Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Vandenis (sausio 21 d. – vasario 19 d.)

Vandeniai yra kūrybingi, protingi, labai altruistiški, tačiau linkę laužyti taisykles.

Data. Sausio 21 d. – vasario 19 d.
Planeta. Uranas
Stichija. Oras
Spalva. Žydra
Skaičius. 8
Savaitės diena. Trečiadienis
Akmuo. Ametistas
Gėlė. Orchidėja
Kredo. „Aš žinau“

Charakteris. Vandeniai yra malonūs, draugiški ir su visais lengvai randantys bendrą kalbą, tačiau artimus ir labai gilius santykius jie užmezga retai, nes tai jų nedomina. Jie turi didelių svajonių ir tikslų, nuolat keičiasi ir yra gan laisvamaniški, būdami tik siaurame žmonių rate jaučiasi suvaržyti. 

Vandeniai yra labai altruistiški, jie gelbėja surastus gyvūnėlius, guodžia ir gina skriaudžiamus vaikus, su aplinkiniais nuo pat mažens dalinasi viskuo, ką turi (nenustebkite, jeigu mažasis Vandenis iš darželio grįš be megztinio, nes jį atidavė draugui).

Gabumai ir polinkiai. Vandeniai yra iš prigimties gabūs, įžvalgūs, smalsūs. Jiems gerai sekasi tiek humanitariniai, tiek ir tikslieji mokslai, tačiau tik su sąlyga, jeigu jų kelyje pasitaiko atviras ir kūrybingas mokytojas. Vandeniams sunku įtilpti į griežtus rėmus, daryti privalomas užduotis, laikytis griežtų taisyklių (ypač jeigu vaikui nepaaiškino jų prasmės, o tiesiog liepė).

Vandeniai yra didžiuliai inovatoriai, kuriuos žavi naujovės, mokslo ir technologijų pasiekimai, šiuolaikinis menas ir muzika. Šiems vaikams labai patinka atlikti eksperimentus, surinkti robotus, programuoti, juos žavi patys moderniausi, išmaniausi žaislai.

Patarimai Vandenio tėvams. Raktas į sėkmingą Vandenio auklėjimą yra pagarba ir požiūris į vaiką, kaip į sau lygią asmenybę. Vandenis mielai laikysis tėvų taisyklių, klausys jų nurodymų, atliks pavestas užduotis, bet tik jeigu žinos, kodėl tą reikia padaryti ir tame matys prasmę.

Vandenių vidinė laisvė yra svarbi tiek jų gerai savijautai, tiek ir aplinkiniams - Vandeniai dažnai turi labai originalių, gražių ir net pasaulį į gerą keičiančių idėjų, tačiau jiems trūksta sistemos. Tėvams svarbu mokyti kiek chaotiškus Vandenius tvarkos, atkaklumo, gebėjimo ne tik drąsiai svajoti, bet ir savo svajones įgyvendinti.