Renkamės siurblį-šluotą: į ką atkreipti dėmesį ir kaip išsirinkti, kad tarnautų jums, o ne atvirkščiai?

Reklaminis partnerio turinys
Vyras siurbia namus su siurbliu-šluota BISSELL Partnerio nuotr.

Elektrinė šluota, plaunantis siurblys-šluota, rankinis dulkių siurblys ir t. t. – rinkoje jie vadinami įvairiai.

Bet kokiu atveju tai vis dažniau namų valymui pasirenkami prietaisai, vienu metu grindis ir siurbiantys, ir plaunantys, o neretai – net ir sausinantys. Skaičiuojama, kad tokiu būdu grindis galima išvalyti net iki 30 kartų greičiau ir efektyviau, nei naudojantis įprasta plaunama šluota.

Belaidžiai siurbliai yra labai patogūs naudoti: jie maitinami iš įkraunamos baterijos, o ne nuo laido (žinoma, yra ir laidinių modelių), tad norint vienu ypu išvalyti visus namus nereikia siurblio atjungti, pervynioti laidą ir t. t. Skamba patraukliai ir paprastai, tiesa?

Kur ir kada naudojamos elektrinės šluotos?

Belaidės elektrinės šluotos buvo sukurtos atsižvelgiant į vartotojų poreikius ir norą šiuo prietaisu naudotis greitai ir paprastai.

Siurbliai-šluotos ypač naudingi virtuvėse ir kitose namų patalpose, kai kažkas išsilieja, išbyra ir jūs nenorite traukti įprasto siurblio, tačiau tikitės greito ir profesionalaus rezultato.

Pavyzdžiui, įsivaizduokite vieną iš šių situacijų: jūsų 2 m. mažylis bandė savarankiškai pietauti, tad aplink jo kėdutę pribarstyta daugybė košės ir daržovių likučių, arba tėtis su vaikais kepė picą, tad virtuvės grindys nubarstytos miltais. Turite kelis pasirinkimus: pirmasis – iš tamsaus kambariuko traukti laidinį siurblį, bandyti viską iškuopti šluoste arba naudoti siurblį-šluotą. Pasirinkimas – akivaizdus.

Siurblį-šluotą patogu ir paprasta laikyti net ir mažame bute: jis užima nedaug vietos, todėl tai ypač populiarus pasirinkimas tarp butų gyventojų. Universalumas, kompaktiškumas ir nedidelis svoris anksčiau netgi būdavo svarbesni kriterijai už gilų valymą. Tačiau šių dienų gamintojai, kaip, pavyzdžiui, „BISSELL“, suderino viską, tad nebereikia ieškoti kompromisų. Mobilūs dulkių siurbliai-šluotos rinkoje neabejotinai skina laurus.

Siurblys-sluota BissellPartnerio nuotr.

Pagrindiniai aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis dulkių siurblį-šluotą

Visų pirma, draugės rekomenduotas, jos nuomone, idealus prietaisas gali visiškai netikti jums, jei draugė neturi vaikų ir gyvena mažame bute, o jūs turite atžalų, augintinių ir gyvenate dideliame name užmiestyje.

 Taigi, trumpai apžvelgiame svarbiausius pasirinkimo kriterijus:

  • Galia. Visų rinkoje esančių dulkių siurblių galia neturi viršyti 900 W: tos reikalavimas galioja jau nuo 2017 m. (iki tol – iki 1600 W).
  • Baterijos veikimo laikas. Kuo ilgiau veiks įkrautas siurblys, tuo didesnę erdvę galėsite išvalyti. Gaminant baterijas pasitelkiama ličio jonų technologija.
  • Įkrovimo laikas ir laikymo būdas. Labai svarbu atkreipti dėmesį į elektrinės šluotos įkrovimo laiką, jei kartais prietaisas išsikrautų nespėjus užbaigti darbo. Beje, nemažai siurblių-šluotų modelių turi ir įkrovimo stoteles, kuriose galima nuolat laikyti prietaisą, o prireikus naudoti jis visada bus įkrautas. Įkrovimo stotelės yra pastatomos ant grindų arba tvirtinamos prie sienos.
  • Gamintojas. Norint įsigyti kokybišką elektrinę šluotą, labai svarbu atkreipti dėmesį ir į gamintojus. Rinkos lyderių vardą pelnė „BISSELL“, „Karcher“, „Dyson“ bei „Hoover“ gamintojai.
  • Triukšmo lygis. Atkreipkite dėmesį ir triukšmo lygį, nes veikiausiai net ir tvarkantis namus norėsis klausyti radijo, tinklalaidės ar žinių per televizorių, negana to, siurblį tikrai prisieis naudoti, kai miegos vaikai, tad triukšmo lygis neturėtų būti didesnis nei 70 dB, kaip „BISSELL CrossWave HF3 Cordless Pro“ dulkių siurblio-šluotos.
  • Siurblio svoris. Valant grindis reikės laikyti visą siurblį-šluotą, o ne tik vamzdį, todėl lengvesni modeliai – patogesnis sprendimas. Dar labai svarbus niuansas – kurioje siurblio-šluotos dalyje yra variklis. Ne visada naudojimo paprastumas priklauso tik nuo svorio, t. y. jei variklis (kaip „BISSELL CrossWave“ linijos siurblių) yra apačioje, tokiu atveju net ir sunkesnį prietaisą labai paprasta valdyti viena ranka.
  • Siurblio valymo būdas. Atkreipkite dėmesį, kaip siurblys valomas: ar viską reikės daryti rankiniu būdu, ar prietaisas išsivalo automatiškai (tai labai didelis privalumas taupant laiką).
  • Grindų tipas: laminatas, parketas, plytelės, kiliminės, mišrios dangos ir t. t.
  • Kaina. Siurblių-šluotų kainos prasideda nuo ~60–70 eurų, patys kokybiškiausi modeliai gali kainuoti ir per 600–700 eurų ir daugiau. Vėlgi siurblio kainą lemia jūsų poreikiai, prietaiso savybės, pageidaujama komplektacija ir daugelis kitų kriterijų. Rekomenduojame rinktis „aukso viduriuką“: pavyzdžiui, kokybiški „BISSELL“ siurbliai-šluotos kainuoja nuo ~330–350 eurų.

Tylus visu namu siurbimas su BissellPartnerio nuotr.

„BISSELL“ – patikimas dulkių siurblių gamintojas

Trumpai apie prekės ženklą

„BISSELL“ – dar 1876 m. įkurtas ir jau 5 vienos šeimos kartų valdomas verslas, namų priežiūros lyderis. Įmonė daug investuoja į klientų poreikių tyrimus: tai leidžia sukurti išmanią, novatorišką ir praktišką techniką. Be to, įmonė orientuojasi į augintinių turinčius žmones. Kaip rodo tyrimai, pagrindinė priežastis, kodėl žmonės nusprendžia neturėti augintinio arba vos paauginę jį atiduoti į prieglaudą – sunkumai valant ir prižiūrint namus. Šią problemą efektyviai sprendžia „BISSELL“ kuriami produktai. Dabar įmonė visame pasaulyje geriausiai žinoma kaip šlapiai valančių siurblių gamintoja.

„CrossWave“ – pažangi produktų linija, atitinkanti šeimų poreikius

 „BISSELL“ siurbliai-šluotos turi savaiminio išsivalymo funkciją. Paspaudus vieną mygtuką išplaunama visa sistema ir rulonėlis. Siurblių savininkams retkarčiais teks pravalyti filtrą ar ant gumelių susikaupusius nešvarumus – tai ir visa siurblio-šluotos priežiūra. Minėtasis filtras atskiria ir sulaiko smulkias šiukšles, plaukus, kad juos išvalyti būtų lengviau. Daugiau apie savaiminio išsivalymo funkciją – šiame vaizdo įraše.

Siurbliai orientuoti į žmones, turinčius augintinių. Kuriant specialias PET siurblių linijas pagalvota apie patogesnį išsivalymą, filtrų integraciją. Be to, „BISSELL“ siūlo ir visą seriją valymo priemonių ir skysčių, užtikrinančių gaivumą ir padedančių neutralizuoti gyvūnų kvapus, kitų prekių, padedančių namus valyti greičiau ir efektyviau.

Renkantis „BISSELL“ jau nereikia galvoti apie skirtingus grindų paviršius: paspaudus vieną mygtuką pereinama nuo kietų paviršių prie kilimėlių siurbimo ir atnaujinimo, ir atvirkščiai.

„X7 Plus Cordless Pet Select“ ir „HF3 Cordless Pro“ modeliai yra belaidžiai, o „C3 Select“ – laidinis. Visi šie modeliai yra labai galingi, gali siurbti net ir kiaušinių lukštus. Naujojo rinkoje „CrossWave HF3“ siurblio-šluotos išskirtinumas – automatinė vandens tiekimo funkcija, o savaeigio judėjimo (self propelling) funkcija leidžia prietaisu naudotis dar paprasčiau.

„SpotClean PRO“ – dėmėms valyti skirtas prietaisas už priimtiną kainą. Jis idealiai tinka valyti sofas, mašinų salonus ir kt. Įsigijus nebrangų prietaisą nebereikės nuomotis profesionalios minkštiems paviršiams valyti skirtos įrangos, kviestis į namus valymo paslaugų teikėjų, mokėti už brangias jų paslaugas. Mažas, bet galingas prietaisas minkštus paviršius išvalo išties kokybiškai. Rinkoje panašių gaminių labai trūksta.

Taigi, apibendrinant, jei ieškote patikimo siurblio-šluotos, „BISSELL“ neabejotinai turėtų atsidurti favoritų sąraše.