Šeimos miegas

Miego pozos nėštumo metu: kokios rekomenduojamos, kokių geriau vengti?   (46)

Nėštumo metu rekomenduojama miegoti ant šono, geriausia ant kairiojo. Kodėl?

Sutrikęs miegas nėštumo metu   (28)

Sutrikęs miegas yra vienas dažniausių nėščiųjų nusiskundimų. Miego kokybė suprastėja dėl keleto priežasčių, kurias galima (bent šiek tiek) suvaldyti.

Sunku įsitaisyti lovoje nėštumo metu? Išbandykite šias gudrybes

Išbandykite kelias gudrybes, padėsiančias patogiau įsitaisyti lovoje ir greičiau užmigti.

Vaiko miegas visą naktį: kada to galima tikėtis?   (634)

Neramus vaiko miegas naktį labai vargina ne tik tėvus, bet ir jį patį. Kada tikėtis, kad mažylis išmiegos nuo sutemų iki aušros?

Vaiko dienos miegas: kodėl ir kiek jo reikia?   (93)

Dienos miegas yra svarbi viso paros miego, būtino normaliam vaiko vystymuisi, dalis.

Kuo skiriasi kūdikių miegas nuo suaugusiųjų   (12)

Ar žinojote, kad kūdikiai miega ne tik daugiau, bet ir šiek tiek kitaip, nei suaugusieji?

Tėvų miegas gimus vaikui   (62)

Miego stoka labai apsunkina gyvenimą, ypač jei tai užsitęsia ilgesnį laiką. Kaip išsimiegoti ir pailsėti gimus kūdikį?

Nuo kokio amžiaus galima atsisakyti dienos miego?   (29)

Dienos miegas yra būtinas kūdikiams ir mažiems vaikams, tačiau vaikui augant dienos miego reikia vis mažiau. Kada gi jo atsisakyti?

Kiek miego reikia kūdikiams (lentelė)?   (169)

Šiame straipsnyje rasite lentelę, kurioje nurodyta, kiek turi miegoti kūdikis priklausomai nuo jo amžiaus.