R.Šemetos Nėščiųjų sveikatingumo mokykla (Vilnius)

Laisvės pr. 77, Vilnius

Telefonai

Tel. (8 ~ 37) 348357, 764262
Mob. 8 ~ 687 64757, 8 ~ 689 56446

Ar galima gimdyti be skausmo?
Pasirodo, galima!
Kaip tai išmokti?
Ateikite į mūsų mokyklą ir mes jus išmokysime.
Jums padės mūsų nauja programa „Gimdymas su šypsena“.

Jau dvidešimt metų mūsų Nėščiųjų sveikatingumo mokykla, ruošianti moteris gimdymui ir turinti didelę patirtį, pateikia netikėtą natūralaus gimdymo be skausmo – Mentalinį gimdymo metodą (MGM).

Mūsų pagrindinis tikslas – ruošti šeimą (!) tėvystės pareigai, harmoningo vaiko auginimui, o ne tik gimdymui. Todėl užsiėmimų tematika labai plati: nuo negimusio mažylio ugdymo programos, kuri ypač svarbi jo intelektiniam išsivystymui, iki gimusio vaiko natūralaus maitinimo, auginimo, priežiūros. Supažindiname su svarbiausiais klausimais, kurie reikšmingi besilaukiančiai šeimai. Mūsų kursų ypatumas – didelis dėmesys būsimam tėčiui, kuriam skirtas atskiras pokalbis. 32 valandų apmokymo programoje naujo Mentalinio gimdymo metodo įsisavinimui skirta 17 valandų. Mokyklą lankiusios šeimos turės galimybę po gimdymo konsultuotis mažylio natūralaus maitinimo bei kitais vaiko auginimo klausimais.

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.
 1. User has not uploaded an avatar
  tliucija prieš 6 mėn.

  Sveikos mamytes, gal kas galetu duoti p. Kristinos numeri, bandytume su ja susisiekti? Nes kai skambinausi i sia sveikatingumo mokykla del dinamines kudikiu mankstos, sake, kad moko tik tuos tevelius, kurie lanke ju kursus, esant mamytei nesciai. Nerandu, kad kas dar uzsiimtu panasiais kudikiu lavinimais. Is karto aciu

 2. relusi
  relusi prieš 6 mėn.

  Siaip mes ir kursus lankem, ir bandem p. Kristinos paslaugom naudotis. Nzn nieko ypatingo. Todel vaika mankstino kt labai gera kineziterapeute. Ji atvaziavo, patikrino ka ir kaip vaikas daro ir pasake kokios problemos ir kokiu pratimu reikia. Masazavo ir mankstino pati, veliau parode ir dariau pati. Be galo maloni ir rupestinga. Vis atvaziuoja patikrint ir tai nekainuoja.

 3. LilJuz
  LilJuz prieš 6 mėn.

  O kas per kita kineziterapeute? Kiek per kursus sake, tai Kristina vos ne vienintele daro dinamine manksta.
  Tliucija, vienas is tu numeriu ju psl. priklauso Kristinai, man rodos antrasis, kazkaip neuzsirasiau. :/

 4. relusi
  relusi prieš 6 mėn.

  Na ji pati medike

  LilJuz parašė:
  O kas per kita kineziterapeute? Kiek per kursus sake, tai Kristina vos ne vienintele daro dinamine manksta.

  Na ji pati yra medike, turinti virs 20 m stazo. Dirbanti net su sunkia negalia turinciais mazyliais. Tiesa, reiktu isitikinti ar jusu vaiku tu mankstu tikrai reikia, galbut jis vystosi ir atlieka viska pagal savo amziu. Zinoma, spresti teveliams Bet kuriuo atveju ta specialiste man patiko ir jos deka mano maziukas tikrai nemazu rezultatu pasieke. O tai man buvo svarbiausia. Jeigu noresite jos kontaktu, rasykit asmenine zinute, nes gal sis klausimas kt mamytems neaktualus ;)

 5. SimonaZ
  SimonaZ prieš 6 mėn.

  Istiesu kristina mankstina tik kursus lankiusiuju teveliu vaikus... taciau si manksta ne skirta tam kad sutvarkytu ligas ar bedeles kudikiui... jei vaikutis turi problemu tada jau geriau pas daktarus varyti.... o jei tik seip del tonusiuku atleidimo ar pastiprinimo irseip del raumenuku tai lb tika irkristinos mankstos... jei reikia ryt galiu paradyti nr.