Kūdikiui 9 mėnesiai ir 2 savaitės

Tikriausiai pastebėjai, kad judviejų šaunus mažylis išmoksta vis naujų būdų, kaip išreikšti savo emocijas. Be to, kasdien jis darosi vis draugingesnis ir bendraujantis.

Štai keletas jo mėgstamiausių naujų gebėjimų: jis ploja katučių, kai, pavyzdžiui, žaisdamas yra patenkintas; mojuoja „atia atia“ atsisveikindamas; pirštuku parodo, ko nori, arba kai mato ką nors naujo ir įdomaus; garsiai spygauja norėdamas atkreipti tavo dėmesį; juokiasi iš juokingų garsų ir veido išraiškų; verkia specifine intonacija, kuri parodo tam tikrą „reikalavimą“. Tu greitai imsi atpažinti šį inkščiantį, tam tikro tikslo siekiantį verksmą, kuris paprastai liaujasi iškart, kai tik mažylis gauna, ko nori.

Nors ne visi šie įgūdžiai vienodai žavūs, turėtum didžiuotis, kad tavo mažylis moka taip įvairiapusiškai save išreikšti. Visi jie liudija mažylio gebėjimą fiziniam veiksmui suteikti emocinę prasmę – tai išties įspūdingas derinys.

Faktas

Iš Europos Sąjungos valstybių, daugiausia kūdikių ne santuokoje gimsta Estijoje - beveik 60%.

2017 m. birželio mėnesio mamukai :)

 1. oderiukee
  oderiukee prieš 4 val.

  Sveikos. Pas mus hemaglobinas buvo tik 87. Tai jau 1.5 men geriam papildus atstatyt gelezi. Pries 3 sav atstatem iki 107 . Dab neaisku kiek. Teks 3men gerti 😊 nes laukia operacija. Tai butina atstatyt.

  Kaip daznai jusu leliukai geria mp? Or kiek kart valgo kita maista?

 2. Agrastėlis
  Agrastėlis prieš 3 val.

  oderiukee parašė:
  Sveikos. Pas mus hemaglobinas buvo tik 87. Tai jau 1.5 men geriam papildus atstatyt gelezi. Pries 3 sav atstatem iki 107 . Dab neaisku kiek. Teks 3men gerti 😊 nes l…

  3 kartus košes. Mp priklausomai nuo to, kiek košės įveikia, nes jei nedaug, greit užsimano mp, o jei visą dubenį - ilgai nieko nenori. Tai mp dieną būna 2-4 kartai.

 3. User has not uploaded an avatar
  Misija prieš 1 val.

  aukst parašė:
  O koks jusu pacios Hb? Esu skaiciusi apie kudikiu mazakraujyste, kai ja serga ir zindanti motina🤔 aisku geriau kai vaikutis pats valgo mesyte

  Dbr nezinau, bet nestumo metu buvo nukrites iki 92, geriau gelezi, pakilo iki 120. Reiks paieskot info apie rysi.

 4. User has not uploaded an avatar
  aukst prieš 1 val.

  Misija parašė:
  Dbr nezinau, bet nestumo metu buvo nukrites iki 92, geriau gelezi, pakilo iki 120. Reiks paieskot info apie rysi.

  Ten skaiciau straipsni patyrusios hematologes apie kudikiu mazakraujyste, ji ten toki klinikini atveji is praktikos pasakojo, tos zindancios mamos labai zemas Hb buvo.. o koks jusu mazylio Hb? Siaip manau viskas gerai turetu buti nes Hb pasikelet o ne letine mazakraujyste pas jus, o ir 92 ner tiek mazai tuo labiau nesciai moteriai

 5. User has not uploaded an avatar
  aukst prieš 1 val.

  https://mamoszurnalas.lt/mazakraujyste/
  Radau ta straipsni cia puikios gydytojos patirtis