„Xiaomi“ ekosistema: kas tai ir kaip išmaniųjų prietaisų gamintojas užkariavo rinką?

Reklaminis partnerio turinys
„Xiaomi“ ekosistemos produktai „Xiaomi“ ekosistemos produktai

2010-aisiais visas pasaulis sužinojo apie naują išmaniųjų telefonų gamintoją.

Šiandien ne vienuose namuose buitį palengvina „Xiaomi“ siurbliai robotai, daugelis dėvi šio gamintojo išmaniuosius laikrodžius ir apyrankes, o vaikai ir jaunuoliai svajoja apie paspirtukus.

Ir tai tik keli pavyzdžiai. „Xiaomi“ kasmet kuria vis inovatyvesnius prietaisus, plečia jų asortimentą, funkcionalumą ir diegia inovacijas.

Kodėl verta įsigyti šio gamintojo produkcijos ir ką svarbu žinoti esamiems bei būsimiems pirkėjams?

„Xiaomi“ ekosistema: ką gali pasiūlyti vienas garsiausių pasaulyje elektronikos gamintojų?

„Xiaomi“ ekosistema – tai itin platus ir nuolat naujais prietaisais papildomas išmaniųjų įrenginių tinklas. Įmonė taiko naujausias gamybos technologijas, bendradarbiauja su garsiausias dizaineriais, tad visi prietaisai ne tik ilgai tarnauja, bet ir atrodo itin stilingai, o visų svarbiausia – palengvina kasdienybę ir leidžia sutaupyti daug laiko.

„Xiaomi“ stengiasi tobulinti esamas ir prisidėti prie naujų technologijų plėtros.

Populiariausios „Xiaomi“ produktų kategorijos

  • Siurbliai robotai. „Xiaomi“ siurbliai robotai puikiai išvalo ne tik grindis, bet ir kilimus. Jau legendiniu tapęs Mop Pro modelis turi drėgnojo valymo funkciją - robotukas grindis vienu metu ir siurbia, ir plauna. Naujausi ir ypač daug pirkėjų dėmesio sulaukiantys modeliai – Mop 2 ir Mop 2 Pro, o Mop 2 Ultra papildomai turi automatinio šiukšlių konteinerio išvalymo funkciją. Naujųjų modelių siurbliuose robotuose integruota lazerinė navigavimo sistema, užtikrinanti, kad prietaisas patalpoje judės tikslingai, taupys laiką ir išvengs kliūčių. Didelė siurbimo galia ir didelės talpos baterija leidžia robotui greitai ir efektyviai išsiurbti didesnį, net iki 150 kv. m plotą.
  • Oro valytuvai. Vis daugiau žmonių nori gyventi švariuose namuose, tad ieško optimalių sprendimų. Vienas jų – „Xiaomi“ oro valytuvai. Jie kokybiškos konstrukcijos, veikia labai efektyviai ir tyliai. Juos lengva valdyti „Mi Home“ programėle. Oro valytuvuose esantis anglies filtras neutralizuoja kvapus, taip pat prietaisai efektyviai padeda kovoti su žiedadulkėmis ir pavasarine alergija: atsiliepimais dalijasi daugybė patenkintų naudotojų. Oro valytuvų filtrai sulaiko ir itin žmogaus sveikatai kenksmingas smulkias kietąsias daleles. „Xiaomi“ oro valytuvai pašalina net iki 99,97 proc. mikrodalelių.
  • „Xiaomi“ berėmiai televizoriai atrodo stilingai ir prabangiai. Flagmanuose Q1 75" integruota QLED technologija, o Android TV suteikia galimybę įdiegti daugelį programų. Android TV integruota ir pigesniuose P1 modeliuose. Atvira sistema leidžia instaliuoti mėgstamas IPTV ar VOD (angl. Video On Demand) programėles. Verta paminėti ir „Bluetooth“ technologijos pultelį, kurio nereikia nukreipti tiesiai į televizorių. „Xiaomi“ taip pat gamina TV priedėlius bei kitus priedus.
  • „Mi“ prekės ženklo paspirtukai – rinkos lyderiai pagal konstrukciją, kainą ir kokybę. Labai daug dėmesio skiriama saugumui: integruoti nauji, ryškesni žibintai, atitinkantys ES reikalavimus, sustiprinta vairo sulenkimo apsauga, padidinta galia, kad lengviau įveiktumėte įkalnes. Komforto suteikia pripučiami ratai, kurie sumažina keliams tenkančią apkrovą – tai svarbu daug važinėjantiems. „Mi“ paspirtukas – labai universali, visiems šeimos nariams tinkanti transporto priemonė.
  • Saugumo sistemos, prietaisai „išmaniesiems“ namams, judesio davikliai ir kt. „Xiaomi“ gamina namų stebėjimo sistemas (jų pagrindą sudaro saugumo kameros), suteikiančias galimybę nuotoliniu būdu stebėti, kas vyksta namuose, kieme, taip pat užtikrinančias šeimos narių bei augintinių saugumą / nuotolinę priežiūrą. Visi prietaisai – tarpusavyje suderinami, puikiai veikia, tad net ir neturint specialiųjų žinių paprasta automatizuoti išmaniuosius namus. Verta paminėti ir plačią išmaniojo apšvietimo produktų kategoriją.
  • Nešiojamieji ir planšetiniai kompiuteriai. „Xiaomi“ pastaraisiais metais garsėja ir kaip kompiuterių gamintojas. Pagrindinė augimo priežastis – palanki kainodaros strategija. „Xiaomi“ kompiuteriai – ploni, ekranas beveik be rėmelio, didesnė raiška, ilgesnis akumuliatoriaus veikimo laikas, greitojo įkrovimo funkcija ir kt. Ši kompiuterių kategorija jau netrukus bus pristatyta ir Pabaltijo rinkai.
  • Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės. Vienas populiariausių „Xiaomi“ produktų rinkoje – išmaniosios apyrankės bei išmanieji laikrodžiai. „Mi Band“ linija suteikia aukščiausios klasės funkcijas už patrauklią kainą. Apyrankės ir laikrodžiai turi integruotą spalvotą ekraną, širdies rimto matuoklį, yra atsparūs vandeniui, o baterija išlaiko nuo 20 d. ir ilgiau. Kai kuriuose „Xiaomi“ įrenginiuose įdiegta NFC technologija, įgalinanti mobiliuosius atsiskaitymus.
  • Grožio ir kūno priežiūros prietaisai. „Xiaomi“ gamina barzdaskutes, kerpamąsias šukas, plaukų džiovintuvus, elektroninius dantų šepetėlius ir kt. Visi jie – labai efektyvūs, patogūs naudoti, ergonomiško dizaino.
  • Vonios ir virtuvės įranga, smulkūs prietaisai. Tarp „Xiaomi“ produktų – ir svarstyklės, automatiniai muilo dozatoriai, sparčiai populiarėjančios karšto oro gruzdintuvės, virduliai.
  • Aksesuarai ir priedai. Daugeliui „Xiaomi“ įrenginių ir produktų galima įsigyti aksesuarų bei jų naudojimą palengvinančių priedų.

Kodėl įsigiję „Xiaomi“ produktą būsite tikri, kad jis veiks be trikdžių?

„Xiaomi“ yra dažnai maišomas su kitais Kinijos prekių ženklais. Tačiau svarbu žinoti, kad „Xiaomi“ – labai aukštus kokybės standartus kelianti kompanija. 2021 m. duomenimis, koncerne dirba per 22 tūkst. aukštos kvalifikacijos darbuotojų, pasirengusių patenkinti vis išrankesnių vartotojų poreikius.

„Xiaomi“ daug investuoja ir siekia, kad vartotojų patirtis būtų kuo geresnė. Programos, leidžiančios valdyti prietaisus nuotoliniu būdu, reguliariai atnaujinamos ir tobulinamos.

Stipri bendruomenė ir saugumo užtikrinimas

„Xiaomi“ jau turi daugybę gerbėjų, susibūrusių į forumus, socialinių tinklų grupes ir kt. Jose išmaniųjų prietaisų mėgėjai dalijasi patirtimi, patarimais. Daug naudingos informacijos galite rasti „Xiaomi Lietuva“ feisbuko paskyroje: kviečiame ją sekti ir tapti bendruomenės dalimi.

Taip pat „Xiaomi“ visiems, besinaudojantiems šio prekės ženklo gaminiais, užtikrina duomenų konfidencialumą: „Xiaomi“ atitinka Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimus.

Skelbimai

8,00 €
110 | 4 - 5 m.
22,00 €
36 | 8 | S