Žiūrėkite filmukus vaikams nemokamai per TV3 Play

Mergaitės žiūri animacinius filmukus per TV3 Play Natalia Fedchenko | Shutterstock.com

Mūsų bičiuliai TV3 Play kviečia žiūrėti šauniausius filmukus vaikams visiškai NEMOKAMAI! „Ežiukas Sonikas“, „Išradėjas lapinas“, „Slibinų dresuotojai. Pašėlusios gaudynės“, „Nanetės vaikystė“ ir daugelis kitų filmukų laukia mažųjų žiūrovų. O senosios animacijos rinkinys patiks ne tik vaikučiams, bet ir sukels daug nostalgijos tėveliams...

„Slibinų dresuotojai. Pašėlusios gaudynės“

Slibinų dresuotojai

Iš kalėjimo pasprukęs Daguras leidžiasi į neatrastas teritorijas, kad sukurtų armadą prieš Žagsulį ir jo drakonų riterius. Tačiau Žagsulys aplenkia Dagurą ir randa Drakono akimi vadinamą cilindrą, kuris gali nukreipti keliautojus į neatrastas žemes. Lenktynės prasideda ir pasiduoti čia neketina nei vienas.

„Slibinų dresuotojus. Pašėlusios gaudynės“ žiūrėkite čia.

„Ežiukas Sonikas“

Ežiukas Sonikas

Greičiausias pasaulyje ežiukas Sonikas yra „Sega“ žaidimų (kuriuos galbūt ir jums teko žaisti?) veikėjas atskuodęs ir į televizijos ekraną. Animaciniame seriale stebėkite Ežiuko Soniko ir jo draugų nuotykius. Drąsusis Sonikas kovos su nekenčiamu priešu daktaru Eggmanu, o draugai jam padės.

„Ežiuką Soniką“ žiūrėkite čia.

„Išradėjas lapinas“

Išradėjas lapinas

Linksmas trimatis serialas vaikams apie keistą išradėją Lapiną, bandantį įsilieti į triušių miestą. Lapinas savo išradimais stengiasi palengvinti miestelėnų gyvenimą ir pelnyti jų prielankumą, tačiau vis susiduria su miesto mero pavydu.

„Išradėją lapiną“ žiūrėkite čia.

„Užkerėtas Pinoko kaimelis“

Užkerėtas Pinokio kaimelis

Pinokis gyvena Užkerėtame kaimelyje, tarp paslaptingojo miško ir tviskančio ežero. Jis turi linksmą būrį draugų ir kasdien kartu su jais leidžiasi į įvairiausius nuotykius, kaip ir kiti vaikai bet kuriame pasaulio kampelyje. Tačiau šie vaikai yra šiek tiek kitokie: viena mergaitė yra Ogrės dukra, kitas vaikas – elfo palikuonis, dar kiti – Miegančiosios gražuolės dukra, Užkerėtojo Princo sūnus ir netgi... Didelio Blogo Vilko sūnus!

„Užkerėtą Pinoko kaimelį“ žiūrėkite čia.

„Nanetės vaikystė“

Nanetės vaikystė

Devynmetė Nanetė iš miesto atvyksta pagyventi kaime pas savo senelį Arčį, močiutę Minę ir tetą Siuzaną. Teta liepia jai padėti buityje – Nanetė lesina vištas, prižiūri triušiukus, šluoja, tvarko, ruošia pietus. Darbai greitai ima įkyrėti, tačiau susiradusi naujų draugų mergaitė pamato, kad kaimas – tai neaprėpiama žaidimų aikštelė, kurioje galima statytis slaptavietes, plaukioti valtimi, klajoti po pievas, pinti vainikus, rinkti uogas ir kitaip pramogauti lauke.

„Nanetės vaikystę“ žiūrėkite čia.

Senoji animacija

Senoji animacija

„Trys varliukai“, „Gegutė ir varnėnas“, „Brėmeno muzikantai“, „Palkanas ir Šavka“ ir kiti seni geri animaciniai filmukai nukels jus į vaikystę, o jūsų vaikams bus įdomu juos palyginti su šiuolaikine animacija.

Senosios animacijos filmukus žiūrėkite čia.

 

Ir dar daugiau filmukų vaikams nemokamai per TV3 Play.

Žiūrėkite animacinius filmukus vaikams nemokamai per TV3 Play

Susiję straipsniai

Naujas „Kakės Makės“ serialas per TV3 Play

Naująjį serialą apie išdykėlę mergaitę Kakę Makę ir jos draugus nemokamai žiūrėkite per TV3 Play!

Popieriniai moliūgai (nuotraukos žingsnis po žingsnio)

Kviečiame pasigaminti smagius moliūgus Helovinui ir ne tik! Jums reikės vos kelių labai paprastų priemonių.

Rudeniniai darbeliai: lapai, kaštonai, gilės ir dar daugiau (su nuotraukomis)

Rudenį smagu su vaikučiais rinkti įvairias gamtos dovanas: lapus, giles, kaštonus, kankorėžius, uogas ir sėklas, o vėliau iš jų gaminti darbelius.