Žuvies ir grybų kotletai

Ingredientai: Lydekos filė - 1 kilogramas, Kiaušinis - 1 vienetas, Krakmolas - 2 valgomieji šaukštai, Batonas - 2 riekės, Virti kiaušiniai - 2 vienetai, Džiovinti grybai - 100 gramai, Svogūnas - 1 vienetas.

Išmirkinkite piene batoną, sumalkite kartu su žuvimi. Įmuškite kiaušinį, sudėkite prieskonius, druską, krakmolą ir gerai išmaišykite. Grybus išmirkinkite ir susmulkinkite. Supjaustykite svogūną, virtus kiaušinius, pabarstykite druska ir apkepkite. Iš žuvies faršo formuokite paplotėlius, įdėkite įdaro, apvoliokite džiūvesėliuose ir kepkite keptuvėje arba orkaitėje.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.