Kūdikiui 2 mėnesiai ir 2 savaitės

Judviejų mažylis – puikus klausytojas. Jis atpažįsta jūsų balsus (o ypač mamos, nes su ja praleidžia daugiausia laiko) ir išgirdęs, kad jį kalbini, šypsena parodo savo džiaugsmą. Kaip tik todėl ir tėčiai tūrėtų kuo daugiau kalbėtis su mažiuku. Pastebėsite, kad išgirdęs naują garsą kūdikis tarsi sustingsta, – tik supratęs, iš kur jis sklinda, jis vėl pradeda spardytis ar mosuoti rankytėmis.

Be to, visomis penkiomis savo juslėmis mažylis guviai stengiasi pažinti jį supantį pasaulį, suvokti naują informaciją, kurią kasdien gauna. Jeigu kas nors patraukia jo dėmesį, jis susitelkia ir įdėmiai į tai žiūri. Tai nauja įvairialypė patirtis.

Dabar kūdikį sudomina daugiau dalykų: kontrastiškos naujo žaisliuko spalvos, palubėje pakabinto ventiliatoriaus sukimasis, medžio lapų šnarėjimas, tekančio vandens čiurlenimas ir puodų tarškėjimas virtuvės plautuvėje.

Faktas

Tavo galva sudaro apie 12 procentų viso kūno ūgio, o tavo kūdikio – maždaug 25 procentus.

2017 m. Liepos m. Mamukai :)

 1. Anna Maria
  Anna Maria prieš 1 val.

  Kas pirko/turi Womar vokelius-ar verta imti ta multifunkcini su prailginimu nuo 83 iki 106cm?
  Ar uzteks galvoju 95cm siulo standartini.
  Vaikas pusmecio bus apie 70cm taip isivaizduoju, tai bus sausi..dar vasari kova gal panaudociau, gi buna salta, nu bus apie 74cm ane? Aisku prirengtas su kombiu bus didesnis, bet tilps i 95?

  Ar praktiskiau imt ta prasiilginanti kad paskui ir i roges cia sako galima det naudot?

 2. migla...
  migla... prieš 1 val.

  Monkutee parašė:
  Mamytes, kuria programele naudojate?

  Vakar 3 ismeginau ir pasirinkau ta paskutine labiausiai patiko ir patogiausia pasirode

 3. migla...
  migla... prieš 1 val.

  Simonske parašė:
  Pas ka siuvotes? Nuo kurio laiko tinka leliukams? Nes neissirenku kokia pirkti, kad butu tinkama tokiems mazuliams..

  Nebegyvena LT mum siuvusi moteris. Paieskokit internete tikrai manau kad ka nors rasit, arba ieskokit cia https://www.kenga.lt o nesiokles tinka nuo gimimo.

 4. simonaale
  simonaale prieš 1 val.

  Neko parašė:
  As sito irgi noriu :3 kur pirkote?

  Musu mazyliuose

  Agata1 parašė:
  Tai va del pilvo reikalu...kervirta para maziui jokiu vaistuku neduodu ir ka, netgi geresne situacija. Aisku biski bijau cia prisisneket😃 Bet zodziu infacol pakeici…

  As apskritai manau, kad cia paskutiniai pasispardymai vaiku. Iki 4men kaip ir visiems baigiasi tos bedos. Pats pikas manau praejo jau. O dabar tokie nuobezdaliai liko viena diena taip, kita kitaip. Kaltinam maista, kava,charakteri, ka tik nori manau dar menuo ir jau visiems bus lengviau

 5. melanezija
  melanezija prieš 28 min.

  simonaale parašė:
  Musu mazyliuose

  Baigiasi pilvukų bėdos ir prasidės dantukų dygimas