Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.) (31)

Vaiko Zodiako ženklas Vėžys

Vėžiai yra labai jautrūs, emocingi, svajingi, nuolat siekia švelnumo ir meilės.

Vėžio ženklo vaiko charakteris

Vėžiai yra vieni labiausiai į šeimą orientuotų Zodiako ženklų. Jie nuo pat mažumės yra labai prieraišūs, meilūs, siekia emocinio artumo su tėvais, o ypač su mama – tokius vaikus paprastai vadiname mamyčiukais.

Vėžiukai itin mėgsta klausytis sekamų pasakų, o žiūrėdami filmukus įsijaučia taip stipriai, kad po to dar dieną ar net savaitę gali graudintis dėl nuskriausto ar nelaimę patyrusio personažo.

Vėžio ženklo vaikai yra labai jautrūs, švelnūs ir geraširdžiai, bet tuo pačiu ir labai pažeidžiami, todėl jiems reikia laiko apsiprasti su aplinka ir žmonėmis, atsiskleisti jie gali tik tuomet, kai jaučiasi saugūs.

Patekę į nepažįstamą aplinką jie slepiasi savo kiaute, elgiasi atsargiai ir įtariai, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nelinkę bendrauti. Nors Vėžiai puikiai jaučia kitus žmones, jie dažnai yra drovūs, tad kieme susidraugauti su kitais vaikais jiems reikės šiek tiek jūsų tarpininkavimo.

Vėžiai nėra atlapaširdžiai, emocijas jie linkę laikyti savyje. Jei jūsų mažasis Vėžiukas atrodo nusiminęs, tiesiog pabūkite šalia, paguoskite, leiskite jam išliūdėti, išsiverkti ir tik emocijoms nurimus klausinėkite, kas nutiko ir kaip galite padėti.

Vėžio ženklo vaiko gabumai ir polinkiai

Po Vėžio ženklu gimę vaikai yra kūrybingi, romantiški, svajingi. Jiems puikiai sekasi ir patinka užsiimti ramia, vaizduotei leidžiančia atsiskleisti veikla – piešimu, rašymu, grojimu, dainavimu, įvairiais rankdarbiais.

Tačiau tai nereiškia, kad jie yra lėti ir nejudrūs: energijos jie turi per akis, tačiau tyliai ramiai jie dažnai nuveikia gerokai daugiau, nei labiau pastebimi ir į akis krentantys bendraamžiai, kurie savo energiją tiesiog „ištaško“ nelabai tikslingai.

Šiems vaikams nelabai patinka fizinė veikla, jie retai susidomi profesionaliu sportu, tačiau jei taip nutinka, jie būna tikri virtuozai, verčiantys aikčioti ir daug mačiusius sporto gerbėjus.

Išvilioti Vėžius į lauką gali būti sudėtinga, tačiau vandenyje šio ženklo vaikai gali turkštis valandų valandas! 

Vėžiai yra gabūs mokslams, ypač humanitariniams, jiems labai patinka intelektualios, ramių apmąstymų ir vaizduotės reikalaujančios sritys, pavyzdžiui, istorija, archeologija, filosofija, psichologija ir pan.

Be to, Vėžiai yra labai jautrūs, empatiški, turi aukštą emocinį intelektą, jie yra labai globėjiški, tad jiems tinka veiklos ir profesijos, susijusios su globa ir rūpyba. Jie gali būti puikūs psichologai, medikai, slaugytojai, veterinarai ar botanikai.

Taip pat jie gali puikiai gaminti (daugiausia iš kartos į kartą perduodamus, tradicinius, išbandytus receptus). Suderinę žinias apie laiko patikrintą mitybą, intuiciją ir empatiją, Vėžiai taip pat gali tapti puikiais mitybos specialistais.

Patarimai Vėžio ženklo vaiko tėvams

Auginti Vėžiukus, nepaisant to, kad jie yra labai jautrūs ir prisirišę, nėra sunku: namų taisykles jie supranta kone intuityviai, jiems nereikia ilgai aiškinti ir argumentuoti, kodėl kažko negalima daryti (ar atvirkščiai, ką ir kodėl reikia daryti).

Jie taip pat geba pabūti patys sau vieni, ramiai žaisti, piešti ar skaityti – tai ne tie vaikai, kurie siaučia, laksto, dūksta ir kuriuos reikia stebėti 24 valandas per parą. Net būdami aktyvūs jie nekelia chaoso. Be to, jie turi puikų apetitą ir nėra išrankūs maistui.

Mažieji Vėžiai dievina savo tėvus, jiems labai svarbi tėvų meilė ir pagyrimai, jie labai nori visokeriopai jiems įtikti, todėl auklėjant Vėžiukus taikykite pozityvios tėvystės auklėjimo metodus.

Iš kitos pusės, jie linkę svajoti, kartais praranda realybės jausmą ir įsivaizduoja, kad viskas turi būti arba gerai, arba niekaip. Dėl šios priežasties, taip pat todėl, kad Vėžiukai linkę save nuvertinti, realiame gyvenime jie gali būti pasyvūs, vengti veikti, ypač situacijose, kurių pabaigą ar rezultatą jiems sunku nuspėti.

Tam, kad Vėžiukai turėtų pakankamai pasitikėjimo savimi ir drąsos veikti, (o tiksliau – neturėtų baimės suklysti), skatinkite išlipti iš komforto zonos ribų, nebijoti bendrauti su aplinkiniais, mokyti nepriimti kritikos asmeniškai. Nuolat kartokite Vėžiukui, kad visi žmonės kartais klysta ir kartais susimauna, kad nesėkmė reiškia tik tiek, kad reikia bandyti dar ir dar kartą. Ir, visų svarbiausia, patikinkite, kad ir kas nutiktų, jūsų meilė tikrai nesumažės!

Vėžiai jautriai reaguoja į namuose kylančius barnius, pakeltą balsą, o tėvų skyrybas pakelia ypač sunkiai. Vėžiukai jautriau išgyvena gimus jaunesniajam broliukui ar sesutei, jei būna nustumiami į antrą planą. Kadangi Vėžiukai iš prigimties uždaresnio būdo, tėvams būtina rodyti iniciatyvą ir kalbėtis su vaiku apie situaciją šeimoje, stebėti jo emocinę būklę, prireikus ieškoti specialistų pagalbos.

Priešingu atveju, nuoskaudų giliai savyje prikaupęs jautrus ir mielas Vėžys gali virsti itin atšiauriu, kerštingu ir net žiauriu.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 8 m.

  Mano sunelis irgi myli vandeni lbj ;)*

 2. giedrerim
  giedrerim prieš 4 m.

  Butent veziukas yra pats aktyviausias,jo vidinis varikliukas neiskraunamas,net valgo sokinedamas..

 3. Sweetme
  Sweetme prieš 2 m.

  Aš irgi auginu vėžiuka ir galiu pasakyti, kad tai labai labai aktyvus vaikas, ir bent jau mano mažylis tikrai nemoka atsisėsti ir žaisti sau ramiai vienas, net jo legendinė frazė "aš vienas nežaisiu" dažnai namie girdima, nuo pat gimimo negalėdavo ramiai vienas pabūti kai nemiega 😁

 4. karapuznike
  karapuznike prieš 2 m.

  Sweetme parašė:
  Aš irgi auginu vėžiuka ir galiu pasakyti, kad tai labai labai aktyvus vaikas, ir bent jau mano mažylis tikrai nemoka atsisėsti ir žaisti sau ramiai vienas, net jo l…

  O atrodo grynai mano dički aprašėt🙈😁😁

 5. avietuke
  avietuke prieš 2 m.

  Auginu du vėžius. Tai vienas ramus,mėgsta vienatvė, jautrus ir pan. O kitas visiška priešingybė. Tiesiog charakterius atsineša, o ne zodiako ženklas suteikia ;)