Vestuvių žaidimai jaunavedžiams

Jeigu ketinate lankytis draugų ar giminaičių vestuvėse, tai būtinai pasitarkite su kitais svečiais ir suorganizuokite keletą smagių, mielų žaidimų, skirtų vien jaunavedžiams.

Komplimentų obuoliukas


Į obuolį prismaigstoma daug dantų krapštukų ar smeigtukų. Toks ežiukas duodamas jaunavedžiams, jie paeiliui traukia po vieną dantų krapštuką ir pasako po komplimentą savo antrajai pusei arba pasako po gerą antrosios pusės savybę.

Komplimentų estafetė

Jaunieji pastatomi kiek toliau nuo sienos. Jie turi sakyti gražius žodžius apie savo antrąją pusę, kartoti tų pačių žodžių negalima. Pasakęs komplimentą sutuoktinis žengia žingsnį į priekį. Tas, kas pasako daugiau nesikartojančių komplimentų ir padaręs daugiau žingsnių greičiau pasiekia sieną, laimi.

Darbų pasiskirstymas

Sudaromas darbų sąrašas. Jaunieji susodinami vienas į kitą nugaromis. Skaitomi darbai, o jaunoji pakelia ranką, jeigu mano, kad tą darbą darys ji arba parodo pirštu sau už nugaros į jaunikį, jeigu mano, kad tą darbą turi daryti jis.
Kitas variantas - darbus surašyti ant lapelių, juos sudėti į balionus ir pripūsti. Jaunieji sprogdina po balioną - koks darbas iškrenta, tokį ir turės daryti balioną susprogdinęs sutuoktinis visos santuokos metu.
Galimi darbai:
Vaikų gimdymas, indų plovimas, alaus gurkšnojimas, TV žiūrėjimas, daržo ravėjimas, šuns vedžiojimas, pinigų uždirbimas ir pan.

Finansų valdymas

Į didesnį maišelį įpilama daug krupų ir sauja centų. Jaunieji vienu metu ieško centų - daugiau jų ištraukęs valdys šeimos finansus.

Surask žmoną

Visos merginos nusiauna batelius ir atkiša vieną pėdą. Jaunasis užrištomis akimis turi čiupinėti merginų pėdas ir tarp jų atrasti savo žmoną. Labai juokinga, jeigu į panelių ratą pastomas ir pabrolys, kuriam užmaunamos moteriškos kojinaitės ar pėdkelnės.

Kas geriau užgesina konfliktus?

Ant stalo pastatomos uždegtos žvakės. Jaunieji gauna po vandens pistoletą. Jaunieji pirmiausiai pastatomi toli nuo žvakių ir turi mėginti vandens srove pataikyti į žvakės liepsną ir ją užgesinti. Jeigu po pirmo bandymo nė vienam nepavyksta, tai žengiamas žingsnis artyn ir taip iki kol kuriam nors pavyks užgesinti. Užgesinęs paskelbiamas šeimos taikdariu.

Susiję straipsniai

Įdaryti kiaušiniai Velykoms - net 20 įdarų variantų

Įdaryti kiaušiniai - greitai paruošiamas užkandis, kuris puikiai tinka tiek Velykų, tiek ir bet kurios kitos šventės stalui.

Šilkiniai margučiai: kiaušinių marginimas šilko kaklaraiščiais

Šiems margučiams numarginti reikės 100 proc. natūralaus šilko audinio - tam idealiai tinka seni šilkiniai kaklaraiščiai.

Velykų prietarai ir burtai

Velykų dieną buvo spėjamas vasaros oras, derliaus gausa, laukiama santuoką pranašaujančių ženklų, prašoma šeimos pagausėjimo.