Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Skorpionas (spalio 24 d. – lapkričio 22 d.)

Skorpionai pasižymi giliu vidiniu pasauliu, įžvalgumu, jautrumu aplinkiniams.

Data. Spalio 24 d. – lapkričio 22 d.
Planeta. Plutonas
Stichija. Vanduo
Spalva. Raudona
Skaičius. 9
Savaitės diena. Antradienis
Akmuo. Opalas
Gėlė. Chrizantema
Kredo. „Aš noriu“

Charakteris. Kartais sakoma, kad Skorpionai jau gimsta turėdami labai seną sielą - jie labai mistiški, linkę į gilius apmąstymus, gyvenimo prasmės paieškas, labai anksti ima rūpintis savo dvasiniu pasauliu.

Skorpionai nuo mažumės yra mąslūs, rimti, todėl jiems sunkiau susidraugauti su bendraamžiais. Be to, su savo amžiaus vaikais jie linkę varžytis, siekia prieš juos laimėti, tiek norėdami įprasminti save, tiek ir siekdami suaugusiųjų dėmesio.

Gabumai ir polinkiai. Skorpionai sumanūs ir atkaklūs, todėl jie gali pasiekti neblogų rezultatų kiekvienoje srityje. Tiesa, jeigu dalykas jiems visai neįdomus, tikėtina, kad Skorpionas pasistengs pakilti virš vidurkio, bet per galvą nesivers ir aukščiausių įvertinimų nesieks.

Skorpionai siekia pažinti pasaulį, nori atskleisti jo paslaptis, todėl juos ypač domina filosofija, religija, psichologija, o taip pat gamtos mokslai - chemija, biologija, fizika.

Patarimai Skorpiono tėvams. Mažiesiems Skorpionams labai įdomu bendrauti su suaugusiais, todėl tėvams dažniausiai nekyla didelių problemų. Vaiko pagarbą ypač lengvai pelnysite, jeigu su juo daug kalbėsite ir padėsite pažinti: vesitės į ekskursijas, muziejus, supažindinsite su kitomis kultūromis ir pan.

Kiek sunkiau tampa, kuomet Skorpionai įžengia į paauglystę ir ima bręsti. Tai aistringas Zodiako ženklas, kuriam itin svarbūs romantiški santykiai. Skorpionai taip pat turi polinkį įvairioms priklausomybėms, todėl tėvams reikia kuo atviriau bendrauti su vaiku, saugoti jį nuo žalingų įpročių ir blogos kompanijos.