Veidotyrininkė, žvelgdama į Marijos veidą: „Jinai neprapuls“

Specialistė sako, kad Marija „niekada neprapuls su savo riesta nosimi“ Specialistė sako, kad Marija „niekada neprapuls su savo riesta nosimi“

Iš „Tėvai paprastai“ studijos tėtis, laidos vedėjas Simonas Urbonas sveikinasi jau 27-ąjį kartą. Tiek „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamos tinklalaidės epizodų kalbėta pačiomis įvairiausiomis temomis, kurias galite rasti spustelėję mūsų „Youtube“ kanalą.

Šįkart ne taip įprastai kaip visą laiką – laidoje net 3 pašnekovės. Jaukaus, naudingo ir paprasto pokalbio apie tai, kaip jaunam žmogui nepasiklysti, renkantis karjerą, kaip žinoti, kuo jis nori būti užaugęs, kalbamės su „69 danguje“ atlikėja Ingrida Martinkėnaite ir jos dukra Marija bei veidotyrininke, kūno kalbos specialiste ir karjeros konsultante Laura Šukiene.

Plačiau skaitykite:

Karjeros numatymas pagal veido bruožus: kas jame užkoduota?

Grupės „69 danguje“ atlikėjos Ingridos dukra Marija mato save mados srityje. Tačiau ką pastebi veodotyrininkė, kūno kalbos specialistė ir karjeros konsultantė L. Šukienė?

Specialistė akcentuoja, kad Marija „niekada neprapuls su savo riesta nosimi“. „Kuo labiau riesta nosis, – sako ji, – tuo žmogus greičiau išlaviruoja iš įvairių situacijų, prisitaiko lengviau, tarkime, su kuprele nosis, vadinasi, žmogus priklauso „kategoriškesnių žmonių kategorijai“.“ Tokią nosį, anot veidotyrininkės, turi Ingrida. Taigi ji prisitaikys, ir nesvarbu, kad ir kokią profesiją pasirinktų, joje išlaviruos, kaip jai reikės.

Veidotyrininkė, kūno kalbos specialistė ir karjeros konsultantė Laura Šukienė analizuoja Ingridos Martinkėnaitės dukters Marijos veido bruožus. Ką savo veide turėtume pastebėti kiekvienas? Žiūrėkite „Tėvai paprastai“:

 

„Nosis ir akys, – sako L. Šukienė, – vedliai ir, akcentuoja moteris, kad labai atviros akys – vadinasi, tai žmogus, kuris linkęs dalytis, kuris turi dirbti su žmonėmis, padėti jiems, kitaip tariant, kuo plačiau žiūri akys, tuo mes daugiau širdies galime atiduoti kitiems žmonėms ir atiduodame, ir šiems žmonėms sunkiau pasakyti „ne“.“

Apie vaiko ateitį, karjeros pasirinkimus, pagalbą renkantis profesiją ir veido bruožus, kurie yra daugiau nei iškalbingi, kalbamės „Tėvai paprastai“ tinklalaidėje „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

00:43 – pašnekovių ir temos pristatymas

01:26 – pašnekovių karjeros ir svajonės

08:22 – vaikai krypsta ten, kur nori tėvai

10:07 – kaip padėti jaunam žmogui pasirinkti

12:54 – praktika – pasitarti su konsultantu

19:42 – kaip žinoti, į ką koncentruotis

29:20 – kaip domėtis ateities profesijomis

36:28 – ką galime „išskaityti“ iš savo veido

Susiję straipsniai

Kamtauta Braškė: „Ėjau gintis ir išsikovoti teritoriją“

Kodėl kartais paauglystė tokia baisi ir kodėl paauglys maištauja? Kaip vertinti jo elgesį? Kodėl jis žaloja save ir kaip įkvėpti motyvacijos?

Alanas ir Valda Chošnau: „Tėvai jautriai reagavo į mūsų sprendimus“

Abiejų tėvai, prisimena pora, nesitikėjo šių santykių. Valda sako, kad jos mama labai jautriai reagavo į susitikimą su Alanu ir greitus sprendimus.

„Telia Lietuva“ vadovė apie sprendimą įvaikinti: „Dėkingumo nebus“

Paklausta, kokia buvo globojimo ir įvaikinimo pradžia, Giedrė atvira: „Pradžia buvo labai sunki.“ Moteris prisipažįsta, kad pradžioje meilės nepajuto.