„Tėvų darželis“ pristato TV laidą: susipažinkite su vedėjais (14)

Žygis Stakėnas su žmona Dovile Stakėnienė

„Tėvų darželis“ žengia į televiziją! Jau nuo sausio 18 dienos, kiekvieną šėštadienį, 10 valandą ryte, TV3 eteryje su jumis sveikinsis laidos vedėjai Žygis ir Dovilė Stakėnai, kurie drauge su laidos herojais tapusiomis šeimomis ieškos atsakymų į visiems tėveliams iškylančius klausimus.

„Tėvų darželis“ TV laida - dviejų tikrų šeimų susitikimas

„Tėvų darželio“ laidą vesti pasikvietėme tuos, kuriems vaikų auginimas ir viskas, kas su juo susiję tikrai nėra svetima. „Tėvų darželio“ vedėjais tapę Žygis ir Dovilė Stakėnai augina du sūnus - 14 metų Kajų ir 10 metų Pijų.

Žygis ir Dovilė (o kartais ir jų sūnūs, bet tik kartais, nes juk suprantate... paauglystė) su jumis sveikinsis kiekvieną šeštadienio rytą, 10 val. per TV3. Jie keliaus į vis kitos šeimos namus, dalinsis patarimais bei diskutuos su profesionalais.

Pažadame, kad bus labai įdomu, tikrai naudinga, kartais kiek sudėtinga, o neretai ir gerokai juokinga - juk tokia ir yra vaikučius auginančių tėvų kasdienybė, ar ne?

Susipažinkite su laidos vedėjais Žygiu ir Dovile Stakėnais

Televizijos, radijo laidų ir renginių vedėją Žygimantą Stakėną tikriausiai matėte ne kartą, tačiau kosmetologė ir biodiagnostikė žmona Dovilė dažniausiai likdavo už kadro. Skubame ištaisyti šį nesusipratimą ir pristatome mūsų šauniąją vedėjų šeimą!

Žygio ir Dovilės paprašėme atsakyti į antrankinius laidos dalyvių klausimus, o kad būtų dar įdomiau į klausimus jie atsakinėjo atskirai, nepasitardami ir nematydami vienas kito atsakymų.

Su kokiais dviem didžiausiais iššūkiais ar problemomis susidūrėte (arba susiduriate) augindami vaikus?

Dovilė. Vaikų auginimas daugiau mažiau buvo vien tik malonumas, nei iššūkis. Bet kadangi vyresnysis Kajus jau paauglystėje, o mažasis Pijus pakeliui į ją - galiu sakyti, kad man, kaip mamai, pirmas ir didžiausias iššūkis yra šis augimo ir vystymosi periodas. Juolab, kad auginu sūnus.

Žygis. Vienas, iškart šovęs į galvą - labai sunku atsakyti vaikams, kai žinai, kad turi atsilaikyti ir išlaikyti savo poziciją. Kitas ir pagrindinis - noras ir pastangos, kad jiems viskas būtų gerai.

Papasakokite apie savo šeimos laisvalaikį: ką mėgstate veikti kartu?

Dovilė. Buvimas kartu yra mūsų mėgstamiausias laisvalaikis! Kartu ruošti vakarienę, vėliau sėsti visiems prie stalo. Bendro laisvo laiko turim pakankamai nedaug ir jį išnaudojam įvairiai: kelionės, maistas, kinas, pirtis, baseinas.

Žygis. Laikas bėga, bėga ir paaugliai... Bet visada smagu visiems kartu pavalgyti: ar tai būtų maisto gaminimas namuose, ar išėjimas į miestą. Neseniai koncerte buvom, dabar lėksim paatostoguoti. Visos šitos akimirkos yra neįkainuojamos. Mėgstam gamtą, gamta, tikiu, mus irgi mėgsta.

Aprašykite vieną įsimintiniausią įvykį iš savo šeimos gyvenimo.

Dovilė. Sakyčiau labai sunku atrinkti vieną įsimintiną įvykį, nes jų buvo tikrai ne vienas. Didžiausias įvykis yra sveika ir nuostabi šeima.

Žygis. Jei asmeniškai man, tai - vaikų gimimai. Nepamiršiu niekada tų nukirpimų. Dovilė to nepamirš dar labiau, o vaikai tikrai nieko nepamena, bet jiems, tai buvo irgi įsimintiniausias įvykis. Supras, o gal ir supranta jau dabar, kodėl.

Kokį auksinį patarimą galėtumėte duoti kitiems tėvams?

Dovilė. Žiūrint, kur to aukso viduriuko ieškosi. Galbūt balansas visame kame. Pradedant nuo šeimos sukūrimo, vaikų auginimo, jų išleidimo į platųjį pasaulį... Domėkitės, bendraukit, mylėkit, puoselėkit!

Žygis. Kalbėkitės, apkabinkite, neatstumkite, raskite laiko, visa kita palauks.

 

Kviečiame ir Jus užpildyti anketą, joje reikės atsakyti į tuos pačius (ir dar kelis) klausimus, o tuomet laukti kūrybinės komandos skambučio bei nusifilmuoti „Tėvų darželio“ laidoje!

„Tėvų darželio“ laidos dalyvio anketą rasite čia.

 

„Tėvų darželis“ - kiekvieną šeštadienį 10 val. per TV3! Augant tėvams auga vaikai!

Susiję straipsniai

„Mažylių klubas“ – visiems atsakingai taupantiems tėvams (video)

„Mažylių klubas“ – taupančios šeimos lojalumo programa, specialiai sukurta, kad tėvystė ir vaikystė būtų lengvesnė.

Kaip pradėti medituoti? (video)

Net ir neilga kasdienė meditacija padeda pailsėti ir nurimti, todėl ją tikrai verta išbandyti mažus vaikus auginantiems tėvams.

Kaip teisingai naudoti apsaugines kaukes? (video)

Šias taisykles paruošėme, remdamiesi Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) informacija.

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 4 m.

  tevudarzelis parašė:
  Taip! Greitai startuosime su nauja rubrika, kurioje rasite laidos pakartojimus ir dar daug visko.

  Puiku,
  Tada žiūrėsiu ir aš 🤓

 2. My Life
  My Life prieš 4 m.

  Pirmoji laida nesužavėjo

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 4 m.

  Pasižiūrėjau iki interviu su daktare. Pasirodė laaabai nuobodi ir visiškai nenaudinga informacija. Nieko naujo, kaip sakant 🤷‍♀️

  Vedėjai irgi nelabai patiko. Tas vyras dar dar... O mamytė visai ekranui nesutverta

  Išvis, tokiai laidai imčiau kokią MES asociacijos įkūrėją. Aktyvūs, įdomūs. Turėtų ką papasakoti ir idėjų laidai pametėti. Ten tai tėvai, su 5 vaikais. O ką šiti gali pasakyti? Pamiršę jau mažus vaikus ir didelius rūpesčius su jais.

  Na, toliau jau ir nežiūrėjau. Tikėkimės, kad čia tik dėl to, jog pirmas blynas

 4. My Life
  My Life prieš 4 m.

  Tik_su_viltim parašė:
  Pasižiūrėjau iki interviu su daktare. Pasirodė laaabai nuobodi ir visiškai nenaudinga informacija. Nieko naujo, kaip sakant 🤷‍♀️

  Pritariu dėl vedėjų.... I

 5. User has not uploaded an avatar
  Smurfyt prieš 4 m.

  Manes nesuzavejo labai nuobodziai kazkaip