Išmanieji namai

Su „Xiaomi Smart Multifunctional Rice Cooker“ – maisto gamyba be rūpesčių

Tegul jūsų neklaidina pavadinime esantis žodis „ryžiai“. Ši išmani viryklė yra daugiafunkcė, patogi ir gali būti kasdien naudojama ne tik ryžiams.

„Xiaomi Smart Cooking Robot“ – žvilgsnis į ateities virtuvę

Iš karto perspėju: nemanykite, kad ši apžvalga skirta įmantriai atrodančiai ir begalę funkcijų turinčiai karšto oro gruzdintuvei. Čia visai ne tai.

„Bissell® SpotClean Cordless®“ – visoms dėmėms iš kilimų, baldų ar automobilio salono

Ant sofos išsiliejo kava? Ant kilimo – spalvotas limonadas? Šuo prinešė purvo ant minkštų namų ar sodo baldų? Vaikai pritrynė ledų automobilyje?

TD naktinis režimas: kaip jį įjungti?   (2)

Naktinis arba tamsusis režimas (angl. dark mode) yra tamsiajam paros metui pritaikytas išmaniųjų įrenginių režimas, kuris nutamsina šviesų foną.

„Kärcher“ patarimai: akumuliatorinių langų valytuvų galimybės – beribės

Akumuliatorinius langų valytuvus jau kurį laiką galima rasti ne vienuose namuose. Jų populiarumo priežastis akivaizdi: vienas nepatogiausių namų ruošo

Renkamės siurblį-šluotą: į ką atkreipti dėmesį ir kaip išsirinkti, kad tarnautų jums, o ne atvirkščiai?

Elektrinė šluota, plaunantis siurblys-šluota, rankinis dulkių siurblys ir t. t. – rinkoje jie vadinami įvairiai ir tampa vis populiaresni.

Ką reikia žinoti apie elektrinių automobilių įkrovimą? Atsako specialistas

Lietuvoje didėjant elektra varomų automobilių paklausai, nenuostabu, kad neįtikėtinai greitai daugėja ir tokių automobilių įkrovimo stotelių.

Sužinokite 5 būdus, kaip technologijos pasitarnauja tėvams ir vaikams

Išmaniosios technologijos išplėtė namų funkcionalumą. Daugeliui tai – galimybė patenkinti poreikius, optimizuoti darbus.

Praktiškos kalėdinės dovanos šeimai: kokios jos?

Kasmet kalėdinių dovanų rinkimas ir pirkimas daugeliui tampa tikrų tikriausiu galvos skausmu ir išbandymu. Tačiau to išvengti galima gerai pagalvojus.

Išmanieji namai: mitai ir tiesa

Vieniems, pagalvojus apie išmaniuosius namus, prieš akis iškyla namų prabanga. Kitiems – beprotiškai aukštos kainos. Treti mato nuolatines problemas.

Išmaniųjų namų sistema: puiki išeitis, jei norite, kad namai būtų „protingi“

Išmanieji namai – tai prie bendro tinklo prijungti įrenginiai, kurie gali būti valdomi nuotoliniu būdu, pasitelkus išmanųjį telefoną ar planšetę.

Robotas siurblys ir išmanusis televizorius – bene trokštamiausi 2022-ųjų pirkiniai namams: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Nemažai pirkėjų, svarstančių įsigyti tiek robotą siurblį, tiek televizorių, vos pradėję paieškas pasijunta suglumę, nes nežino, į ką atkreipti dėmesį.

Dulkių siurblys-robotas: kaip išsirinkti tinkamiausią?   (24)

Indus plauna indaplovė, o drabužių švara rūpinasi skalbyklė, tad metas leisti kažkam pasirūpinti ir jūsų grindimis. Kaip išsirinkti siurblį-robotą?

Išmanusis namų apšvietimas: paprasčiau, taupiau, saugiau

Vieni, taupydami, išjungia šviesą kaskart išeidami iš patalpos, kiti perka ekonomiškas elektros lemputes. Treti renkasi išmanųjį namų apšvietimą.

„Xiaomi“ ekosistema: kas tai ir kaip išmaniųjų prietaisų gamintojas užkariavo rinką?

2010-aisiais pasaulis sužinojo apie naują išmaniųjų telefonų gamintoją. Šiandien ne vienuose namuose buitį palengvina „Xiaomi“ siurbliai robotai.

Kas turėtų būti išmaniojoje virtuvėje, kad ji tikrai būtų „protinga“?

Ko gero, kiekviena šeimininkė pasvajoja apie funkcionalią, praktišką virtuvę, kurioje kasdieniai procesai būtų patikėti šiuolaikinėms technologijoms.

Išmanieji namai – ateities namai?

Šiandien savo dienos neįsivaizduojame be išmaniojo telefono, taip ateities netrukus neįsivaizduosime be išmanių namų.

Išmanioji namų apsauga ir priežiūros sprendimai: kad namai ir šeima būtų saugūs

Vis daugiau žmonių renkasi savo išmaniąją apsaugą. Nenuostabu – juk ją galima ne tik valdyti nuotoliniu būdu, bet ir stebėti, kas vyksta namuose.

Išmaniųjų namų projektavimas ir įrengimas: kokių klaidų reikėtų vengti?

Apie išmaniuosius namus svajoja daugelis. Ne išimtis – ir auginantieji vaikus. Apskritai gyventi išmaniuosiuose namuose naudinga finansiškai.

Išmanieji namai: 5 efektyvūs būdai sumažinti sąskaitas už elektrą ir dujas

Elektros ir dujų kainoms drastiškai išaugus daugelis ieško būdų, kaip sumažinti sąskaitas. Puikus sprendimas – automatizuotos namų valdymo sistemos.

Išmanioji buitinė technika – dabarties technika laiką taupantiesiems

Kasmet technologijų parodose didžiosios pasaulio kompanijos pristato nuostabių savybių turinčius produktus, žadančius palengvinti žmonių gyvenimą.

Saugūs ir komfortiški namai – misija įmanoma: ką reikėtų įsigyti norintiems juos sukurti?

Šiame technologijų amžiuje išvykus atostogų nebereikia kaimynės prašyti, kad ji vis žvilgtelėtų, ar prie jūsų namų nesisukioja įtartinas praevis.

Pasitinkame šiltąjį metų laiką su šeima: kaip išgryninti namų orą ir daugiau laiko praleisti gryname ore?

Šiltuoju metų laiku vis dažniau norisi atverti ir langus bei pajusti tyro oro gūsį, tad sužinokite, kaip išvalyti patalpų orą ir užtikrinti gaivą.

10 daiktų ir elektronikos prietaisų, būtinų šeimai vasaros kelionių metu

Vasara – kelionių ir atostogų metas. Joms besiruošdami visuomet galvojame, ką įsigyti, kad keliautume patogiai, kuo atnaujinti turimą inventorių.

Kaip sėkmingai išsivaduoti nuo vasaros karščių?

Vasarą neišvengiamai pasitaikys dienų, kai termometro stulpelis šoktels iki +30 °C ir daugiau. Perkaitimas ypač pavojingas kūdikiams ir vaikams.

Dalį vasaros atostogų tobuliname namus! 5 svarbiausi darbai namuose ir kieme

Ilgos, šiltos vasaros dienos – idealus metas patobulinti ar atnaujinti namus, imtis seniai mintyse užgimusių „pasidaryk pats“ projektų.

Grįžtame į mokslus: 10 reikalingiausių prietaisų ir daiktų mokiniams ir studentams

Kai visas pasaulis kur kas labiau skaitmenizuotas, mokyklinis krepšelis atrodo kitaip, nei, pavyzdžiui, prieš du dešimtmečius.

Švarūs ir jaukūs namai per 30 minučių? Efektyvūs patarimai kasdieniam tvarkymuisi

Jūsų tikslas – prižiūrėti namus taip, kad jie būtų pakankamai švarūs ir nereikėtų viso savo laisvalaikio skirti jiems išblizginti.

Namuose vėsu: kaip išsirinkti šildytuvą ir nepasiklysti tarp jų gausos?

Orams šąlant daugelis, kurių namuose vėsoka, ima dairytis papildomo „pastiprinimo“ – kokybiško ir patikimo šildytuvo, kuris, tikimės, tarnaus ilgai.

Atvėsus orams sugrįžome į namus: kaip susikurti jaukią ir sveikesnę aplinką?

Vėlyvą rudenį didžiąją paros dalį karaliauja tamsa, po truputį spintose imame ieškoti šiltesnių drabužių, lauke dėmesį patraukia visų atspalvių lapai.

Pagaliau sukurtas prietaisas, buityje galintis visiškai jus pakeisti: sužinokite, koks jis

Namai – mūsų tvirtovė. Nieko nėra maloniau, kaip leisti laiką tvarkinguose, švariuose namuose, tačiau daugeliui palaikyti idealią švarą trūksta laiko.

Kaip namuose sumažinti ligų tikimybę ir kokius prietaisus rinktis?

Optimalus patalpų mikroklimatas labai svarbus visų šeimos narių, ypač vaikų, kurie šaltuoju metų laiku yra dažniau linkę sirgti, gerovei.

Ar patalpų oras daro įtaką vaikų mokymosi rezultatams?

Namuose, kuriuose nuolatos vyksta veiksmas, gali būti sudėtinga sukurti edukacijai palankią aplinką. Idealu, jei vaikai gali mokytis tylioje vietoje.