Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Vėžiai yra labai jautrūs, emocingi, nuolat siekia švelnumo ir meilės.

Data. Birželio 22 d. – liepos 22 d.
Planeta. Mėnulis
Stichija. Vanduo
Spalva. Sidabrinė
Skaičius. 2
Savaitės diena. Pirmadienis
Akmuo. Mėnulio akmuo
Gėlė. Lotosas
Kredo. „Aš jaučiu“

Charakteris. Vėžiai yra vieni labiausiai į šeimą orientuotų zodiako ženklų. Jie nuo pat mažumės yra labai prieraišūs, meilūs, siekia fizinio ir emocinio artumo su tėvais, o ypač su mama.

Vėžio ženklo vaikai yra labai jautrūs, švelnūs ir geraširdžiai, tačiau jiems reikia laiko atsiskleisti. Patekę į nepažįstamą aplinką jie slepiasi savo kiaute, elgiasi atsargiai ir įtariai, gali pasirodyti nedraugiški ar net gruboki.

Gabumai ir polinkiai. Po Vėžio ženklu gimę vaikai yra kūrybingi, romantiški, svajingi. Jiems puikiai sekasi ir patinka užsiimti ramia, vaizduotei leidžiančia atsiskleisti veikla - piešimu, rašymu, grojimu, dainavimu, įvariais rankdarbiais.

Šiems vaikams nelabai patinka fizinė veikla, jie retai susidomi sportu, tačiau Vėžiai yra gabūs mokslams, ypač humanitariniams. Vėžiams labiausiai patinka daug skaitymo, vaizduotės pasitelkimo, ramių apmąstymų reikalaujančios sritys, pavyzdžiui, istorija, archeologija, filosofija, psichologija ir pan.

Patarimai Vėžio tėvams. Mažieji Vėžiai tiesiog dievina savo tėvus ir siekia jiems visokeriopai įtikti, tad juos auklėti nėra sunku. Problemų gali kilti, jeigu Vėžio ženklo vaikas nėra vienturtis, o ypač - gimus jaunesniajam broliukui ar sesutei. Vėžius reikia nuo mažumės mokyti dalintis tėvų meile bei sutarti su broliais ir sesėmis, tačiau labai pravartu skirti ir individualaus dėmesio.

Vėžiai labai vertina savo šeimą ir yra itin empatiški, todėl jie jautriai reaguoja į namuose kylančius barnius, pakeltą balsą, o tėvų skyrybas pakelia ypač sunkiai. Vėžius auginantiems tėvams reikėtų apsaugoti juos nuo negatyvių emocijų, jų akivaizdoje bendrauti kuo ramiau ir draugiškiau, pasikalbėti su vaiku apie situaciją šeimoje ir stebėti jo emocinę būklę, prireikus kreiptis ieškoti specialistų pagalbos.