Kūdikiui 9 mėnesiai ir 2 savaitės

Tikriausiai pastebėjai, kad judviejų šaunus mažylis išmoksta vis naujų būdų, kaip išreikšti savo emocijas. Be to, kasdien jis darosi vis draugingesnis ir bendraujantis.

Štai keletas jo mėgstamiausių naujų gebėjimų: jis ploja katučių, kai, pavyzdžiui, žaisdamas yra patenkintas; mojuoja „atia atia“ atsisveikindamas; pirštuku parodo, ko nori, arba kai mato ką nors naujo ir įdomaus; garsiai spygauja norėdamas atkreipti tavo dėmesį; juokiasi iš juokingų garsų ir veido išraiškų; verkia specifine intonacija, kuri parodo tam tikrą „reikalavimą“. Tu greitai imsi atpažinti šį inkščiantį, tam tikro tikslo siekiantį verksmą, kuris paprastai liaujasi iškart, kai tik mažylis gauna, ko nori.

Nors ne visi šie įgūdžiai vienodai žavūs, turėtum didžiuotis, kad tavo mažylis moka taip įvairiapusiškai save išreikšti. Visi jie liudija mažylio gebėjimą fiziniam veiksmui suteikti emocinę prasmę – tai išties įspūdingas derinys.

Faktas

Iš Europos Sąjungos valstybių, daugiausia kūdikių ne santuokoje gimsta Estijoje - beveik 60%.

2017 m. Rugsėjinukai❤

 1. User has not uploaded an avatar
  1112 prieš 1 sav.

  Ar ragavot bolivinės balandos košės? Pasidalinkit receptu

 2. User has not uploaded an avatar
  Kristinamm prieš 1 sav.

  1112 parašė:
  Ar ragavot bolivinės balandos košės? Pasidalinkit receptu

  Aš dedu jas papildomai į daržovienę su mėsa.

 3. Liucir
  Liucir prieš 1 sav.

  Pas mane atsirado demes po pirmo nestumo. Dariau balinimo proceduras ir naudojau kremus namie. Per gerus gerus metus pasviesejo. Bet atejus vasarai jos vel isryskedavo nors ir tepdavau su spf 😀 po antro nestumo vel baisu. Tepu toliau kad bent pasviesetu.

 4. egl_e
  egl_e prieš 1 sav.

  1112 parašė:
  Ar ragavot bolivinės balandos košės? Pasidalinkit receptu

  Mes pabandėm/paragavom, bet nesužavėjo kol kas😄
  Maišiau su žuvimi ir daržovėmis.

 5. User has not uploaded an avatar
  Birutelele prieš 6 d.

  ARSa parašė:
  Maniškė supyksta jau vien nuo kombyzo vilkimo, paskui išėjus iš namu nurimst, o ikišta i mašina vėl žviegia, bet va irgi , jei kažkur toliau važiuojam, tai ir užmie…

  Pas mus tas pats. Labai nemegsta vaziuoti. Nei vezime nei madinoje. Masinoje kaip pjaunama klykia 😦