Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Dvyniai iš prigimties yra smalsūs, protingi, puikiai sutaria ir mielai bendrauja su žmonėmis.

Data. Gegužės 22 d. – birželio 21 d.
Planeta. Merkurijus
Stichija. Oras
Spalva. Geltona
Skaičius. 5
Savaitės diena. Trečiadienis
Akmuo. Agatas
Gėlė. Levanda
Kredo. „Aš mąstau“

Charakteris. Dvyniai yra vienas smalsiausių ir labiausiai žinių geidžiančių Zodiako ženklų, todėl jie yra nuolatinėse paieškose. Jiems svarbu nuolat tobulinti save, gauti daugiau žinių, jomis jie linkę ne tik didžiuotis, bet net perdėtai puikuotis.

Dvyniai iš prigimties gerai sutaria su žmonėmis, dėl savo apsiskaitymo jie lengvai randa bendrų temų pokalbiui su kiekvienu. Dvyniai turi stipriai išreikštą ir dažniausiai labai gerą humoro jausmą, tačiau kartais jie perspaudžia, pasišaipo, piktai pajuokauja (ypač paauglystėje).

Gabumai ir polinkiai. Dvyniai linkę domėtis ir išbandyti labai daug skirtingų veiklų, todėl jie prikaupia labai įvairių, bet gan paviršutiniškų žinių. Tai gali kliudyti, norint tapti siauros specifikacijos profesionalu, tačiau labai padeda, kuomet reikalingas gebėjimas žvelgti plačiau ir lanksčiau.

Dvyniams gerai sekasi, kuomet savo platų žinių spektrą tenka pritaikyti dirbant su žmonėmis. Jie iš prigimties įtaigūs pardavėjai, vadybininkai, reklamos kūrėjai ir pan. Dvyniai yra iškalbūs, mėgsta skaityti ir rašyti, dažnai tą pradeda daryti anksčiau ir gerokai uoliau už savo bendraamžius, todėl jie yra geri pasakotojai, rašytojai, žurnalistai. 

Patarimai Dvynių tėvams. Dvyniai nuolat viskuo domisi ir apiberia tėvus nesibaigiančiais klausimais. Pasistenkite į juos atsakyti kuo nuoširdžiau ir išsamiau, tačiau nemeluokite, o jeigu neturite žinių, patys papildomai pasidomėkite - vaikui išsiaiškinus netiesą jūsų autoritetas gerokai susvyruos.

Tai dvilypis ženklas, kurio energija veržiasi per kraštus, todėl Dvyniams labai sunku susikaupti, sukoncentruoti dėmesį ir pabaigti pradėtus darbus. Tėvams svarbu nuo mažens ugdyti šių vaikų atsakomybės jausmą, mokyti juos priimti tvirtus sprendimus ir „nesimėtyti“.