Kūdikiui 9 mėnesiai ir 2 savaitės

Tikriausiai pastebėjai, kad judviejų šaunus mažylis išmoksta vis naujų būdų, kaip išreikšti savo emocijas. Be to, kasdien jis darosi vis draugingesnis ir bendraujantis.

Štai keletas jo mėgstamiausių naujų gebėjimų: jis ploja katučių, kai, pavyzdžiui, žaisdamas yra patenkintas; mojuoja „atia atia“ atsisveikindamas; pirštuku parodo, ko nori, arba kai mato ką nors naujo ir įdomaus; garsiai spygauja norėdamas atkreipti tavo dėmesį; juokiasi iš juokingų garsų ir veido išraiškų; verkia specifine intonacija, kuri parodo tam tikrą „reikalavimą“. Tu greitai imsi atpažinti šį inkščiantį, tam tikro tikslo siekiantį verksmą, kuris paprastai liaujasi iškart, kai tik mažylis gauna, ko nori.

Nors ne visi šie įgūdžiai vienodai žavūs, turėtum didžiuotis, kad tavo mažylis moka taip įvairiapusiškai save išreikšti. Visi jie liudija mažylio gebėjimą fiziniam veiksmui suteikti emocinę prasmę – tai išties įspūdingas derinys.

Faktas

Iš Europos Sąjungos valstybių, daugiausia kūdikių ne santuokoje gimsta Estijoje - beveik 60%.

2017 m. Kovo mėnesio mamytės

 1. Komzale
  Komzale prieš 5 val.

  uogyytė parašė:
  Papasakokite ka darydavote ant kamuolio? 🙂

  1. Atsisesdavom zerktai ant kamuolio ir pajodavom taip sustiprejo liksvara.
  2. Irgi zerktai kamuolio jusu rankos ant kryzmai ant vaiko kelenjku ir taip ridinetis i sonus ir kad pedute statytusi ant pavirsiaus ciut sulenkus kelena.
  3. Pasodinti nugara i save ir laikant ciut uz koju ridenti kamuoli ir kad vaikas ciut atsigultu ant jusu ranku ( kojas laikyti) ir sugryti ir vel ridentis..
  4. Paguldyti ant pilvo ir prilaikyti rankas ( nes manoji riesdavosi) ir ridenti tol kol rankytem pasieks zeme ir taip ciut palaikyti, kad tvirtetu rankytes..
  5. Pasodinti ant kamuolio ir laikant uz kojyciu ridenti link zemes ir taip leisti patupeti kad graziai sulenktu pedute

  Nzn ar aiskiai viska surasiau 😁 mums lb padejo..

 2. uogyytė
  uogyytė prieš 4 val.

  Komzale parašė:
  1. Atsisesdavom zerktai ant kamuolio ir pajodavom taip sustiprejo liksvara.
  2. Irgi zerktai kamuolio jusu rankos ant kryzmai ant vaiko kelenjku ir taip ridine…

  Bandysim ! Aciu labai 🤗😉

 3. Komzale
  Komzale prieš 4 val.

  uogyytė parašė:
  Bandysim ! Aciu labai 🤗😉

  Przneskit ar pavyko 😄👌

 4. Paulina_89
  Paulina_89 prieš 3 val.

  Urtell parašė:
  oj mano mazule irgi visas jegas atima! va dar nemiega :)) o budavo laikai iki 8 jau liuli darydavo.. tikrai sunkiau jau dienom: maitinimai, namu ruosa, dar taip pa…

  Mes va uzmigom db 12.30 tai jau sudetinga buna isbuti su juo. Kai miea nebegakiu nei namu tvarkyt nei valgyt daryt nes pasidare jautrus ir pabunda iskart. Kai pabudes iegi negaliu.. Tai zodziu valgom jau visa greiciausiai gaminama maista. Kai esam dviese tada vienas vaika ziuri kitas valgyt daro. Namai apversti aukstyn kojom 😁 man cia vis silpna beprotiskai vos ne iki alpimu, depresijos lenda ogi pasirodo, kad skydliauke normaliai nefukcionuoja ir dvigubai virsija normas rodikliai... Taigi nuo ryt i trasa vaistukai 😒

 5. Olguciukas
  Olguciukas prieš 2 val.

  Komzale parašė:
  Oj mes irgi visus pratimus ant kamuolio namuose kartodavom 😁

  Ir kaip pasiteisino??? 🙄☺