Varškės ir burokėlių salotos

Ingredientai: Varškė - 150 gramai, Burokėliai - 300 gramai, Krapai - 50 gramai, Petražolės - 50 gramai, Smulkinti graikiniai riešutai - 50 gramai, Majonezas - 4 valgomieji šaukštai, Svogūnas - 1 vienetas, Virti kiaušiniai - 2 vienetai.

Burokėlius išvirkite, nulupkite ir sutarkuokite. Susmulkinkite nuluptą svogūną ir žalumynus. Supjaustykite mažais gabaliukais kiaušinius. Sumaišykite varškę, kiaušinius, svogūną, riešutus ir dalį žalumynų, pagal skonį pabarstykite druska ir kmynais, išmaišykite. Burokėlius sudėkite į salotinę, užpilkite puse majonezo, padenkite varškės mase, aptepkite likusiu majonezu ir pabarstykite likusiais žalumynais. Salotos atrodys dar gražiau, jeigu darysite jas trijų sluoksnių (burokėliai - varškė - burokėliai).

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.