Žiūrėkite filmuką „Slibinų dresuotojai. Pašėlusios gaudynės“

Animacinis serialas „Slibinų dresuotojai. Pašėlusios gaudynės“ Animacinis serialas „Slibinų dresuotojai. Pašėlusios gaudynės“

Mūsų bičiuliai „TV3 Play“ pristato naują, įtampos, o taip pat ir linksmybių kupiną animacinį serialą „Slibinų dresuotojai. Pašėlusios gaudynės“ ir kviečia jį (bei daugybę kitų filmukų vaikams) žiūrėti nemokamai!

Iš animacinių filmų „Kaip prisijaukinti slibiną“ jau pažįstami herojai vikingai, seniau buvę aršiais slibinų medžiotojais, o dabar išmokę su jais sugyventi draugiškai ir vėl neria į naujus nuotykius animaciniame seriale „Slibinų dresuotojai. Pašėlusios gaudynės“.

Iš kalėjimo pasprukęs Daguras leidžiasi į neatrastas teritorijas, kad sukurtų armadą prieš Žagsulį ir jo drakonų riterius. Tačiau Žagsulys aplenkia Dagurą ir randa Drakono akimi vadinamą cilindrą, kuris gali nukreipti keliautojus į neatrastas žemes. Lenktynės prasideda ir pasiduoti čia neketina nei vienas.

Kitas animacinio serialo serijas kviečiame žiūrėti per „TV3 Play“:

Dar daugiau filmukų vaikams NEMOKAMAI žiūrėkite „TV3 Play“ platformoje: https://play.tv3.lt/kids