Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Žuvys (vasario 20 d. – kovo 20 d.)

Po Žuvų ženklu gimę vaikai yra meniški, jautrūs, meilūs.

Data. Vasario 20 d. – kovo 20 d.
Planeta. Neptūnas
Stichija. Vanduo
Spalva. Violetinė
Skaičius. 3
Savaitės diena. Penktadienis
Akmuo. Akvamarinas
Gėlė. Našlaitė
Kredo. „Aš tikiu“

Charakteris. Žuvys yra labai jautrūs ir švelnūs žmonės, susigraudinantys dėl menkiausios priežasties. Tai itin globėjiškos asmenybės, kurios nori mylėti, rūpintis, draugauti su aplinkiniais, tačiau ir joms pačioms reikia daug meilės bei rūpesčio.

Žuvų ženklo žmonės yra labai romantiški, svajingi, kartais (ypač vaikystėje) gyvenantys savo svajonių pasaulyje. Nepaisant to, augdamos Žuvys išmoksta tvirčiau stovėti ant kojų, nes puikiai jaučia savo aplinką, turi gerą intuiciją yra įžvalgios ir ilgainiui įpranta tuo naudotis.

Gabumai ir polinkiai. Žuvų ženklo žmonės yra labai artistiški, lyriški, filosofiški, turi puikų estetikos pajautimą. Žuvims galėtų puikiai sektis kiekviena meninė sritis, kurios jos imtųsi, tačiau dažnai jos nepakankamai pasitiki savimi arba perdėm užsisvajoja ir nepabaigia pradėta darbo, t.y. gabumų turi į valias, tačiau stokoja atkaklumo siekiant tikslų.

Žuvys linkusios įprasminti save santykiuose su žmonėmis. Joms labai svarbi šeima, Žuvų ženklo vaikai yra prisirišę prie tėvų, o augdami ir patys skuba sukurti šeimą, susilaukti vaikų. Šio ženklo žmonės gerai jaučiasi galėdami tiesiogiai padėti žmonėms, pavyzdžiui, dirbdami socialinį darbą, rinkdami labdarą, slaugydami arba gydydami ligonius, mokydami vaikus ir pan.

Patarimai Žuvų tėvams. Žuvų ženklo vaikus auginantiems tėvams reikėtų prisiminti, kad jų vaikai yra jautrios, labai paveikios asmenybės (pavyzdžiui, vaiką dažniau nei kitus gali kamuoti įvairios baimės, košmarai) ir juos auklėti švelniai, su didele meile ir atidumu, saugoti nuo gąsdinančių situacijų ir pan. Nereikia slopinti vaiko įgimto gerumo ir palankumo žmonėms, tačiau svarbu mokyti atsargumo - Žuvys gan patiklios ir aplinkiniai yra linkę jomis naudotis.

Svarbu Žuvis nuo pat mažumės mokyti bent kartais išlįsti iš savo svajonių pasaulio, racionaliai apsvarstyti susikurtas fantazijas ir jas paversti planais, kuriuos galima įgyvendinti. Žuvys, vaikystėje išmokusios drąsiai kibti į darbus ir juos pabaigti, suaugusios sugebės ryžtingiau siekti tikslų ir labiau pasitikės savimi.