Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 21 d.)

Jaučiai yra geraširdžiai, ištikimi ir atkaklūs, tačiau lėtesni, nemėgsta pokyčių.

Data. Balandžio 21 d. – gegužės 21 d.
Planeta. Venera
Stichija. Žemė
Spalva. Žalia
Skaičius. 6
Savaitės diena. Penktadienis
Akmuo. Opalas
Gėlė. Aguona
Kredo. „Aš turiu“

Charakteris. Jaučiai yra ramūs, švelnūs ir labai mieli žmonės. Jie ypač ištikimi, labai vertina ir puoselėja santykius su šeimos nariais, nedideliu, tačiau labai artimu draugų būreliu.

Jaučiai yra gan meniški, jie turi įgimtą estetikos pojūtį, tačiau tikrai nėra išsiblaškę ar paskendę svajonėse. Kūrybingi Jaučiai kartu ir labai tvirtai stovi ant kojų, yra užsispyrę ir ryžtingi, savo tikslų siekia po truputį, bet užtikrintai.

Gabumai ir polinkiai. Jaučiams puikiai sekasi veiklos, kuriose jie gali suderinti savo polinkį menui ir žemišką būdą. Jiems patinka kurti gražius, tačiau praktiškai panaudojamus daiktus, todėl Jaučiams gerai sekasi įvairūs amatai: keramika, siuvimas, kalvystė ir pan.

Jaučiai nuo pat vaikystės gerai skaičiuoja, moka elgtis su pinigais, mėgsta matematikos ir ekonomikos pamokas. Jiems labai svarbus finansinis saugumas ir nepriklausomybė, todėl nenustebkite, kuomet mažas vaikas pareikš, kad jam reikia darbo.

Patarimai Jaučio tėvams. Jaučiai yra truputį lėtesni, atsargūs, linkę viską apgalvoti, todėl dažnai pradeda vaikščioti, kalbėti ir pan. truputį vėliau nei bendraamžiai. Šie vaikai puikiai jaučiasi turėdami aiškią rutiną, todėl dienotvarkę galite įvesti jau nuo ankstyvos kūdikystės.

Jaučiai yra valdomi meilės planetos Veneros, todėl nuo pat mažumės jiems svarbu augti jaučiant tėvų švelnumą ir dėmesį. Užsispyrusio, liūdno ar supykusio Jautuko neišjudinsite nei stumdami, nei prieš nosį mojuodami saldainiu, tačiau čiūčiavimas, glostymas, mylavimas visada padeda!

Skelbimai

3,50 €