Kūdikiui 2 mėnesiai ir 2 savaitės

Judviejų mažylis – puikus klausytojas. Jis atpažįsta jūsų balsus (o ypač mamos, nes su ja praleidžia daugiausia laiko) ir išgirdęs, kad jį kalbini, šypsena parodo savo džiaugsmą. Kaip tik todėl ir tėčiai tūrėtų kuo daugiau kalbėtis su mažiuku. Pastebėsite, kad išgirdęs naują garsą kūdikis tarsi sustingsta, – tik supratęs, iš kur jis sklinda, jis vėl pradeda spardytis ar mosuoti rankytėmis.

Be to, visomis penkiomis savo juslėmis mažylis guviai stengiasi pažinti jį supantį pasaulį, suvokti naują informaciją, kurią kasdien gauna. Jeigu kas nors patraukia jo dėmesį, jis susitelkia ir įdėmiai į tai žiūri. Tai nauja įvairialypė patirtis.

Dabar kūdikį sudomina daugiau dalykų: kontrastiškos naujo žaisliuko spalvos, palubėje pakabinto ventiliatoriaus sukimasis, medžio lapų šnarėjimas, tekančio vandens čiurlenimas ir puodų tarškėjimas virtuvės plautuvėje.

Faktas

Tavo galva sudaro apie 12 procentų viso kūno ūgio, o tavo kūdikio – maždaug 25 procentus.

2018 m. sausio mėn. mamukai

 1. canne
  canne prieš 59 min.

  Sveikos mamytės! Jungiuosi prie jusu ir as. Auginu dvynukus, kurie turėjo gimti kovą, bet pasibeldė į šį pasaulį sausį. Nors sveria jie sar tik 3800 ir 3600, bet palyginus su pradzia jau tikri milžinai - padvigubėjo

 2. User has not uploaded an avatar
  Jura-marios prieš 55 min.

  deita parašė:
  klausykit mamos kiek jusu vaikai sveria ir ugis kuriem 2men

  6920g ir 63cm

 3. mergaiciukke
  mergaiciukke prieš 33 min.

  deita parašė:
  beja turim beda..kol maudomes viskas gerai..bet tik isimu is vandens pradedu sluostyti svelniai ir klykia nesavu balsu...kazin kas pasidare...svarbiausia kad nieko …

  Maniskiui lygiai taip pat buvo. Pradzioj kai maudziau viskas patiko, bet apie menesio laiko pradejo klykt kai pradedi sluostyt. Cia del to kad vandeny silta, o istrauki salciau. Dar pastebejau jei yra pavarges labai tada irgi klykia. Dabar pries maudyma duodu siek tiek pavalgyt ir maudau nepervargusi, tai tik truputi paverkia.

 4. Mona01
  Mona01 prieš 28 min.

  deita parašė:
  klausykit mamos kiek jusu vaikai sveria ir ugis kuriem 2men

  Siandien kaip tik buvome pas gydytoja, tai sveriam 5900g, ugis 62cm. Gime 52cm ir 3225 g.

 5. User has not uploaded an avatar
  el-aura prieš 26 min.

  deita parašė:
  klausykit mamos kiek jusu vaikai sveria ir ugis kuriem 2men

  6.200kg ir 59cm maniske gime 3245kg ir 49cm