Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Prisijungimas

Ką daryti, jei pamiršau slaptažodį?

Jei pamiršote slaptažodį, inicijuokite slaptažodžio keitimą: per www.tevu-darzelis.lt/priminti-slaptazodi

Ką daryti, jei pamiršau prisijungimo vardą (slapyvardį)?

Jei pamiršote prisijungimo vardą, junkitės su el. pašto adresu, kuriuo registravotės TD.

Ką daryti, jei pamiršau registracijos el. pašto adresą?

Jei pamiršote registracijos TD el. pašto adresą, įveskite slapyvardį. Jei neprisimenate ir slapyvardžio, susisiekite su mumis.

Kodėl negaliu prisijungti su Facebook paskyra?

Jei negalite pasijungti su Facebook paskyra, greičiausiai TD ir FB prisiregistravote skirtingu el. pašto adresu. Kad galėtumėte prisijungti su FB paskyra, paskyros el. pašto adresas turi būti pakeistas, t.y. el. pašto adresas FB ir TD turi sutapti.

Ką daryti, jei viską suvedu teisingai, tačiau prisijungti nepavyksta?

Jei nepavyksta prisijungti, nors viską suvedate gerai, greičiausiai streikuoja Jūsų naršyklė (žr. skiltį techniniai nesklandumai).

Forumas

Kaip ištrinti uždarą grupę?

Uždaros grupės trinamos tik tuo atveju, jei grupėje nelieka nė vieno nario ir ji tampa neaktyvi. Administratorius, norintis, kad grupė būtų ištrinta, turi pašalinti iš jos visus jos narius ir pasišalinti pats. Neaktyvios grupės su 0 narių ištrinamos automatiškai.

Kaip atvirą grupę padaryti uždara?

Atvirų pokalbių grupių padaryti uždaromis nėra galimybių, taip pat ir todėl, kad ne visi atviros grupės dalyviai ir stebėtojai yra pageidaujami vienoje ar kitoje uždaroje grupėje. Todėl, norint bendrauti patikimų dalyvių rate, uždarą grupę reikia kurti nuo nulio.

Kurti uždarą grupę

Kuo skiriasi atviros forumo temos, uždaros grupės ir slaptos grupės?

Atvirų forumo temų arba atvirų pokalbių grupių komentarai yra matomi visiems puslapio lankytojams, komentarus rašyti gali visi registruoti vartotojai. Atviros forumo temos arba atviros pokalbių grupės yra randamos Google ir kitų paieškos sistemų.

Uždarų grupių komentarus skaityti ir rašyti gali tik jų nariai. Norint tapti uždaros grupės nariu reikia spausti mygtuką „Prašytis į grupę“ ir palaukti, kol grupės administratorius patvirtins prašymą. Uždaros grupės nėra randamos Google ir kitų paieškos sistemų.

Slaptų grupių komentarus skaityti ir rašyti gali tik jų nariai. Norint tapti slaptos grupės nariu reikia gauti grupės administratoriaus kvietimą. Slaptos grupės nėra randamos Google ir kitų paieškos sistemų.

Paskyra

Kaip pasikeisti slapyvardį, nuotrauką, kitus nustatymus? 

Tai galite padaryti pasijungę prie savo paskyros, kortelėje „Nustatymai“.

Ką daryti, jei mano paskyra blokuota?

Jei Jūsų paskyra blokuota, greičiausiai vienaip ar kitaip pažeidėte forumo taisyklesbendravimo forume etiketą arba dėl Jūsų buvo gautas pagrįstas skundas. Informaciją apie blokavimo priežastį ir nurodymus, ką daryti toliau, turėjote gauti el. paštu, kuriuo registravotės į TD. Jei tokio laiško negavote, susisiekite su mumis.

Kaip panaikinti paskyrą?

Jei norite panaikinti paskyrą, prisijunkite prie prie savo paskyros, dalyje „Nustatymai“ spauskite „Panaikinti paskyrą“ ir sekite instrukcijas.

Skelbimai

Kodėl nepavyksta įkelti nuotraukos?

Nuotraukos gali nepavykti įkelti dėl dviejų pagrindinių priežasčių: nuotrauka neatitinka techninių reikalavimų arba streikuoja jūsų naršyklė (žr. skiltį techniniai nesklandumai).

Techniniai reikalavimai nuotraukoms:

 • Minimalūs ir rekomenduojami nuotraukos išmatavimai: 400 px × 400 px;
 • Maksimalus vienos nuotraukos „svoris“: 3 MB;

Kodėl mano skelbimas buvo atmestas ir ką man daryti?

Jei skelbimas buvo atmestas, jį reikėtų pakoreguoti. Dažniausios skelbimų atmetimo priežastys yra tokios:

 • Skelbimas yra paskelbtas netinkamoje kategorijoje;
 • Antraštė, aprašymas, nuotraukos prieštarauja viena kitam.
 • Nepateikiama esminė informacija apie prekes ar paslaugas (esminė informacija turi būti pateikta tekstu ar nuotraukomis, nuorodos į kitus šaltinius laikoma papildoma informacija ir neatlieka aprašymo/ nuotraukų funkcijos).
 • Nurodoma kaina yra nepagrįstai maža ar klaidinanti (pavyzdžiui, nurodoma vieno daikto kaina, kai pagrindinėje nuotraukoje yra keli daiktai).
 • Nuotraukos yra nekokybiškos;
 • Nuotraukos yra retušuotos ar papildytos paveiksliukais ar tekstais;
 • Nuotraukos yra sudarytos iš kelių nuotraukų (koliažai);
 • Nuotraukos yra „skolintos“;
 • Nuotraukose drabužiai aprengti ant lėlių;
 • Nuotraukose daiktai itin netvarkingi (purvini, suglamžyti ir pan).

Ką daryti, jei susidūriau su nesąžiningu pirkėju/ pardavėju?

Sukčiavimo ar nesąžiningos veiklos atveju pasistengsime padėti tiek, kiek leidžia įstatymai ir mūsų techninės galimybės, tačiau turėkite omenyje, kad „Tėvų Darželis“ neatsako už parduodamų prekių kokybę, apmokėjimą bei pristatymą. Jei iškilo problema arba turite klausimų, susisiekite su mumis..

Techniniai nesklandumai

Ką daryti jei TD veikia neįprastai?

Jei „Tėvų Darželis“ veikia neįprastai, jei nepavyksta prisijungti, greičiausiai streikuoja Jūsų naršyklė. Tokiu atveju reiktų atlikti šiuos veiksmus:


Jei aukščiau išvardinti veiksmai nepadės, susisiekite su mumis.

7 pagrindinės TD forumo taisyklės

 1. Nuomonę dėstykite be įžeidimų. Nuomonių įvairovė yra labai gerai – tai padeda įvertinti visus, visus prieš ir priimti geriausią sprendimą. Viskas ko reikia – išsakyti ją tinkamu būdu – nežeminant, nemoralizuojant, nesipiktinant. Jei norisi išsilieti nerenkant žodžių, tai galite padaryti temoje „Pasipykim“ - vienintelėje forumo temoje, kurioje ši taisyklė negalioja.
 2. Būkite supratingi ir nesivelkite į konfliktus. Į „Tėvų Darželį“ užsuka įvairaus amžiaus, išsilavinimo ir socialinių grupių žmonių. Tikrai ne visi jie turi gerus bendravimo įgūdžius. Geras Jūsų pavyzdys gali išmokyti žmones bendrauti, tačiau jei komentarai peržengia ribas, jei asmuo elgiasi neadekvačiai, nesivelkite į diskusijas ir praneškite moderatoriams pažymėdami komentarus , per „Susisiekite su mumis“ formą arba el. paštu [email protected].
 3. Laikykitės bendravimo forume etiketo. Visos forumo etiketo taisyklės skirtos tam, kad bendravimas būtų sklandesnis, malonesnis ir naudingesnis. Daugiau apie forumo etiketą.
 4. Reklamuokitės reklamai skirtose pozicijose. Skelbimai, paskelbti skelbimams neskirtose temose ar temų grupėse, taip pat šališki atsiliepimai (paslėpta reklama) yra trinami be įspėjimo. Daugiau apie tai, kur ir kaip reklamuotis Skelbimų taisyklėse.
 5. Uždarose grupėse (UG) galioja grupės admino nustatytos taisyklės. Vienintelė sąlyga - jos turi neprieštarauti LR įstatymams. TD administracija atsako už techninį UG saugumą – t.y., kad grupės viduje skelbiama informacija bus matoma tik grupės nariams. Visa kita – grupės dalyvių patikimumo klausimas.
 6. Dalyvaudamas (-a) „Tėvų darželio“ forumo veikloje ir teikdamas (-a) informaciją, atskleisdamas (-a) savo privataus gyvenimo detales, sutinku, kad mano skelbiamas turinys, išskyrus aiškiai išreikštą slaptą uždarų grupių informaciją ir (arba) tuo atveju, kai aiškiai nurodoma, jog turinys nėra viešai skelbtinas, būtų viešinamas ir portale „Tėvų darželis“ bei „Tėvų darželio“ socialiniuose tinkluose – „Facebook“ ir „Instagram“.
 7. „Tėvų darželio“ administracija ragina bendrauti pagarbiai, be įžeidinėjimų, pateikiant tik tikrovę atitinkančią informaciją, tačiau nėra atsakinga už bendruomenės skelbiamą turinį. „Tėvų darželio“ administracija pasilieka teisę paslėpti arba ištrinti įžeidžiančius, tikrovės neatitinkančius, forumo bendravimo taisyklių neatitinkančius komentarus, temas ar grupes.

Gudrauti ir bandyti apeiti šias taisykles yra beprasmiška – pasiliekame teisę jas taikyti plačiai ir lanksčiai. Šių taisyklių, taip pat LR įstatymų nesilaikantys nariai gali būti perspėjami arba blokuojami. Moderatorius gali, bet neprivalo komentuoti savo sprendimą dėl blokavimo.

Forumo etiketas

Užsukote paskaityti apie ratus, prirašyta apie batus? Skubate perskaityti 10 naujų atsakymų, o ten, pasirodo, tik šypsenėlės ? Kalbatės apie atostogų planus, o kažkas įsikiša su pasiūlymu įsigyti išaugtų rūbelių? Štai kodėl bendravimo forume etiketo laikymąsis yra naudingas visiems forumo dalyviams! O etiketas yra toks:

 • Diskutuokite į temą. Pokalbių grupėse galite kalbėtis apie viską nuo A iki Z, tačiau teminės diskusijos yra skirtos temai, nurodytai pavadinime.
 • Bendraukite pozityviai. Prisiminkite, kad niekas negimė žinodamas visko, ir jei neturite ūpo patarti ar atsakyti į „kvailą klausimą“, tiesiog jį apeikite.
 • Bendraukite mandagiai. Forume galioja įprastos bendravimo taisyklės, tad venkite keiksmažodžių, epitetų, tujinimų ir kitų chamizmo apraiškų.
 • Nešiukšlinkite forumo. Keliose temose pasikartojančios žinutės yra trinamos be įspėjimo. Prašymams balsuoti ir užpildyti apklausas yra skirtos specialios temos. Juos taip pat galite skelbti grupėse, kuriose nuolat bendraujate, jei grupės nariai tam neprieštarauja. Iš teminių diskusijų prašymai balsuoti/ dalyvauti apklausose yra trinami, net jei yra susiję su aptariama tema.
 • Venkite mažaverčių komentarų. Mažaverčiais yra laikomi komentarai, kuriuose tik šypsenėlės, „ir aš taip manau“, „kaip gražu“, „nu geras“, „nežinau“ ir pan.
 • Asmeninius dalykus aptarkite asmeniškai. Jei klausimas yra aktualus tik dviems (pvz. susitikimo, sandorio detalės ar pan.), aptarkite jį per asmenines žinutes, nes tai kitiems tiesiog neįdomu.
 • Nerašykite to, ką jau parašė kiti. Jei kažkas jau pasveikino/ palinkėjo/ pagyrė, prisijunkite spausdami nykštį pirmam tokiam komentarui, parašykite asmeninę žinutę arba pridėkite palinkėjimą/ padėką prie išsamesnio savo pasisakymo. „Ačiū“, „Sveikinu“ yra tikrai puikūs žodžiai, bet ne tuomet, kai forume jų yra keli puslapiai iš eilės.
 • Pasistenkite rašyti be klaidų. TD forumas yra forumas tėvams, ir tuo turėtų būti viskas pasakyta.

Skelbimų taisyklės

 1. Skelbimams yra skirta speciali vieta. Skelbimus kelti galima TD Skelbimuose ir TD Skelbimų lentynėlėje forume. Kitur paskelbti skelbimai trinami be įspėjimo.
 2. Komercinius skelbimus dėti draudžiama. Skelbimų platformoje tvirtinami tik asmeninės paskirties, ne pasipelnymo tikslais įdėti skelbimai. Bet kokie komerciniai skelbimai, komercinės veiklos užuominos ir tokios veiklos sklaida netoleruotina. Domina reklamos galimybės? Prašytume užpildyti formą – Reklamos paslaugų užklausa.
 3. Parduoti vaistus ir dėti tokio pobūdžio skelbimus neturint licencijos draudžiama. Lietuvos Respublikoje vaistus galima reklamuoti ir parduoti tik įsigijus specialią licenciją. Draudžiama reklamuoti ir parduoti vaistus, kuriems negautas registracijos pažymėjimas ir (arba) speciali licencija, suteikianti teisę juos realizuoti.
 4. Skelbimo galiojimo laikas yra ribotas. Skelbimai forume galioja galioja dvi savaites nuo paskelbimo datos. Skelbimo galiojimo laiką pratęsti galima prisijungus prie savo paskyros. Nepratęsti skelbimai trinami automatiškai. Skelbimai SKELBIMŲ dalyje, jei daikto nepavyksta parduoti, turi būti atnaujinami kas 3 mėnesius.
 5. Skelbimų įkėlimas yra nemokamas. Papildomos skelbimų paslaugos (jei tokių pageidaujama) apmokestinamos reklamos įkainiuose nustatyta tvarka.
 6. Skelbimų skaičius neribojamas. Skelbimų skaičius vienam vartotojui yra neribotas, tačiau dubliuoti (pasikartojantys) ar savo esme panašūs skelbimai yra trinami be įspėjimo.
 7. Visa esminė informacija turi būti skelbime. Visa esminė informacija apie paslaugas ar daiktus turi būti skelbimo tekste ir/ arba nuotraukose. Skelbimai, kurių pagrindinis informacijos šaltinis yra nuorodos į kitus šaltinius yra trinami be įspėjimo.
 8. Nuotraukos turi atitikti reikalavimus. Skelbimo nuotraukos turi būti kokybiškos ir darytos skelbimų autoriaus. „Skolintas“ panašių daiktų nuotraukas naudoti galima tik kaip papildomas ir jei dėl jų naudojimo nėra pažeidžiamos autorinės teisės. Pagrindinė nuotrauka negali būti sudaryta iš kelių nuotraukų, retušuota, papildyta tekstu ar paveiksliukais, drabužiai negali būti apvilkti ant lėlių.
 9. Kaina turi būti nurodoma korektiškai. Jei pagrindinėje skelbimo nuotraukoje yra keli daiktai, kaina turi būti nurodoma už visus pagrindinėje nuotraukoje esančius daiktus (daiktų skaičius papildomose nuotraukose – neribojamas). Draudžiama nurodyti klaidinančią kainą – pavyzdžiui, mažesnę kainą, nei norima (pvz., 1 EUR, kai iš tiesų prašoma kaina yra 5 ar 10 EUR).
 10. Skelbimai papildomai yra talpinami portale skelbimai.lt. Visi įkelti skelbimai automatiškai, nemokamai, papildomai yra talpinami skelbimų portale skelbimai.lt
 11. Atsakomybė. „Tėvų Darželis“ neatsako už parduodamų prekių kokybę, apmokėjimą bei pristatymą. Siekiant apsisaugoti nuo sukčiavimo atvejų, pardavėjams rekomenduojame prekes išsiųsti gavus apmokėjimą. Pirkėjams rekomenduojame prieš pervedant pinigus už prekes patikrinti pardavėjo paskyrą, registracijos datą, veiklą forume. Sukčiavimo atveju informacija apie nesąžiningą pirkėją/ pardavėją gali būti perduota teisėsaugos institucijoms įstatymų numatyta tvarka.

INTERNETO SVETAINĖS TEVU-DARZELIS.LT PRIVATUMO TAISYKLĖS

Bendra informacija

UAB ALL MEDIA DIGITAL (toliau – „mes“ arba „Duomenų valdytojas“) yra šios www.tevu-darzelis.lt interneto svetainės (toliau – „Svetainė“) valdytojas. Šiomis privatumo taisyklėmis (toliau – „Privatumo taisyklės“) mes nustatome ir paaiškiname, kaip mes renkame ir toliau tvarkome Svetainės lankytojų asmens duomenis. Privatumo taisyklėse taip pat pateikiame informaciją ir apie visų kitų duomenų subjektų (pvz., kontrahentų ar jų atstovų / darbuotojų) duomenų tvarkymą, atliekamą mums vykdant savo veiklą.

Privatumo taisyklės galioja visiems asmenims, apsilankiusiems Svetainėje, o jose nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą Jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir (arba) paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kt.) naudojate.

Visų duomenų subjektų duomenis tvarkome teisėtai, skaidriai ir sąžiningai, iš anksto nustatytais tikslais ir tik tokia apimtimi, kuri reikalinga jiems pasiekti. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis mes laikomės Bendrojo duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 (toliau – „BDAR“), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, taip pat kituose teisės aktuose ir priežiūros institucijų rekomendacijose ir (ar) nurodymuose nustatytų asmens duomenų tvarkymo reikalavimų.

Asmenys, jaunesni nei 14 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų valdomas interneto svetaines ir (ar) socialinių tinklų paskyras. Jei esate asmuo, jaunesnis nei 14 metų, prieš pateikdamas asmeninę informaciją, turite gauti savo įstatyminių atstovų (tėvų, įtėvių, globėjų, rūpintojų) sutikimą.

Privatumo taisyklėse vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos BDAR bei kituose asmens duomenų apsaugą reglamentuojančiuose teisės aktuose.

Spauskite laukelį „Sužinoti daugiau“ kiekviename skyriuje, norėdami rasti išsamią informaciją apie tai, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis ir mūsų veiklos specifiką.

Kaip mes renkame informaciją apie Jus?

Jūsų asmens duomenys, t. y. bet kokia informacija apie Jus, kuri mums leidžia Jus atpažinti, yra gaunami įvairiais būdais:

 • Jūs galite pateikti informaciją (asmens duomenis) patys;
 • informacija apie Jus gali būti renkama automatiškai;
 • tam tikrais atvejais mes gauname informaciją apie Jus iš trečiųjų asmenų bei galime rinkti informaciją apie Jus iš viešai prieinamų šaltinių.

► Sužinoti daugiau

Jūs patys galite pateikti mums savo asmens duomenis tiesiogiai. Tai dažniausiai nutinka tokiais atvejais, kai:

 • užsiregistruojate Svetainėje ar kitaip sudarote su mumis sutartį (pirkimo–pardavimo, paslaugų teikimo ir pan.);
 • naudojatės mūsų teikiamomis paslaugomis (pvz., rašote komentarus forumuose, po straipsniais / publikacijomis), dalyvaujate rengiamuose konkursuose;
 • prenumeruojate mūsų naujienlaiškius ar kitaip siekiate gauti personalizuotą turinį;
 • naudojatės mūsų mobiliomis aplikacijomis ir (ar) socialinių tinklų paskyromis;
 • pateikiate paklausimą, prašymą ir (ar) pretenziją mums telefonu, el. paštu ar paprastu paštu;
 • pateikiate neprivalomus duomenis, norėdami pasinaudoti portalo skaičiuoklėmis.

Informacija apie Jus gali būti renkama automatiškai. Tai dažniausiai nutinka tokiais atvejais, kai:

 • pateikiate užklausą per mūsų Svetainę, mobiliąją aplikaciją ar socialinių tinklų (pvz., „Facebook“ paskyras;
 • darote viešus įrašus socialinių tinklų (pvz., „Facebook“) platformose, kurias mes administruojame.
 • naudojatės mūsų valdomomis interneto svetainėmis (slapukų ir panašių technologijų pagalba renkami duomenys. Daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus rasite žemiau).

Kiek tai yra leidžiama pagal galiojančius teisės aktus, mes galime gauti informaciją apie Jus iš trečiųjų šalių. Tai gali būti informacija, pateikiama mūsų partnerių, kontrahentų, paslaugų teikėjų, Jūsų viešai prieinamų profilių ar duomenų bazių informacija (pvz., jei prisijungiate prie Svetainės per savo paskyrą „Facebook" ar „Google“, suteikiate „Facebook" ar „Google“ leidimą, pasidalinti Jūsų paskyros informacija su mumis – taigi, gautų duomenų šaltinis yra atitinkamai „Facebook" arba „Google“).

Mes galime gautą informaciją apie Jus iš Jūsų pačių, viešųjų ir komercinių šaltinių susieti su kita informacija, kurią gauname iš Jūsų arba apie Jus.

Mes galime rinkti informaciją apie Jus ir kitais atvejais, kurie nėra aptarti Privatumo taisyklėse, tačiau jei taip atsitiktų – mes Jus papildomai informuosime.

Kokią informaciją (asmens duomenis) apie Jus tvarkome?

Nors ir stengiamės rinkti kuo mažiau informacijos apie Jus, savo veiklai vykdyti mes renkame šią informaciją:

 • Jūsų kontaktinius duomenis;
 • informaciją, reikalingą registracijos anketų, sandorių, sutarčių bei bet kokių kitų susitarimų sudarymui, vykdymui ir administravimui;
 • informaciją, kurią Jūs pateikiate skambindami, rašydami mums ar pateikdami užklausas;
 • viešą informaciją, esančią Jūsų socialinių tinklų profilių paskyrose, jeigu mūsų Svetaine naudojatės jungdamiesi per jas;
 • informacija, reikalinga mūsų įmonės interesų gynimui teisme ar kitoje institucijoje;
 • informaciją apie Jūsų naudojamą įrenginį;
 • informaciją, reikalingą tiesioginės rinkodaros vykdymui (jei konkrečiu atveju turime teisę ją Jums teikti).
 • informaciją, reikalingą sudaryti skaičiuoklėms (informacija yra neprivaloma).

► Sužinoti daugiau

Informacija, kurią mes renkame tiesiogiai iš Jūsų, dažniausiai yra ši:

 • vardas, pavardė, prisijungimo vardas, el. pašto adresas, telefono numeris, adresas.

Informacija, kurią mes renkame automatiškai, dažniausiai yra ši:

  informacija apie tai, kaip naudojatės šia Svetaine ir (ar) kitomis mūsų svetainėmis (įrenginio informacija: IP adresas, operacinės sistemos versija ir įrenginio, kurį naudojate turiniui pasiekti, parametrai; prisijungimo informacija: Jūsų sesijos naudojimo laikas ir trukmė bei bet kokia informacija saugoma slapukuose, kuriuos nustatėme Jūsų įrenginyje (slapukų politika pateikiama žemiau); vietos informacija: įrenginio GPS signalas arba informacija apie artimiausius „WiFi“ prieigos taškus bei mobiliojo ryšio bokštus, kuri gali būti perduota mums Jums naudojantis mūsų svetainės turiniu).

Informacija, kurią gauname iš trečiųjų asmenų ar viešai prieinamų šaltinių, dažniausiai yra ši:

 • paslaugų teikėjų, Jūsų viešai prieinamų profilių ar duomenų bazių informacija (pvz., jei prisijungiate prie mūsų socialinių tinklų per savo paskyrą „Facebook" ar „Google“, suteikiate „Facebook" ar „Google“ leidimą, pasidalinti Jūsų paskyros informacija su mumis – taigi, gautų duomenų šaltinis yra atitinkamai „Facebook" arba „Google“).

Jūs galite rinktis nepateikti mums tam tikros informacijos, tačiau tokiu atveju gali būti, jog negalėsime suteikti Jums savo paslaugos (pvz., Jums nenurodant būtinos informacijos, prašomos siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą, negalėsime Jums atsakyti).

Svarbu: Mes neprašome pateikti ir netvarkome Jūsų specialiųjų kategorijų asmens duomenų, atskleidžiančių Jūsų rasinę ar etninę kilmę, politines pažiūras, religinius ar filosofinius įsitikinimus ar narystę profesinėse sąjungose, lytinę orientaciją. Mūsų personalas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala. Specialių kategorijų duomenys kuriuos prašome pateikti yra reikalingi sudaryti skaičiuoklėms. Spec. duomenys kurie yra nurodomi norint pasinaudoti skaičiuoklėmis portale yra neprivalomi. Naudojantis skaičiuoklėmis, duomenis pateikiate savo noru.

Kokiais tikslais ir pagrindais mes tvarkome Jūsų duomenis?

Aukščiau pateikiama informacija yra tvarkoma siekiant šių tikslų:

 • registracijos, sandorių, sutarčių bei bet kokių kitų susitarimų sudarymo, vykdymo bei administravimo;
 • paslaugų teikimo – suteikiame galimybę naudotis Svetainės funkcijomis (pvz., rašyti komentarus, pranešti informaciją, dalyvauti forumų diskusijose);
 • mūsų ar mūsų įmonių grupės teisių bei interesų įgyvendinimo;
 • verslo, profesinių ir (ar) kitokių teisėtų santykių užmezgimo, palaikymo bei plėtojimo;
 • mūsų pareigų pagal taikomus teisės aktus įvykdymo;
 • mūsų įmonės vidaus administravimo ir buhalterinės apskaitos tvarkymo;
 • mūsų įmonės teikiamų internetinių paslaugų kokybės nustatymo bei mobiliųjų aplikacijų funkcionalumo užtikrinimui.

Jūsų asmens duomenys tvarkomi remiantis vienu arba keliais teisėto tvarkymo pagrindais:

 • teisės aktų reikalavimų vykdymas;
 • registracijos, sandorių, sutarčių ar kitų panašaus pobūdžio susitarimų su Jumis sudarymui bei vykdymui;
 • teisėti mūsų interesai (nebent Jūsų privatūs interesai yra viršesni);
 • tam tikrais atvejais – Jūsų sutikimas.

► Sužinoti daugiau

Tikslai, pagrindai ir asmens duomenys, kuriuos tvarkome, pateikiami šioje lentelėje:

Tikslas Teisinis pagrindas (-ai) Asmens duomenys
Registracijos, sandorių, sutarčių bei bet kokių kitų susitarimų sudarymo, vykdymo bei administravimo

Sutarties su Jumis sudarymas ar vykdymas

Teisės aktų reikalavimų vykdymas

Teisėti mūsų įmonės interesai

Vardas, pavardė, pašto adresas. Taip pat kita informacija, kuri gali būti reikalinga mūsų prisiimtų įsipareigojimų vykdymui
Paslaugų teikimo – suteikiame galimybę naudotis Svetainės funkcijomis (pvz., rašyti komentarus, pranešti informaciją, dalyvauti diskusijose forumuose, dalyvauti konkursuose)

Sutarties su Jumis sudarymas ar vykdymas

Teisėti mūsų įmonės interesai

Vardas, pavardė, lytis, gimimo data, el. pašto adresas, bet kokie vieši socialinių tinklų profiliuose esantys duomenys bei Jūsų pačių pateikiama informacija (pvz., forumuose). Taip pat kita informacija, kuri gali būti reikalinga paslaugų įsigijimui / suteikimui, telefono numeris, adresas (dalyvaujant konkursuose)
Mūsų ar mūsų įmonių grupės teisių bei interesų įgyvendinimo

Teisės aktų reikalavimų vykdymas

Teisėti mūsų įmonės interesai

Šiuo tikslu gali būti tvarkomi visi mūsų turimi Jūsų asmens duomenys, išvardinti šiose Privatumo taisyklėse
Verslo, profesinių ir (ar) kitokių teisėtų santykių Teisėti mūsų įmonės interesai Vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas ar kitas kontaktinis duomuo, darbinė veikla / verslas, pareigybė
užmezgimo, palaikymo bei plėtojimo Teisės aktų reikalavimų vykdymas
Mūsų pareigų pagal taikomus teisės aktus įvykdymo Teisės aktų reikalavimų vykdymas Priklauso nuo taikomų teisės aktų reikalavimų, gauto institucijų prašymo turinio ar kt. objektyvių aplinkybių
Mūsų įmonės vidaus administravimo ir buhalterinės apskaitos tvarkymo

Teisės aktų reikalavimų vykdymas

Teisėti mūsų įmonės interesai

Šiuo tikslu gali būti tvarkomi visi mūsų turimi Jūsų asmens duomenys, išvardinti šiose Privatumo taisyklėse
Mūsų įmonės teikiamų internetinių paslaugų kokybės nustatymo bei mobiliųjų aplikacijų funkcionalumo užtikrinimui Teisėti mūsų įmonės interesai IP adresas, operacinės sistemos versija ir įrenginio, kurį naudojate turiniui pasiekti, parametrai, Jūsų sesijos naudojimo laikas ir trukmė bei bet kokia informacija, saugoma slapukuose, kuriuos nustatėme Jūsų įrenginyje, įrenginio GPS signalas arba informacija apie artimiausius „WiFi“ prieigos taškus bei mobiliojo ryšio bokštus, kuri gali būti perduota mums Jums naudojantis mūsų svetainės turiniu
Tiesioginės rinkodaros vykdymo (tik jei esame gavę Jūsų sutikimą ar, atitinkamai, nesame gavę Jūsų nesutikimo)

Sutikimas

Teisėti mūsų įmonės interesai

Vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, gyvenamosios vietos adresas, amžius
Papildomų portalo paslaugų suteikimas, skaičiuoklių sudarymas(duomenys neprivalomi)

Teisėti mūsų įmonės interesai

Papildomai profilio informacijoje galima pateikti šiuos spec.duomenis apie save: informacija apie nėštumo planavimą, turimą vaiką (vardas, gimimo data), arba nėštumą (kada planuojamas gimdymas).

Skaičiuoklės (gavus sutikimą šios skaičiuoklės gali būti siunčiamos el. paštu)

Raudonasis kalendorius:

Menstruacijos, tepliojimas, seksas, nėštumo testas, bazinė kūno temperatūra, išskyros, ovuliacijos testas, gimdos kaklelis, kontracepcija. Ši skaičiuoklė yra skirta Jūsų ciklo sudarymui. Pasinaudoję ja yra sudaromas ciklo grafikas (ciklo trukmė, menstruacijų trukmė, ovuliacijos diena.

Nėštumo kalendorius:

Menstruacijų, ciklo trukmė – apskaičiuoja kada turėtų gimti vaikas. Skirta sekti savo nėštumą.

Nėštukės svorio skaičiuoklė:

Svoris, ūgis. Apskaičiuoja KMI, skirta stebėti kiek rekomeduojama sverti kas savaitę.

Kūdikių ir vaikų ūgio ir svorio diagramos:

Vaikų ūgis, svoris. Pagal tai sudaromos grafikas ar atitinka normas.

Tais atvejais, kai negalėsime remtis vienu iš šioje lentelėje pateikiamų teisinių pagrindų, prieš pradėdami tvarkyti Jūsų asmens duomenis, mes paprašysime Jūsų sutikimo (tokie atvejai bus aiškūs iš aplinkybių ir konteksto).

Tais atvejais, kai tvarkysime Jūsų asmens duomenis kitais tikslais, negu nurodyta šiose Privatumo taisyklėse, mes Jus apie tai informuosime pateikdami atskirą pranešimą.

Kam perduodame Jūsų asmens duomenis?

Be išankstinio rašytinio Jūsų sutikimo, Jūsų asmens duomenis galime perduoti tik šiais atvejais:

 • atsakingai parinktiems mūsų verslo partneriams arba įmonėms, kurios teikia paslaugas mūsų prašymu;
 • mūsų įmonių grupės įmonėms;
 • teisėsaugos bei valstybės institucijoms;
 • kitiems subjektams, kai to reikalaujama pagal įstatymus arba tai būtina siekiant apsaugoti mūsų teisėtus interesus.

► Sužinoti daugiau

Jūsų asmens duomenų gavėjų (atskirų duomenų valdytojų) galimybė naudoti Jūsų duomenis yra ribota, jie negali šios informacijos naudoti kitais nei sutarties su mumis ar kitais teisės aktuose numatytais tikslais. Norint gauti jų tiesioginės rinkodaros pasiūlymus, Jūsų bus paprašyta atskiro sutikimo.

Taip pat galime pateikti Jūsų duomenis duomenų tvarkytojams, kurie teikia mums paslaugas (atlieka darbus). Duomenų tvarkytojai turi teisę tvarkyti Jūsų asmens duomenis tik rašytinės sutarties, sudarytos tarp mūsų ir jų, pagrindu, pagal mūsų nurodymus ir tik ta apimtimi, kiek tai būtina siekiant tinkamai vykdyti sutartyje nustatytus įsipareigojimus. Pasitelkdami tvarkytojus, imamės visų reikiamų priemonių užtikrinti, kad mūsų duomenų tvarkytojai būtų įgyvendinę tinkamas organizacines ir technines saugumą užtikrinančias priemones bei išlaikytų Jūsų asmens duomenų konfidencialumą.

Pateikiame duomenų gavėjų kategorijų sąrašą:

programines įrangas kuriančios, diegiančios ir palaikančios įmonės;; pašto paslaugas teikiančios įmonės ir kurjerių tarnybos; teisines paslaugas teikiančios įmonės.

Kitos šalys, kurioms gali būti pateikiama mūsų turima informacija apie Jus, kai tai yra būtina siekiant apsaugoti mūsų teisėtus interesus arba vykdant mums būtinus teisės aktų reikalavimus, yra valstybės bei teisėsaugos institucijos ir pan.

Platesnę informaciją apie konkrečias šioje skiltyje nurodytas įmones, kurioms gali būti teikiami Jūsų asmens duomenys, galite gauti kreipdamiesi į mus šiose Privatumo taisyklėse nurodytais kontaktais.

Į kokias šalis yra perduodami Jūsų asmens duomenys?

UAB All Media Digital šiuo metu neperduoda jokių Jūsų asmens duomenų į trečiąsias šalis (t. y. šalis, esančias už Europos ekonominės erdvės (toliau – „EEE“) ribų. Jei, išimtiniu atveju, tokio perdavimo prireiktų, mes darysime viską, kas nuo mūsų priklausys, kad užtikrintume perduodamų asmens duomenų saugumą.

► Sužinoti daugiau

Išimtiniais ir būtinais duomenų teikimo už EEE ribų atvejais, mes pasirūpiname, kad būtų taikoma viena iš šių saugumo priemonių:

 • su duomenų gavėju pasirašoma sutartis būtų paremta Europos Komisijos patvirtintomis Standartinėmis sutarčių sąlygomis;
 • taikomos Įmonėms privalomos taisyklės;
 • duomenų gavėjas būtų įsikūręs šalyje, kuri būti pripažinta Europos Komisijos, kaip taikanti adekvačius duomenų apsaugos standartus;
 • elgesio kodeksai, sertifikavimo mechanizmai;
 • gautas leidimas iš Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos.

Nesant nei vienos iš aukščiau paminėtos tinkamos apsaugos priemonės, galime pasinaudoti BDAR 49 straipsnyje numatytomis išimtimis (pvz., perduoti Jūsų duomenis remiantis Jūsų sutikimu), tačiau jos gali būti taikomos tik griežtai BDAR suformuluotais atvejais.

Ką darome, kad apsaugotume Jūsų asmens duomenis?

Įdiegėme protingas bei atitinkamas fizines ir technines priemones, kad apsaugotume informaciją, kurią renkame paslaugų teikimo tikslais. Tačiau nepamirškite, kad nors ir imamės tinkamų veiksmų Jūsų asmens duomenims apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Kiek laiko saugosime Jūsų asmens duomenis?

Asmens duomenų saugojimo terminus nustatome vadovaudamiesi įstatymų, norminių teisės aktų reikalavimais bei priežiūros ir (ar) kitos kompetentingos institucijos nurodymais. Jei šie reikalavimai ar nurodymai nėra nustatyti, duomenų saugojimo terminus nustatome atsižvelgdami į mūsų teisėtus interesus.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog, atsižvelgiant į mūsų tvarkomų asmens duomenų mastą, tam tikrus specifinių duomenų subjektų kategorijų asmens duomenų saugojimo terminus mes detalizuojame atitinkamose kitose mūsų valdomų interneto svetainių privatumo taisyklėse ar informaciniuose pranešimuose, įteikiamuose Jums duomenų gavimo metu.

Pasibaigus duomenų saugojimo terminams, Jūsų duomenys bus ištrinami taip, kad jų būtų negalima atgaminti, arba nuasmeninami taip, kad nebūtų jokios galimybės Jūsų identifikuoti.

► Sužinoti daugiau

Paprastai asmens duomenys saugomi tokiais terminais:

Asmens duomenys Saugojimo laikotarpis
Sandorių, sutarčių bei bet kokių kitų susitarimų sudarymu ir vykdymu susiję duomenys 10 metų po sandorio, sutarties ar susitarimo pabaigos / nutraukimo
Mokėjimų duomenys 10 metų po mokėjimo operacijos atlikimo dienos
Su registracijų į mūsų Svetainę anketomis susiję duomenys Tol, kol būsite užsiregistravę Svetainėje, t. y. kol neištrinsite savo paskyros
Mums telefonu, el. paštu ar paprastu paštu pateiktuose paklausimuose, prašymuose ir (ar) pretenzijose esantys duomenys Iki 2 metų nuo paklausimo / prašymo / pretenzijos gavimo ar jos įvykdymo dienos
Jūsų duomenys susiję su potencialiu ar jau esamu mūsų interesų įgyvendinimu teisme ar kitoje institucijoje Iki pasibaigs teisės aktuose numatyti pretenzijos / skundo pateikimo ar ieškinio senaties terminai ir (arba) įsiteisės galutinis teismo sprendimas
Jūsų sutikimu tvarkomi asmens duomenys Iki 3 metų nuo sutikimo gavimo momento, jei sutikimas nebuvo atšauktas anksčiau

Net ir tuo atveju, kai pareikšite pageidavimą nutraukti sutartį ir atsisakyti mūsų paslaugų, dėl ateityje galimai atsirasiančių reikalavimų ir toliau turėsime saugoti tam tikrus Jūsų asmens duomenis tol, kol pasibaigs tam tikrų duomenų saugojimo terminai. Informacija taip pat bus saugoma tam, kad prireikus galėtume Jums suteikti reikiamą informaciją, kad turėtume tinkamai užfiksuotą santykių su Jumis istoriją bei galėtume atsakyti į visus klausimus, susijusius su Jūsų ir mūsų bendradarbiavimu.

Kokias teises Jūs turite?

Priklausomai nuo situacijos bei BDAR įtvirtintų papildomų sąlygų, turite šias teises:

 • žinoti (būti informuotas (-a)) apie savo duomenų tvarkymą (teisę žinoti);
 • susipažinti su mūsų tvarkomais Jūsų duomenimis ir tuo, kaip jie yra tvarkomi (teisę susipažinti);
 • reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti neišsamius Jūsų asmens duomenis (teisę reikalauti ištaisyti);
 • reikalauti ištrinti su Jumis susijusius asmens duomenis (teisę „būti pamirštam“);
 • eikalauti, kad apribotume su Jumis susijusių asmens duomenų tvarkymą (teisę apriboti);
 • reikalauti perkelti mums pateiktus duomenis (teisę į duomenų perkeliamumą);
 • bet kuriuo metu nesutikti su savo asmens duomenų tvarkymu, kai toks tvarkymas vykdomas viešo intereso labui, siekiant teisėtų mūsų arba trečiosios šalies interesų bei kai asmens duomenys tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą (teisę nesutikti);
 • atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis, jeigu duomenys tvarkomi sutikimo pagrindu.

Visada siekiame tinkamai užtikrinti Jūsų teises ir operatyviai reaguoti į bet kokį galimą jų įgyvendinimo pažeidimą, todėl, kilus bet kokiam klausimui dėl mūsų tvarkomų Jūsų asmens duomenų, prašome pirmiausia susisiekti su mumis. Taip pat pažymime, jog visais atvejais turite teisę bet kuriuo metu pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Mes suteikiame Jums galimybę patogiu būdu įgyvendinti šias savo teises. Tai galite padaryti parašę mums šiuo el. pašto adresu [email protected] arba pasinaudodami tam tikromis nuorodomis, pateikiamomis mūsų teikiamos reklaminio turinio medžiagos apačioje, jei tokį reklaminį turinį Jums pateiktume.

► Sužinoti daugiau

Jūsų teisės bus įgyvendintos prieš tai patvirtinus Jūsų tapatybę gyvai (pateikiant asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą: asmens tapatybės kortelę ar pasą) arba elektroninių ryšių priemonėmis (pvz.: elektroniniu parašu).

Jūsų teisė Tam tikri apribojimai
Teisė žinoti Turite teisę prieš Jūsų asmens duomenų tvarkymo pradžią gauti informaciją apie duomenų tvarkymą glausta, paprasta ir suprantama kalba.
Teisė susipažinti

Ši teisė reiškia, kad galite mūsų prašyti Jums pateikti:

 • Patvirtinimą, ar mes tvarkome Jūsų asmens duomenis;
 • Jūsų tvarkomų asmens duomenų sąrašą;
 • Tikslų ir teisinio pagrindo Jūsų duomenų tvarkymui sąrašą;
 • Patvirtinimą, ar siunčiame duomenis į trečiąsias šalis, ir jeigu taip, kokių saugumo priemonių buvo imtasi;
 • Jūsų asmens duomenų gavimo šaltinį;
 • Informaciją, ar taikomas profiliavimas;
 • Duomenų saugojimo laikotarpio nurodymą.

Aukščiau išvardintą informaciją pateiksime su sąlyga, kad tai nepažeis kitų asmenų teisių ir laisvių.

Teisė ištaisyti Taikoma, jeigu mūsų turima informacija, susijusi su Jūsų asmens duomenimis, yra neišsami arba netiksli.
Teisė „būti pamirštam“

Taikoma, jeigu:

 • Mūsų turima informacija nebereikalinga nustatytiems tikslams pasiekti;
 • Duomenis tvarkome remdamiesi Jūsų sutikimu ir Jūs sutikimą atšaukiate;
 • Duomenis tvarkome teisėtų interesų pagrindu ir po Jūsų pateikto prašymo nustatoma, kad Jūsų privatūs interesai viršesni;
 • Informacija gauta neteisėtu būdu.
Teisė apriboti

Ši teisė gali būti įgyvendinta tam laikotarpiui, kol mes analizuosime situaciją, t. y.:

 • Jei Jūs ginčijate informacijos tikslumą;
 • Jei Jūs prieštaraujate asmens duomenų tvarkymui, kai tai vykdoma teisėtų interesų pagrindu;
 • Mes naudojame informaciją neteisėtai, tačiau Jūs prieštaraujate, kad ji būtų ištrinta;
 • Informacija mums nebereikalinga, tačiau Jūs reikalaujate ją saugoti dėl teisminio ginčo.
Teisė į duomenų pekeliamumą Ši teisė gali būti įgyvendinta, jeigu Jūs pateikėte savo duomenis ir mes juos tvarkome automatiniu būdu, remdamiesi Jūsų sutikimu arba sutartimi, sudaryta su Jumis.
Teisė nesutikti

Ši teisė gali būti įgyvendinta, kai toks duomenų tvarkymas vykdomas viešo intereso labui arba tvarkyti duomenis būtina siekiant teisėtų Duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų. Tvarkant Jūsų asmens duomenis tokiu pagrindu, mums tenka pareiga įrodyti, jog duomenys tvarkomi dėl įtikinamų teisėtų priežasčių, kurios yra viršesnės už Jūsų interesus.

Taip pat galite bet kuriuo metu nesutikti su Jūsų asmens duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą, kiek jis susijęs su tokia tiesiogine rinkodara.

Teisė atšaukti sutikimą Atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis bet kuriuo metu, jeigu duomenys tvarkomi sutikimo pagrindu.
Teisė pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai

Duomenų subjektas turi teisę kreiptis į instituciją, kuri atsakinga už asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų priežiūrą ir kontrolę – Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją (A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, el. paštas [email protected], tel. (8 5) 271 2804).

Platesnė informacija: www.ada.lt

Mes galime nesudaryti Jums sąlygų įgyvendinti aukščiau išvardintų teisių, kai, įstatymų numatytais atvejais, reikia užtikrinti nusikaltimų, tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą, taip pat duomenų subjekto ar kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą.

Slapukai (angl. „cookies“), signalai ir panašios technologijos

Privatumo taisyklėse terminą „slapukai“ naudojame slapukams ir kitoms panašioms technologijoms, pavyzdžiui, pikselių žymoms (angl. „Pixel Tags“), žiniatinklio indikatoriams (angl. „Web Beacon“), tinklo duomenų rinkėjams (angl. „clear GIF“) apibūdinti.

Slapukai – tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums:

 • atpažinti Jus, kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją;
 • išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį;
 • užtikrinti sklandų Svetainės veikimą;
 • stebėti lankymosi trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie Svetainės lankytojų skaičių.

Analizuodami šiuos duomenis, galime savo Svetainę tobulinti bei padaryti ją patogesnę naudojimui.

► Sužinoti daugiau

Norėdami sužinoti daugiau apie tevu-darzelis.lt naudojamus slapukus, spauskite Sužinoti daugiau….

Kai naudojate naršyklę mūsų teikiamam turiniui pasiekti, galite konfigūruoti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pasižiūrėkite jos žinyno meniu. Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių. Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, pasinaudokite daugelyje naršyklių esama paprasta procedūra, kuri leidžia Jums atsisakyti slapukų naudojimosi. Norėdami daugiau sužinoti, kaip valdyti slapukus, apsilankykite adresu: https://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.

Primename, kad kai kurios paslaugos gali būti sukurtos taip, kad veiktų tik su slapukais, o išjungę juos ar dalį jų, nebegalėsite naudotis tomis paslaugomis.

Taip pat atkreipiame dėmesį, jog be mūsų naudojamų slapukų, Svetainėje yra leidžiama tam tikroms trečiosioms šalims (pvz., socialinių tinklų valdytojams) nustatyti ir pasiekti slapukus Jūsų naudojamame įrenginyje. Tokius slapukus įdiegusios trečiosios šalys taiko savo privatumo politikas ir mes negalime atsakyti už juos (mūsų Svetainė neturi prieigos prie jais perduodamos informacijos), todėl primygtinai rekomenduojame papildomai pasidomėti minėtomis politikomis, patalpintose tų trečiųjų šalių interneto tinklalapiuose. Mūsų socialinių tinklų paskyroms taikomos jų valdytojų privatumo politikos.

Išorinės svetainės

Svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į išorines svetaines, pvz., mūsų reklamuojamų prekių ir (ar) paslaugų teikėjų interneto svetaines. Sekdami pagal tokias nuorodas, atkreipkite dėmesį į tai, kad šios svetainės ir per jas pasiekiamos paslaugos turi turėti savo atskiras privatumo politikas (taisykles) už kurias mes negalime prisiimti atsakomybės, todėl rekomenduojame detaliai jas peržiūrėti dar prieš kokių nors savo asmens duomenų pateikimą.

Susisiekite su mumis

Jei pastebėjote Privatumo taisyklių neatitikimą, saugumo spragą bet kurioje mūsų valdomoje Svetainėje ar turite kitų klausimų, susijusių su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, kreipkitės į mus vienu iš Jums patogių būdų:

UAB All Media Digital
Registruotos buveinės adresas: Lukšio g. 23, Vilnius
El. paštas: [email protected]

Baigiamosios nuostatos

Privatumo taisyklės peržiūrimos ir atnaujinamos pagal mūsų poreikius, tačiau ne rečiau, kaip kartą per dvejus metus, arba pasikeitus teisės aktams, reglamentuojantiems asmens duomenų tvarkymą. Atnaujinę Privatumo taisykles, informuosime Jus apie, mūsų vertinimu, esminius pakeitimus, paskelbdami pranešimą Svetainėje ar kitu panašiu būdu. Jei naudositės mūsų teikiamu turiniu ir (ar) paslaugomis po tokio pranešimo

Tęsdami naršymą Svetainėje, Jūs patvirtinsite, kad susipažinote su šiomis Privatumo taisyklėmis ir suprantate jų nuostatas.

Paskutinį kartą Privatumo taisyklės peržiūrėtos 2022 m. gruodžio 30 d.