Varškės pudingas-apkepas per 15 min. (keptas mikrobanginėje)

Ingredientai: Varškė - 200 gramų, Kiaušiniai - 2 vienetai, Cukrus - 2 valgomieji šaukštai, Manų kruopos - 2 valgomieji šaukštai, Vanilės ekstraktas - 2 lašai, Druska - 1 žiupsnelis, Citrinų sultys - 0.5 arbatinio šaukštelio.

Kiaušinius išplakite su cukrumi, tuomet pridėkite varškę, vanilinės ekstraktą, druską, citrinų sultis ir gerai perplakite arba ištrinkite maisto smulkintuvu. Įberkite manų kruopas, išmaišykite, palikite išbrinkti 10 min. Tešlą supilstykite į silikonines keksiukų formeles. Kepkite mikrobanginėje, įjungę maksimalų pajėgumą, 3 min. Neatverkite durelių! Palikite mikrobanginėje 2 min., tuomet dar 2 min. vėl kepkite įjungę maksimalų pajėgumą. Ypač minkšti varškės apkepukai - pudingai tiesiog tirpsta burnoje. Juos patekite su uogomis, uogiene, grietine ar jogurtu. Į tešlą prieš kepimą galima įmaišyti uogų, razinų, aguonų.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.