Žuvies blyneliai su žirnių įdaru

Ingredientai: Menkės filė - 500 gramai, Balta duona - 100 gramai, Pienas - 1 stiklinė, Kiaušiniai - 1 vienetas, Svogūnai - 1 galva, Žirneliai - 300 gramai, Džiūvėsėliai - 5 valgomieji šaukštai, Druska - 0.5 arbatinio šaukštelio, Juodieji pipirai - 0.5 arba.

Žuvį sumalti. Baltą duoną pamirkyti piene ir sutrinti. Sumaišyti su žuvimi. Į žuvies faršą įmaišyti susmulkintą svogūną, druską ir pipirus. Sutrinti žirnelius. Suformuoti blynelius su žirnių įdaru. Pasiėmus žuvies faršo gabalėlį suploti, įdėti šaukštelį žirnių ir užspausti. Suploti, kad gautųsi blyno formos. Išplakti kiaušinį. Kiekvieną žuvies blynelį pamirkyti kiaušinių plakinyje, džiūvėsėliuose ir vėl kiaušinyje. Į įkaitintą aliejų sudėti blynelius ir apkepti abi puses (po 2 minutes).

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.