Vištų blauzdelės sluoksniuotos tešlos maišelyje

Ingredientai: Sluoksniuota tešla - 500 gramų, Vištų blauzdelės - 2 kilogramai, Bulvės - 2 kilogramai, Sviestas - 100 gramų, Kasele supintas rūkytas sūris - 1 vienetas, Pienas - 100 mililitrų, Druska, pipirai, kiti mėgiami prieskoniai - 1 žiupsnelis, Krapa.

Blauzdeles nuplaukite, ištrinkite druska, pipirais, kitais prieskoniais. Palaikykite 15-20 min., kad šiek tiek įsigertų prieskoniai. Blauzdeles apkepinkite aliejuje, kad susidarytų traški plutelė. Atidėkite. Bulves išvirkite. Jas sugrūskite su sviestu, pienu, pagardinkite smulkintais krapais. Tešlą atitirpinkite. Lapelius pakočiokite, perpjaukite pusiau, kad būtų kvadratėliai. Į kiekvieno kvadratėlio centrą dėkite truputį bulvių košės, įstatykite blauzdelę, tešlos kraštelius pakelkite, kad susidarytų maišelis. Maišelį sutvirtinkite, suriškite iš sūrio ištraukta gija. Paruoštus maišelius sudėkite ant kepimo popieriumi išklotos skardos. Kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie 25 min. Įprasti ingredientai - originalus patiekalas!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.