Tėvų darželis TV laida

7 žingsniai šeimos savaitės meniu planavimui

Savaitės meniu sudarymas padeda sutaupyti pinigų, nešvaistyti produktų, valgyti sveikesnį ir labiau subalansuotą maistą.

Kaip sudaryti šeimos biudžetą ir sutaupyti pinigų? (video)

Šeštojoje „Tėvų darželio“ TV laidoje mokėmės sudaryti šeimos biudžetą ir ieškojome paprastų būdų, kaip sutaupyti.

Auklėjimo priemonė: gerų darbų lentelės (video)

Gerų darbų lentelėse pažymėkite vaiko pareigas, darbus, kuriuos jis turi atlikti ar pageidaujamą jo elgesį ir pasiūlykite jam rinkti pliusus.

Mažylių „ožiukai“ ir paauglių maištas: ką daryti tėvams?   (1)

Penktojoje „Tėvų darželio“ TV laidoje aiškinomės, kodėl skirtingais amžiaus tarpsniais vaikus ištinka elgesio krizės.

Kaip įveikti „ožiukus“? Gudrybės ir patarimai (video)

„Ožiukams“ užklupus tėvams svarbu išlaikyti ramybę ir pasitelkti truputį kūrybiškumo.

„Tėvų darželio“ TV laidoje keliaujame su vaikais: Kur? Kaip? Kada?   (2)

Ketvirtojoje „Tėvų darželio“ TV laidoje su iš atostogų grįžusiais vedėjais Dovile ir Žygiu jau planuojame kitas atostogas!

Slidinėjimo kelionės su vaikais (video)

Slidinėjimo kelionės vaikams suteikia daug įspūdžių - kalnų grožis užburia, o aktyvus laisvalaikis yra labai naudingas augančiam kūnui.

Akių mankšta vaikams (video)

Rekomenduojama kas 30-45 min. atsitraukti nuo ekrano (ar kitos akis varginančios veiklos) ir atlikti akių mankštą.

Alfa kartos vaikai: kokie jie ir kaip juos auginti? (video)

Nuo 2010 metų gimę ir iki 2025 metų gimsiantys vaikai yra vadinami alfa karta - tai informacinių ir kitų šiuolaikinių technologijų karta.

Vaikai ir technologijos: ką svarbu žinoti tėvams?

Trečioje „Tėvų darželio“ televizijos laidoje svečiavomės „Robotikos akademijoje“ ir ieškojome atsakymų į visiems tėvams kylančius klausimus.

Kaip ugdyti vaiko sveikos mitybos įpročius?

Antroje „Tėvų darželio“ televizijos laidoje ieškojome atsakymo į klausimą, ką reikėtų daryti, kad vaikai valgytų noriai ir sveikai?

Vaikas nori vien saldumynų: kodėl ir ką daryti? (video)

Vaikai iš prigimties mėgsta įvairius saldumynus, o mokslininkai teigia, kad tai natūralu. Tačiau kada cukrus tampa problema ir kaip ją išspręsti?

Kodėl vaikai dažnai serga?

Pirmoje „Tėvų darželio“ televizijos laidoje kalbėjome apie tai, kodėl vaikai dažnai serga ir ką daryti, kad jų sveikata būtų stipresnė?

Natūralūs eteriniai aliejai: kaip išsirinkti ir naudoti? (video)

Eteriniai aliejai gali padėti apsisaugoti nuo peršalimo, viršutinių kvėpavimo takų ir kitų ligų bei gripo arba palengvinti simptomus susirgus.

TOP5 maisto produktai vaikų sveikatai

Kokie sveikatinantys maisto produktai yra patys populiariausi ir ar jie tikrai tokie naudingi?

Užpildykite anketą ir dalyvaukite „Tėvų darželio“ laidoje per TV3!

Pristatykite savo šeimą anketoje ir laukite kūrybinės komandos skambučio!

„Tėvų darželis“ pristato TV laidą: susipažinkite su vedėjais   (14)

„Tėvų darželis“ žengia į televiziją! Šeštadienio rytais TV3 eteryje su jumis sveikinsis laidos vedėjai Žygis ir Dovilė Stakėnai!