Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos

Santariškių g. 2, Vilnius, LT-08661 Vilnius

Telefonai

(+370) 5 236 5000

Akušerijos ir ginekologijos centras

Ginekologo konsultacijų kabinetas

I ginekologijos skyrius (Žygimantų 3, Vilnius)

Nėštumo patologijos skyrius

Perinatologijos koordinavimo centras

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.
 1. julciuk
  julciuk prieš 2 d.

  rutapuke parašė:
  Gal atsilieps mergaites, kuriu neskatino Santariskese? Nes toks ispudis susidaro, kad ten kas antra skatina, o tas nera gerai..

  neskatino, nors ir planinis buvo gimdymas. tik vandenys nuleido

 2. nerute1
  nerute1 prieš 1 d.

  sunline parašė:
  Patikek, skirtumas yra, kai lieki patalpoj, kur beveik para prasikankini ir toliau uz sienos girdi kaip kitu tonusiukai skaiciuojami ir rekia gimdyves... Moraliskai…

  Nezinau kaip jus tuos kitu gimdyviu tonusiukus girdejot, bet as praleidau beveik para gimdykloj ir tokiu dalyku negirdejau, nebent i tuoleta uzejus kaimynines gimdyklos garsai girdejos su kuria tuoletu dalinies arba durys atidarytos placiai visur.

 3. sunline
  sunline prieš 1 d.

  nerute1 parašė:
  Nezinau kaip jus tuos kitu gimdyviu tonusiukus girdejot, bet as praleidau beveik para gimdykloj ir tokiu dalyku negirdejau, nebent i tuoleta uzejus kaimynines gimdy…

  Kai pati gimdziau ir pas mane aparatura buvo sijungta, tai aisku nieko negirdejau, bet jau o gimdymo, kai viskas buvo atjungta, mano gimdykloj tyla, tai puikiai viskas girdejosi.

 4. Renesme
  Renesme prieš 1 d.

  Korsakyte parašė:
  Sveikos.
  Gal nelabai susijes klausimas, bet hal atsakysit.

  as pati is svencioniu tai vaziavau is anksto patikrai o isejo taip kitai dienai gimdyti vaziavau geriau kai jausi kazka kad "prasideda" vaziuoti.

 5. User has not uploaded an avatar
  Julyt prieš 1 val.

  Įdomu, kiek iš jūsų darėtės nuskausminima? Sako dabar moterys bijo skausmo ir nenori kankintis, del to dideja cp skaicius ir nuskausminamuju vartojimo. Idomu kiek statistika atitinka realybe? Ar ten jau toks skausmas, kurio be nuskausminamuju vargu iseina iskest?