Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Šaulys (lapkričio 23 d. – gruodžio 22 d.)

Šauliai yra labai linksmi, pozityvūs ir nuolat naujovių ieškantys žmonės.

Data. Lapkričio 23 d. – gruodžio 22 d.
Planeta. Jupiteris
Stichija. Ugnis
Spalva. Rausva
Skaičius. 3
Savaitės diena. Ketvirtadienis
Akmuo. Citrinas
Gėlė. Narcizas
Kredo. „Aš matau“

Charakteris. Šaulio ženklo žmonės yra išskirtinai pozityvūs, visuomet ne tik besišypsantys, bet ir garsiai kvatojantys. Kartais jų linksmumas painiojamas su lengvabūdiškumu ar net kvailumu, tačiau tai netiesa. Šauliai yra gilios ir jautrios asmenybės, tačiau savo tikrąjį vidinį pasaulį jie parodo tik mažam rateliui žmonių, o būdami būryje net labai kentėdami dangstosi šypsena. 

Šauliai, kaip ir kiti Ugnies stichijos atstovai, yra drąsūs, ryžtingi, labai pasitikintys savimi. Jeigu tėvai vaikystėje nenubrėžia aiškių ribų ir neišmoko vaiko kuklumo, jis gali augti arogantiškas, jausdamasis geresnis už kitus.

Gabumai ir polinkiai. Sunku išskirti Šaulio gabumus ir polinkius, nes šio ženklo žmonės yra įvairialypiai, nuolat judantys ir kintantys. Juos vienija labai didelė energija ir polinkis sportui. Šauliai gali pasiekti neblogų rezultatų ir moksle, tačiau svarbu užduotis derinti su aktyviomis pertraukėlėmis, kurių metu vaikas galėtų išleisti susikaupusią energiją.

Šauliai nuo vaikystės jaučia bendrystę su gyvūnais, labai mėgsta ir moka su jais bendrauti, gražiai žaisti, dresuoti. Nors kitose srityse Šauliams kartais pritrūksta atsakomybės, tačiau gyvūnais jie visuomet pasirūpina tinkamai.

Patarimai Šaulio tėvams. Šaulio ženklo vaikai yra nenuilstantys, labai aktyvūs, bebaimiai, todėl vos kūdikiui pradėjus ropoti tėvams reikia rūpintis jo saugumu. Vaikui augant labai padeda buvimas gamtoje ir sportas - fiziškai išsikrovęs Šaulys bus mažiau linkęs ieškoti nuotykių ir kvailai rizikuoti.

Šaulius domina labai daug skirtingų sričių ir jie noriai daro viską, ko imasi arba ką pasiūlo tėvai, tačiau tai laisvamaniškos asmenybėms, kurioms itin trūksta gebėjimo susikaupti ir pabaigti pradėtus darbus. Šauliams nuo mažens svarbu nustatyti aiškias taisykles, mokyti tvarkos ir atsakomybės.