Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Mergelė (rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.)

Mergelės yra svajingos, ramios, santūrios asmenybės, kurioms ypač svarbi tvarka bei estetika.

Data. Rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.)
Planeta. Merkurijus
Stichija. Žemė
Spalva. Žydra
Skaičius. 5
Savaitės diena. Trečiadienis
Akmuo. Safyras
Gėlė. Sukutis
Kredo. „Aš mąstau“

Charakteris. Mergelės puikiai sutaria su žmonėmis, nuo mažumės ypač mėgsta bendrauti su vyresniais vaikais arba suaugusiais ir sugeba su jais palaikyti abiems pusėms įdomų pokalbį. Nors Mergelės ir yra draugiškos, joms patinka pabūti ir vienumoje.

Mergelės yra ramios, linkusios į ilgus apmąstymus, kiek melancholiškos, tačiau tylaus vaiko būdo nereikėtų painioti su liūdnumu. Mąslios Mergelės yra gan romantiškos, tačiau padebesiais neskrajoja, yra pakankamai praktiškos ir logiškos.

Gabumai ir polinkiai. Mergelių ženklo atstovai nuo pat vaikystės pasižymi didžiuliu (dažnai net perdėtu) kruopštumu ir perfekcionizmu, todėl kiekvieną darbą ar pasirinktą hobį jie stengiasi tobulinti iki begalybės.

Šio ženklo vaikai yra intelektualūs, sumanūs, jiems puikiai sekasi įvairūs mokslai, tačiau įprastai labiau žavi tikslieji - ypač matematika, ekonomika, fizika. Jie retai susidomi menais, pavyzdžiui, daile, muzika, teatru, tačiau gali susižavėti „praktiškesne“ kūryba, t.y. siuvimu, rankdarbiais ir pan.

Patarimai Mergelės tėvams. Po Mergelės ženklu gimusį vaiką tėvams auklėti nėra sudėtinga - ramūs, malonūs ir pagarbūs vaikai vertina savo tėvų patarimus, jų klauso, stengiasi įtikti.

Tėvams Mergelių reikėtų pernelyg nespausti, tačiau vis tik pabandyti „išjudinti“, nes Mergelės linkusios užsisklęsti ir užsisėdėti bei nepastebėti ryškių gyvenimo spalvų. Taip pat svarbu neleisti įsismarkuoti vaiko įgimtam ir dažnai perdėtam perfekcionizmui bei poreikiui visiškai suvaldyti kiekvieną smulkmenėlę - vaikas turi suprasti, kad gyvenimas kartais yra nenuspėjamas ir nedideli nuokrypiai nuo plano gali būti smagus nuotykis, o ne pasaulio griūtis.