Velykiniai vaikų darbeliai: veltinio lakštų kiaušiniai

Margučiai iš veltinio dekoruoti karoliukais. OnlyZoia | Shutterstock.com

Veltinis – malonios tekstūros darbelių medžiaga, tinkanti ir patiems mažiausiems, kuriems su slidžiu popieriumi gali būti sunkiau tvarkytis.

Margučius galite dekoruoti arba ne, bet jei nuspręsite puošti, tai galite daryti pačiais įvairiausiais būdais!

Jums reikės:

• Kiaušinio iškarpos (trafareto);
  • Įvairių spalvų veltinio lakštų;
  • Paprastų žirklių;
  • Užpildo;
  • Storesnės adatos ir storesnio spalvoto siūlo;
  • Figūrinių žirklių (nebūtinai);
  • Klijų, tinkamų veltiniui;
  • Papuošimui (pasirinktinai): karoliukų, sagučių, žvynelių, kaspinėlių.

1. Ant pasirinktos spalvos veltinio lakšto apibrėžkite kiaušinius ir juos iškirpkite. Vienam margučiui reikės dviejų vienodų kiaušinio detalių.

Velykiniai darbeliai vaikams: Margučiai iš veltinio 1 žingsnis OnlyZoia | Shutterstock.com

2. Jei kiaušinio nedekoruosite, detales galite susiūti iš karto, jei dekoruosite – susiūkite jau papuoštas puseles (galima dekoruoti tik vieną jų). Prieš paskutinius dygsnius nepamirškite prikimšti užpildo. Detalėms susiūti galite naudoti bet kurį jums patinkantį dygsnį (paprastą, dvigubą, kilpinį ar apsiuvimo).

Velykiniai darbeliai vaikams: Margučiai iš veltinio 2 žingsnis OnlyZoia| Shutterstock

3. Paprasčiausias būdas dekoruoti - priklijuoti iš veltinio iškirptas detales: bangeles, juosteles, apskritimus.

Velykiniai darbeliai vaikams: Margučiai iš veltinio 3 žingsnis mholka| Shutterstock

4. Iš fetro iškirptas detales galite ir prisiūti (tai sunkesnis dekoravimo būdas, tad tiks tik vyresnio amžiaus vaikams).

Velykiniai darbeliai vaikams: Margučiai iš veltinio 4 žingsnis OnlyZoia| Shutterstock

5. Papuošimams taip pat galite naudoti karoliukus, tekstilės papuošimus, kurių galite įsigyti siuvimo reikmenų parduotuvėse.

Velykiniai darbeliai vaikams: Margučiai iš veltinio 5 žingsnis OnlyZoia | Shutterstock