Živilė Vaškytė-Lubienė grįžusi į darbą išgirdo: „Ar nėra dingę įgūdžiai?“

Živilė negalvojo kurti gyvenimo su menininku Živilė negalvojo kurti gyvenimo su menininku

Tėtis Simonas Urbonas ir „Tėvai paprastai“ pokalbio pakvietė nuostabią porą – Živilę ir Edgarą Lubius. Živilė Vaškytė-Lubienė – žurnalistė, laidų kūrėja, vedėja, verslininkė, mama ir žmona, na, o Edgarą, dainų autorių ir atlikėją, visi puikiausiai pažįstame iš „Amberlife“ laikų, kurie laidoje bus paminėti ne kartą.

Kalbame apie viską: vaikų skirtumus, dabartines veiklas, tvarumą, santykių brandą, vegetarizmą – apie tai, kaip šeimoje nesiliauja pokalbiai: juodu, jaukiai susėdę ant vonios grindų, tęsia pokalbius iki ryto.

„Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti: „Tėvų darželio“ portale čia, TV3 platformoje čia ir „TV3 Play“ platformoje čia, o ketvirtadieniais, tuo pačiu metu, 19 val., – kaip iki šiol – „Tėvų darželio“ „Youtube“ kanale čia.

Plačiau skaitykite:

Živilė negalvojo kurti gyvenimo su menininku

Poros pažinties istorija – ypatinga. Moteris prisipažįsta, kad niekada net nepagalvojo, kad su menininku galėtų kurti šeimą: „Atrodė, aš jau prisižiūrėjusi tų menininkų, o Dieve, – tikrai ne.“ Tačiau juokiasi, kad ir Edgarui ji atrodė „ponia baltam fone“. „Ar Živilė per rimta?“ Edgaras atskleidžia paslaptį, kad jo žmona turi dvi puses – ir tą valiūkišką, kurios niekas nemato.

Abu prisimena kelionę, kai grįžo į Islandiją – šalį, nuo kurios viskas ir prasidėjo. Edgaras žmonos gimtadienio pasirūpino, kad jie liktų dviese. „Žinai koks pirmas kaifas buvo tos kelionės? – sako Živilė. – Aišku, kad būsim dviese, bet mes kai įsėdom į lėktuvą, tas keturias valandas tiesiog prakalbėjom.“

Zivile Vaskyte Edgaras Lubys Simonas UrbonasSimonas Urbonas, Živilė Vaškytė-Lubienė, Edgaras Lubys

Išeinant į motinystę pasipylė klausimai: „Kaip tu čia grįši?“

Živilė nuo televizijos toli nepabėgo. Nors šiandien jos veikla daugiau – už kadro, ji puikiai prisimena tiesioginio eterio laikus ir tuos klausimus, kai žmonės stebėjosi jai pranešus, kad išeina auginti vaiko: „Kaip tu čia grįši, ar tavęs lauks?“

Živilė iki šiol nesupranta požiūrio, kai moteris pagimdo vaiką: „Ai, tai tu čia namie su vaiku.“ Moteris stebisi: „Vadinasi, viskas, ką tu veikei iki tol, išsitrina?“ Kalbėdama prisimena ir dar vieną atvejį, pabrėždama, kad niekas neturėtų idealizuoti to televizijos pasaulio. „Kai aš grįžau po Herkaus, išgirdau iš savo vadovo frazę: nu bet, žinai, ar nėra dingę tie įgūdžiai...“

Plačiau skaitykite:

Šeima pasirinko vegetarizmą

Pora prisimena, kaip tavo vegetarai, ir tokiu pačiu principu augina vaikus. Edgaras sako, kad pradžioje savęs taip nespaudė, „būdavo, dar po sporto parsinešdavau žuvies“, tačiau pamažu šeimos taisyklės įsigalėjo. Vaikams, abu sutaria, viskas – daug aiškiau nei suaugusiems. „Gyvenam taip, mums gerai, jūs darykit kaip norit.“

Apie santykius, vaikų auklėjimą, tvarumą, vegetarizmą, ir dar daugiau – su Živile ir Edgaru Lubiais:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

01:03 – Živilės ir Edgaro veiklos

18:30 – poros pažintis

20:42 – santykiai ir pokalbiai

24:39 – vietoj trečio vaiko – šuo

34:22 – išėjimas gimdyti ir darbdaviai

41:15 – vegetarizmas

49:24 – vyrų emocijos

53:38 – vaiko baimė ir jausmai

56:07 – vaikų auklėjimo klaidos

01:00:30 – susitarimai su vaikais

01:03:46 – susitartas auklėjimas

Susiję straipsniai

Greta ir Aleksandras Kazakevič: „Šeimoje vaidmenys – 50/50“

Greta šypsodamasi pasakoja, kad jų pažintis prasidėjo Aleksandrui atėjus į jos koncertą. „Aleksandras buvo mano fanas“, – juokiasi Greta.

Agnė Bastienė apie santykius, vaikus ir tėvystę

„Ir kiekvieno kivirčo metu supranti, kad reikia išspręsti, nereikia trenkti durimis ar emocijomis vadovautis“, – sako Agnė.

Liucina Rimgailė apie meilę sau, laiką ir planus

„5-a valanda ryto – pats produktyviausias laikas.“ Taip sako Liucina Rimgailė, kuri jau daug metų, anksti atsikėlusi, mėgaujasi laiku sau.