Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.)

Liūtai yra ryškios asmenybės nuo pat pirmųjų dienų. Jie linksmi, draugiški, drąsūs, tačiau kiek egocentriški.

Data. Liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.
Planeta. Saulė
Stichija. Ugnis
Spalva. Oranžinė
Skaičius. 1
Savaitės diena. Sekmadienis
Akmuo. Gintaras
Gėlė. Saulėgrąža
Kredo. „Tai bus mano“

Charakteris. Liūto ženklo atstovų planeta yra Saulė ir tai puikiai juos apibūdina - šie žmonės nuo pat mažumės yra labai ryškūs, svarbūs, karšti ir galintys aplinkinius tiek šildyti, tiek ir deginti.

Liūtai labai mėgsta linksmintis, randa bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis ir yra tikros kompanijos sielos. Labai svarbu, kad Liūtui nuo mažumės būtų suteiktas tinkamas vertybinis pagrindas - tuomet jie tampa teisingais, dorais ir vertinamais lyderiais.

Gabumai ir polinkiai. Liūto ženklo atstovai nori būti dėmesio centre nuo pat mažens ir jiems gerai seksis bet kuri veikla, kuri patenkins šį poreikį. Liūtai yra puikūs aktoriai, vedėjai, dainininkai, modeliai.

Liūtai yra aktyvūs, drąsūs ir sportiški, todėl jie gali save realizuoti sporte, ypač individualiose sporto šakose, pavyzdžiui, lengvojoje atletikoje, tenise, penkiakovėje, dviračių sporte, slidinėjime ir pan.

Patarimai Liūto tėvams. Liūtams labai svarbu nuo pat mažumės nubrėžti aiškias ribas, nes jų nepriklausomybė ir naujų potyrių troškimas gali juos nuvesti šunkeliais. Tvirto charakterio Liūtas tikrai pastovės už save ir uoliai sieks savo tikslų, tačiau svarbu vaikui neleisti nelipti per kitų galvas, mokyti jį empatijos ir slopinti savo egoizmą.

Liūtai taip pat turi didžiulį estetikos, prabangos ir turto poreikį. Vertinti ir džiaugtis turimais daiktais, žinoma, nieko blogo, tačiau svarbu, kad vaikas netaptų tuščiagarbiu, daiktų ir pinigų vergu. Liūtą auginantiems tėvams reikėtų jį ne apiberti žaislais, o dažniau parodyti, kad ir paprasti dalykai, pavyzdžiui, pasivaikščiojimas parke ar drauge iškeptas obuolių pyragas, teikia daug džiaugsmo.