Išmanieji namai

Švarūs ir jaukūs namai per 30 minučių? Efektyvūs patarimai kasdieniam tvarkymuisi

Jūsų tikslas – prižiūrėti namus taip, kad jie būtų pakankamai švarūs ir nereikėtų viso savo laisvalaikio skirti jiems išblizginti.

Grįžtame į mokslus: 10 reikalingiausių prietaisų ir daiktų mokiniams ir studentams

Kai visas pasaulis kur kas labiau skaitmenizuotas, mokyklinis krepšelis atrodo kitaip, nei, pavyzdžiui, prieš du dešimtmečius.

Dalį vasaros atostogų tobuliname namus! 5 svarbiausi darbai namuose ir kieme

Ilgos, šiltos vasaros dienos – idealus metas patobulinti ar atnaujinti namus, imtis seniai mintyse užgimusių „pasidaryk pats“ projektų.

Kaip sėkmingai išsivaduoti nuo vasaros karščių?

Vasarą neišvengiamai pasitaikys dienų, kai termometro stulpelis šoktels iki +30 °C ir daugiau. Perkaitimas ypač pavojingas kūdikiams ir vaikams.

10 daiktų ir elektronikos prietaisų, būtinų šeimai vasaros kelionių metu

Vasara – kelionių ir atostogų metas. Joms besiruošdami visuomet galvojame, ką įsigyti, kad keliautume patogiai, kuo atnaujinti turimą inventorių.

Pasitinkame šiltąjį metų laiką su šeima: kaip išgryninti namų orą ir daugiau laiko praleisti gryname ore?

Šiltuoju metų laiku vis dažniau norisi atverti ir langus bei pajusti tyro oro gūsį, tad sužinokite, kaip išvalyti patalpų orą ir užtikrinti gaivą.

Saugūs ir komfortiški namai – misija įmanoma: ką reikėtų įsigyti norintiems juos sukurti?

Šiame technologijų amžiuje išvykus atostogų nebereikia kaimynės prašyti, kad ji vis žvilgtelėtų, ar prie jūsų namų nesisukioja įtartinas praevis.

Išmanieji namai: mitai ir tiesa

Vieniems, pagalvojus apie išmaniuosius namus, prieš akis iškyla namų prabanga. Kitiems – beprotiškai aukštos kainos. Treti mato nuolatines problemas.

Išmaniųjų namų sistema: puiki išeitis, jei norite, kad namai būtų „protingi“

Išmanieji namai – tai prie bendro tinklo prijungti įrenginiai, kurie gali būti valdomi nuotoliniu būdu, pasitelkus išmanųjį telefoną ar planšetę.

Robotas siurblys ir išmanusis televizorius – bene trokštamiausi 2022-ųjų pirkiniai namams: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Nemažai pirkėjų, svarstančių įsigyti tiek robotą siurblį, tiek televizorių, vos pradėję paieškas pasijunta suglumę, nes nežino, į ką atkreipti dėmesį.

Dulkių siurblys-robotas: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Indus plauna indaplovė, o drabužių švara rūpinasi skalbyklė, tad metas leisti kažkam pasirūpinti ir jūsų grindimis. Kaip išsirinkti siurblį-robotą?

Išmanusis namų apšvietimas: paprasčiau, taupiau, saugiau

Vieni, taupydami, išjungia šviesą kaskart išeidami iš patalpos, kiti perka ekonomiškas elektros lemputes. Treti renkasi išmanųjį namų apšvietimą.

„Xiaomi“ ekosistema: kas tai ir kaip išmaniųjų prietaisų gamintojas užkariavo rinką?

2010-aisiais pasaulis sužinojo apie naują išmaniųjų telefonų gamintoją. Šiandien ne vienuose namuose buitį palengvina „Xiaomi“ siurbliai robotai.

Kas turėtų būti išmaniojoje virtuvėje, kad ji tikrai būtų „protinga“?

Ko gero, kiekviena šeimininkė pasvajoja apie funkcionalią, praktišką virtuvę, kurioje kasdieniai procesai būtų patikėti šiuolaikinėms technologijoms.

Išmanieji namai – ateities namai?

Šiandien savo dienos neįsivaizduojame be išmaniojo telefono, taip ateities netrukus neįsivaizduosime be išmanių namų.

Išmanioji namų apsauga ir priežiūros sprendimai: kad namai ir šeima būtų saugūs

Vis daugiau žmonių renkasi savo išmaniąją apsaugą. Nenuostabu – juk ją galima ne tik valdyti nuotoliniu būdu, bet ir stebėti, kas vyksta namuose.

Išmaniųjų namų projektavimas ir įrengimas: kokių klaidų reikėtų vengti?

Apie išmaniuosius namus svajoja daugelis. Ne išimtis – ir auginantieji vaikus. Apskritai gyventi išmaniuosiuose namuose naudinga finansiškai.

Išmanieji namai: 5 efektyvūs būdai sumažinti sąskaitas už elektrą ir dujas

Elektros ir dujų kainoms drastiškai išaugus daugelis ieško būdų, kaip sumažinti sąskaitas. Puikus sprendimas – automatizuotos namų valdymo sistemos.

Išmanioji buitinė technika – dabarties technika laiką taupantiesiems

Kasmet technologijų parodose didžiosios pasaulio kompanijos pristato nuostabių savybių turinčius produktus, žadančius palengvinti žmonių gyvenimą.