Velykiniai kiaušiniais įdaryti pomidorai

Ingredientai: Pomidorai - 4 vienetai, Kiaušiniai - 4 vienetai, Bazilikai - 4 žiupsneliai, Juodieji pipirai - 4 žiupsneliai, Druska - 4 žiupsneliai, Fermentinis sūris - 50 gramai.

Nupjaukite pomidorų viršūnėles, o minkštimą išskobkite. Pomidorų viduriukus ištrinkite bazilikais, druska ir pipirais. Į kiekvieną pomidorą įmuškite po kiaušinį ir pabarstykite tais pačiais prieskoniais. Paruoštus pomidorus dėkite ant kepimo skardos, ir kepkite orkaitėje 10- minučių. Jei norite, kad kiaušinis būtų skystesnis, o pomidoras mažiau susiraukšlėjęs - kepkite 10 minučių, na o jei pageidaujate pilnai iškepusio kiaušinio - kepkite 15 minučių. Kai kiaušiniai iškeps, išjunkite orkaitę ir ant pomidorų viršaus uždėkite po gabalėlį sūrio. Palaukite, kol sūris išsilydis.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.