Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Avinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

Vaiko Zodiako ženklas Avinas

Susilaukėte Avinuko? Būkite nusiteikę, kad namuose bus daug veiksmo ir fejerverkų! Juokaujama, kad auginant Avinuką, sporto klubo nereikės: su juo išsikrausite visu 120%!

Avino ženklo vaiko charakteris

Avino ženklo atstovai yra lyderiai, kurie priverčia aplink save suktis visą pasaulį. Nė nespėsite mirktelėti, kuomet vaikas taps vienvaldžiu namų karaliumi, kurio norų ir nuomonės paisyti bus privaloma.

Avinukai turi stiprų teisingumo pojūtį ir yra prasti melagiai, tad galite jais pasitikėti. Iš kitos pusės, dėl atvirumo ir tiesmukumo jie yra prasti diplomatai ir dažnai susipyksta net ir su geriausiais savo draugais.

Ginčuose Avinas negali nusileisti, nutylėti, o supykęs gali prikalbėti tikrai negražių dalykų... Būdami geraširdžiais, vėliau dėl tokio savo elgesio gailisi ir graužiasi viduje, tačiau nuoširdžiai atsiprašyti ir pripažinti kaltę Avinui yra labai sunku.

Tačiau pykčio Avinai ilgai nelaiko – jie greit užsiplieskia, tačiau greit ir atlėgsta. Tuomet jie būna patys nuostabiausi vaikai: linksmi, pozityvūs, kūrybingi, mėgstantys būti kompanijoje. 

Avinai yra labai savarankiški nuo pat vaikystės. Nenustebkite, jei pirmieji mažojo Avinuko žodžiai bus ne „mama, tėtė“, o „aš pats!

Avino ženklo vaiko gabumai ir polinkiai

Avinų užsispyrimas padeda jiems pasiekti gerų rezultatų kiekvienoje srityje, kurios jie imasi. Žinoma, su sąlyga, kad pradėta veikla, hobis, imtas lankyti būrelis jiems tikrai patinka ir jei jiems ta veikla sekasi.

Avinus labai motyvuoja galimybė pasirodyti, atkreipti į save dėmesį ir, žinoma, nugalėti, todėl jie mėgsta sportą (ypač individualias, o ne komandines sporto šakas). Kad ir ko imtųsi Avinas, būti vidutinybe, o juo labiau – vilktis uodegoje, jam yra tragedija.

Nenustebkite, jei Avino ženklo mergaitės nuo mažumės mieliau rinksis „berniukiškus“ žaidimus ar žaislus: Marso planeta lemia, kad ir žaidimuose reikia daug judesio, veiksmo, dinamikos.

Užaugusios Avino ženklo mergaitės gali turėti puikių pasiekimų profesijose, kuriose dominuoja vyrai, pavyzdžiui, jos gali būti puikios matematikės, architektės, dizainerės, chirurgės, vadovės.

Apskritai kalbant, Avinui tinka visos profesijos, kuriose yra didelių iššūkių ir kuriose jis gali pademonstruoti savo lyderystę ir susilaukti pripažinimo: nuo profesionalaus atleto iki įmonės vadovo, gaisrininko, greitosios pagalbos mediko, žurnalisto (ypač karo), teisininko, neurochirurgo ar programų kūrėjo. Ramus, monotoniškas darbas ir rutina - tikrai ne Avinams. Jiems reikia iššūkių!

Patarimai Avino ženklo vaiko tėvams

Avinukai yra ypač aktyvūs, impulsyvūs, nuolat nori išbandyti naujus dalykus, todėl būtina juos mokyti kritinio mąstymo, ugdyti gebėjimą įvertinti rizikas ir savo veiksmų pasekmes, kitaip jie bus linkę „prisidirbti“.

Avinukai dažnai labai anksti pradeda ropoti ir vaikščioti, į naują, juos sudominusią veiklą įsitraukia taip, kad susidomėję pamiršta atsargumą ir savisaugą – tokio vaiko draudimas nuo traumų ir nelaimingų atsitikimų nėra pati blogiausia mintis.

Avinų ženklo žmonės yra labai emocingi: vos per akimirką jūsų mažasis avinukas gali virsti absoliučiai nevaldomu „ožiuku“, tad Avinuko tėvams kaip niekam kitam būtina išmokti valdyti vaiko isterijos priepuolius.

Avino ženklo vaikai iš prigimties yra labai nepriklausomi ir savarankiški, bet koks bandymas kontroliuoti, nurodinėti ką daryti (ir ypač – ko ne) iššaukia audringą Avinukų protestą.

Būtent todėl Avino paauglystė yra paauglystė kvadratu, ypač tėvams, linkusiems į totalią vaiko kontrolę: nors Avinams dėmesio (tiksliau, pagyrimų ir įvertinimų) reikia kaip oro, jiems tikrai nereikia globos ir kontrolės.

Tad protingiausias sprendimas būtų suteikti Avinukui pasirinkimo laisvę, aiškiai pabrėžiant, kad su laisve jis pats prisiima ir pilną atsakomybę už savo sprendimų pasekmes.

Avinai yra linkę į lyderystę, nemoka nusileisti ir būti „silpni“. Todėl jų tėvams nuo pat mažumės svarbu ugdyti vaiko atjautą, mokyti konstruktyviai spęsti konfliktus, išsakyti ir priimti kritiką.

Neslopinkite jo lyderio savybių, tačiau mokykite jį dirbti komandoje, pagirti ir įvertinti kitus. Karštakošiui Avinukui taip pat pravartu išmokti „devynis kartus pamatuoti“ ir taip išvengti skubotų, neprotingų sprendimų.

Tinkamai auklėjamas Avinas bus vertinamas ir pasauliui bei visuomenei daug gero galintis duoti lyderis.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.