Aktyvus laisvalaikis su vaiku

Žaidimai su vaikais važiuojant automobiliu

Monotoniškas važiavimas automobiliu vaikams greitai pabosta... Praskaidrinkite jį smagiais ir lavinančiais žaidimais!

15 velykinių žaidimų vaikams

Žaisdami Velykų žaidimus ne tik pajudėsite, pabendrausite, bet ir supažindinsite vaikus su tradicijomis jiems labiausiai patinkančiu būdu!

Žaidimai vaikams gamtoje: gamtos dovanų paieškos   (1)

Tai paprastas ir puikus žaidimas, skatinantis vaikus tyrinėti gamtą, pažinti įvairias formas, spalvas, tekstūras, lavinantis vaikų kūrybiškumą

Aktyvūs lauko žaidimai vaikams

Siūlome išbandyti kelis aktyvius, lauke žaidžiamus žaidimus, kurie tiks ikimokyklinio amžiaus ir vyresniems vaikams.

Vaikų susirgimai kelionėse: kaip išvengti ir ką daryti susirgus?

Keliones su vaikais labai dažnai apkartina mažųjų susirgimai ir traumos. Kokie jie, kaip reikėtų elgtis tėvams ir ką daryti, kad jų išvengtume?

Kaip ir kur keliauti su vaikais?

Norėdami, kad kelionė teiktų tik malonius įspūdžius turėtumėte pasirinkti tinkamą kelionės rūšį, kryptį ir jai pasiruošti.

Kaip užimti vaiką kelionių metu   (16)

Keletas idėjų, kaip užimti vaiką kelionės metu. Šiuos žaidimus galite pritaikyti pagal vaiko pomėgius ir amžių.

Kelionė su vaiku - kaip pasiruošti?

Kaip pasiruošti kelionei su vaiku, kad ji praeitų kuo sklandžiau? Štai keletas patarimų.

Kaip apsaugoti vaiką nuo perkaitimo ir nudegimų saulėje?

Saulėtą dieną vaikas gali nudegti odą vos per 15 minučių. Todėl į vaiko apsaugą nuo saulės reikia žiūrėti atsakingai.