Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Po Avino ženklu gimę vaikai yra labai aktyvūs, užsispyrę, nenuoramos.

Data. Kovo 21 d. – balandžio 20 d.
Stichija. Ugnis
Planeta. Marsas
Spalva. Raudona
Skaičius. 9
Savaitės diena. Antradienis
Akmuo. Deimantas
Gėlė. Sausmedis
Kredo. „Aš esu“

Charakteris. Avino ženklo atstovai yra lyderiai, kurie priverčia aplink save suktis visą pasaulį. Nė nespėsite mirktelėti, kuomet vaikas taps vienvaldžiu namų karaliumi, kurio norų ir nuomonės paisoma pirmiausiai.

Avinai labai užsispyrę, pasitikintys savimi, drąsūs, ugningi, tačiau kiek karštakošiški žmonės. Jie linksmi, pozityvūs ir mėgsta būti kompanijoje, tačiau su draugais dažnai pykstasi, niekuomet negali nusileisti, nutylėti, o įsižeidę prikalba tikrai negražių dalykų... Vėliau gailisi ir viduje graužiasi, tačiau nuoširdžiai atsiprašyti ir pripažinti kaltę Avinui yra labai sunku.

Gabumai ir polinkiai. Avinų užsispyrimas padeda jiems pasiekti gerų rezultatų kiekvienoje srityje, kurios jie imasi. Žinoma, su sąlyga, kad pradėta veikla, naujas hobis, imtas lankyti būrelis jiems nenusibos.

Avinus labai motyvuoja galimybė pasirodyti, atkreipti į save dėmesį ir laimėti, todėl jie mėgsta sportą (ypač individualias, o ne komandines sporto šakas), buvimą ant scenos ir vaidinimą, dainavimą, renginių vedimą.

Patarimai Avino tėvams. Avinukai ypač aktyvūs, impulsyvūs, nuolat nori išbandyti naujus dalykus, todėl jie linkę „prisidirbti“. Tėvams reikia saugoti vaiką nuo traumų jam vos pradėjus ropoti, nes susidomėjęs Avinas pamiršta atsargumą ir savisaugą.

Avinai yra linkę į egoizmą, todėl jų tėveliams nuo pat mažumės svarbu ugdyti vaiko atjautą, dosnumą, toleranciją. Neslopinkite jo vadovo savybių, tačiau mokykite dirbti sąžiningai, nelipti per kitų galvas ir prisiimti atsakomybę. Tinkamai auklėjamas Avinas bus vertinamas ir pasauliui bei visuomenei daug gero galintis duoti lyderis.