Viktorija ir Laurynas Suodaičiai apie tėvystę, santykius ir kasdienybę

Laurynas juokauja, kad gimęs sūnus pakeitė ne kasdienybę, o „kasnaktybę“ Laurynas juokauja, kad gimęs sūnus pakeitė ne kasdienybę, o „kasnaktybę“

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau šešioliktąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Tėtis Simonas Urbonas, tinklalaidės „Tėvai paprastai“ vedėjas, naujus metus pradeda kalbindamas garsią šeimą – Viktoriją ir Lauryną Suodaičius. Paprastas pašnekesys apie šeimos kasdienybę virto nuotaikingu, kupinu gerų emocijų pokalbiu apie gyvenimą, laimę, vaikus ir ateities planus.

Plačiau skaitykite:

Kaip Viktorija ir Laurynas sutiko žinią, kad laukiasi?

Viktorija sako, kad šią netikėtą žinią su vyru sužinojo abu. Tam tikri fiziologiniai pokyčiai išdavė, kad „gali būti visko“. Grįžus iš Meksikos ir stipriai susirgus kovidu, Viktorijai teko laukti dviejų testų rezultatų – minėtos ligos ir nėštumo. Viktorija su Laurynu juokiasi, kad „mažas mažas įtarimas“ nebuvo toks jau mažas: „Visą mėnesį vargino „jūros liga“.“ Tiesa, ir abiejų testų rezultatai buvo teigiami. Štai tada šeimą apėmė nerimas, o Viktorija puolė į ašaras...

Plačiau skaitykite:

Kaip Suodaičių kasdienybę pakeitė sūnus?

Laurynas juokauja, kad gimęs sūnus pakeitė ne kasdienybę, o „kasnaktybę“. Viktorija sako neatsistebinti kontrastu tarp dukters ir sūnaus, nors ir buvo įspėta ne vienos mamos, ir nepatikėjo, kol pati nepatyrė. „Nu dabar laikykis, su berniuku bus kitaip“, – garsiai moteriai sakė ne viena ją socialiniuose tinkluose sekanti mama. Mergaitė, vardija verslininkė, išmiegodavo nuo 12 val. nakties iki 6–7 val. ryto, o „Laurynukas parodo, kokios gali būti naktelės“

Viktorija Siegel Laurynas SuodaitisSimonas Urbonas, Viktorija Siegel-Suodaitė, Laurynas Suodaitis

Plačiau skaitykite:

Ar abu aktyvūs tėvai išėjo tėvystės atostogų?

Viktorija atskleidžia, kad dirbo iki paskutinės dienos, nes gimdyti dar tikrai neplanavo. Tačiau ir po gimdymo poilsio nebuvo: vos po poros dienų moteris grįžo į įprastą rutiną. Paklaustas laidos vedėjo, ką mano apie dvejus metus tėvystės atostogų, Laurynas nė nemirktelėjęs atsakė: „Tai – privaloma.“ Anot Lauryno, tik apie ryšį su vaiku sukasi žmogaus gyvenimas, o ne „kažkokį darbą“. „Tačiau laviruoti tarp didelio kiekio darbų, – antrina Viktorija, – kai vaikas gimė ant pačio darbymečio – kalėdinio laikotarpio – iš tiesų nelengva.“

Plačiau skaitykite:

Žaidimas: Viktorijos ir Lauryno santykių katalizatorius

Tinklalaidės pabaigoje vedėjas Simonas Urbonas nusprendė paklausinėti poros konkrečių šeiminių klausimų. Žaidimas – labai paprastas: vienas iš tėvų, nežiūrėdamas, tiesiog atsakydamas į klausimą „kuris“ („kas“), turi bakstelėti į kitą. Kurio iniciatyva pora pradėjo draugauti? Kas dažniau keliasi naktį prie sūnaus? Kas pakeitė daugiau sauskelnių? Įdomu, kaip į šiuos ir kitus klausimus atsakė pora? Stebėkite žaidimą tinklalaidėje ir viskas paaiškės.

Visą gerų emocijų kupiną pokalbį apie Suodaičių gyvenimą, laimę, vaikus ir ateities planus žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:44 – pašnekovų ir temos pristatymas

01:30 – jausmas, susilaukus naujagimio

04:24 – žinia, kad laukiasi

07:56 – Viktorijos nėštumas ir gimdymas

13:02 – kaip sūnus pakeitė kasdienybę

18:22 – kaip brolį priėmė sesė

22:25 – tėvų savybės vaikuose

25:53 – tėvystė ir darbų derinimas

40:28 – žaidimas: santykių katalizatorius

46:08 – kaip mylinčia pora išlikti išėjus vaikams

49:38 – užsibrėžti tikslai ateičiai

Susiję straipsniai

Požymiai, kad jūsų ir partnerio charakteriai nesuderinami

Dažnai pykstatės su partneriu ir turite visiškai skirtingus pomėgius? Jūs mėgstate sportą ir aktyvų laisvalaikį, o jis – užkietėjęs knygų skaitytojas?

Giulija ir Monika apie mamos ir dukters ryšį: žmonės mus laiko seserimis

Pakalbėkime apie tai, kaip Giulijai ir Monikai pavyksta išlaikyti tokį šiltą ir artimą ryšį, lyg geriausių draugių, sesių, bendraminčių.

Vaida Poderytė-Bernatavičė stengiasi kurti ypatingą ryšį su vaiku

Vaida sako, kad augdamas vaikas ypač turi justi tėvų dvasinį palaikymą. Pirmiausia, ką moteris taiko, palaikydama sūnų, – kalbasi.