, kad tėvams gali sakyti viską – ir tai, kas patinka, ir tai, kas nelabai. „Reikia patarimo – pasiklausi, visi bendraujame taip, lyg būtume geriausi draugai.“ Ką darė tėvai kitaip nei kiti tėvai, kad šiandien sūnus tėvus laiko draugais, ir apie juos kalba pagarbiai, su šypsena?

Plačiau skaitykite:

Ar gali tėtis dalyti patarimus?

Antano Jakimavičiaus tėtis, taip pat Antanas Jakimavičius, sako iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad vaiką užauginti – juokų darbas, viskas tarsi „čiki piki“. „Reikia įdėti darbo, reikia įdėti nervų, reikia įdėti ir tos psichologinės „nervacijos“, – pabrėžia vyras. Anot jo, bene svarbiausia taisyklė, auginant vaikus, – pasitikėti savimi, savo vidumi. Gal ne visada ateis tik tikslios mintys, kaip auginti vaiką, sako vyras, bet svarbiausia, kad jos bus tavo.

Apie tėvystę, santykius, tėvus-draugus, bendrus planus ir projektus kalbamės su tėčiu ir sūnumi Antanais Jakimavičiais „Tėvai paprastai“ tinklalaidėje „Youtube“ kanale:

Blue Iron gelezis

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

02:07 – Antanų vardų tradicija

05:35 – Antanų šeima – vlogeriai

11:15 – tėvai – geriausi draugai

15:55 – mokyklos keitimas

18:32 – vaikystės prisiminimai

22:56 – vaiko išdaigos ir paslaptys

25:05 – vaiko auginimo patarimai

32:05 – vaiko ir tėčio projektai

36:42 – žinomumas ir populiarumas

41:29 – Antanų svajonės

51:06 – kokiu tėčiu reikia būti

Tinklalaidžių studija „Šiaurės Studios“ – Jūsų projektams!

Ieškote tinklalaidžių (podcastų) studijos Vilniuje? Net 600 kv. foto–video studija „Šiaurės studios“ siūlo daug skirtingų erdvių foto, video ir tinklalaidžių projektams bei suteikia galimybę išsinuomoti įrangą.

Susiję straipsniai

4 vaikų mama Reda apie šeimos finansus: „Reikia pinigų, ir jie atsiranda“

Redos istorija atskleis, kaip kartais nemokėjimas valdyti laiko ar nesikalbėjimas gali griauti šeimos santykius. Visos šeimos panašios.

Augustė apie sūnaus auklėjimą: „Mamos žodis ne yra ne“

Augustė, paklausta, kaip pavyksta sutarti su sūnumi, sako, būna visko, tačiau džiaugiasi, kad tas vertybes, kurias nori įskiepyti, pavyksta.

Vaikas nevalgo. Mes – blogos mamos?

Su pirmąja dukra dėl maisto tekdavo žaisti: „Su kiekvienu šaukštu lėktuvėliai skrisdavo į burną, atrodė, kiekvienas kąsnis – laimėjimas.“