Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Svarstyklės (rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.)

Svarstyklės yra išskirtinai draugiškos, tikros kolektyvo sielos, su kuriomis visada linksma bei įdomu.

Data. Rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.
Planeta. Venera
Stichija. Oras
Spalva. Violetinė
Skaičius. 6
Savaitės diena. Penktadienis
Akmuo. Safyras
Gėlė. Rožė
Kredo. „Aš balansuoju“

Charakteris. Ryškiausia Svarstyklių charakterio savybė yra didžiulis draugiškumas, gebėjimas betarpiškai bendrauti ir susirasti draugų vos per akimirką. Svarstyklės labai laukia darželio, mokyklos pradžios ir mielai ten skuba, nes puikiai jaučiasi būdamos bendraamžių kolektyve.

Svarstyklės, kaip ir rodo šio Zodiako ženklo pavadinimas, yra linkusios daug svarstyti. Joms sunku ryžtingai priimti sprendimus, nutraukti laimės nebeatnešančius santykius, išeiti iš savo komforto zonos ir pan.

Gabumai ir polinkiai. Svarstyklės yra inteligentiškos, turi gerą atmintį ir puikų analitinį mąstymą, nuoširdžiai myli ir gerbia aplinkinius žmones. Šis įgimtų savybių derinys paverčia Svarstykles puikiais diplomatais, patarėjais, tačiau aukštesnių, vadovaujančių pozicijų šio ženklo žmonės siekia retai, nes jiems pritrūksta ryžtingumo.

Svarstyklės taip pat yra labai romantiškos ir nuo mažens labai įsitraukia į romanus, romantinius filmus. Tai stipriai išreikštą meninę prigimtį turintys žmonės, kuriems patinka įvairiausiai menai ir labai rūpi estetika (todėl nenustebkite, jeigu vaikas norės rengtis savarankiškai, ims anksti pats rinktis ir derinti drabužėlius, norės dailinti savo kambarį ir pan.)

Patarimai Svarstyklių tėvams. Svarstyklių draugiškumas dažniausiai joms labai padeda, tačiau kartais gali ir pakišti koją. Vaikas, nenorėdamas nuvilti draugų, gali įsivelti į abejotinas ar pavojingas situacijas, todėl tėvams reikėtų žinoti su kuo bendrauja jų atžala.

Svarstyklės yra gyvybės kupinas, aktyvus, žingeidus ženklas. Tai puikios savybės, kurias svarbu skatinti, tačiau tėvams nuo mažumės reikėtų mokyti vaiką ryžtingumo, gebėjimo priimti sprendimus, pabaigti pradėtus darbus ir „nesimėtyti“.