Vaisiaus judesiai nakties metu (38)

Vaisiaus judesiai nakties metu

Daugelis būsimųjų mamų sako, kad jų mažyliai aktyviausi būna naktį. Tačiau kodėl taip yra, sunku tiksliai pasakyti.

Įprastas paaiškinimas yra toks, kad ramiai gulint ir atsipalaidavus, vaisiaus judesiai jaučiami aiškiau, nes jų neužgožia jūsų pačios judesiai.

Tačiau Kanados tyrinėtojai, stebėję besilaukiančias moteris įvairiu paros metu, nustatė, kad mažyliai iš tiesų aktyviausi būdavo vėlai vakare (net ir tais atvejais, kai jų mamos lovoje praleisdavo visą parą). 

Todėl iškėlė kitą hipotezę: jums ramiai gulint, mažylis turi didesnę judesių laisvę, jo netrikdo jūsų judesiai, tad gali judėti „savarankiškai“, taip, kaip jam patinka.

Taip pat skaitykite:

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 9 m.

  jaunamamyte22 parašė:
  Pas mane dar mažiukas pilvely... Bet aš taip bijau miegot, vartausi atsargiai, kad jo nesužaločiau... manau paaugs ir pradės mano mažiukas dūkti pilvelyje. O su duk…

  tikrai nieko neatsitiks juk dar pilvely mazas leliukas gyvena, kitos ir ant pilvo miega ir nieko....

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 9 m.

  pas manes tai leliukas diena nakty,ryte vakare duodasi kaip priklauso,vakare tai siaubingai kokius bajerius krecia uzmigti neina net man valanda gera,tokius gumbus ismeta kad neklausk geriau,uzdedu ranka paglostau,tai netinka spiria atgal,oi labai jauciu tuos judesius,taip gera malonu kai toks aktyvus leliukas yra,tik naktys jau sunkios yra nes ant sono norisi pamiegoti bet negali nes tuoj primena kad ji spaudziu gal,tada vel nugara vargsta,oi greiciau kovo menuo ateitu tada but lengviau,na bet del savo stebukleliu mes mamos iskenciam juk viska:)))

 3. Bellinda
  Bellinda prieš 8 m.

  na ., kad aktyvesnis naktį tai tikrai .. Mes jau su vyru 20:30 laukiam prasidedančių šokio rimto pilvelį, -inoma ir taip pat 8 val ryte pajausdavau .. Na kuo daugiau laiko jau mums eina tuo dažnesni jau judesiukai, bet , kad mes aktyvesni vakare tai faktas ..

 4. Deimanciukas9
  Deimanciukas9 prieš 8 m.

  maniskis peledziukas :)) nes marsai prasideda velai.. nuo kokiu 23 h.gan gerai jauciu ir apie kokia 1 h. nakties zinoma jeigu nemiegu kazkaip nuo vaiko judesiuku nenubundu,bet kai keliuosi i wc nakti ,ir sugrizusi guliu kol uzmiegu,tai taip pat jauciu leliuka :))

 5. Silvija1999
  Silvija1999 prieš 10 mėn.

  Aš jau esu 27+5sav. O vaikas taip juda net atrodo kaip į bokso kriaušių normalus žmogus duotu ir juda kas 5min. Diena o naktį miega.