Atsiliepimai ir apžvalgos

3.9 7 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Ar kartočiau šį tyrimą? Matyt ,kad ne.. laiko visiškai nesusitaupo, o atvirkščiai aš daugiau streso gavau.
4.9 10 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Apibendrinant, galiu rekomenduoti abi priemones tiems, kas vargsta su sausos odos problemomis.
5 13 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Mielai LYL vit d papildus rekomenduoju ir kitiems!
4.9 9 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Bendrai, tikrai neblogi produktai :)
4.8 10 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Vaikams patiko labiausiai Tutti frutti, mažiausiai patiko multifruit.
4.6 15 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Šiuos visus produktus drąsiai rekomenduoju išbandyti moterims turinčioms problemų dėl sausos odos.
3.7 6 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Galbūt ir bandysiu vartoti ateityje, bet matau, kad nesilaikant mitybos apribojimų, deja, jokie papildai stebuklų nepadaro.
4.7 21 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Gavau puikią progą išbandyti COLOR & SOIN dažus, spalva 6G.
5 5 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Džiaugiuosi galimybe išbandyti L‘abre Vert buitinės chemijos rinkinį – atradome gerų produktų.
5 2 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Mano testuojamas produktas - BISSELL MultiFunctional Cleaner CrossWave
5 2 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Su sūnumi draugaujame su alergijomis. Name įsirengėme rekuperatorių, tačiau visiškai mūsų
3.8 5 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Ačiū Tėvų darželiui už galimybę išbandyti NUDE LOOK kosmetikos liniją GOLDEN ROSE.
5 3 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Gavę tokią gausybę produktų, su vyru susimąstėm ar iki galiojimo termino spėsim juos sunaudoti, tačiau vos paragavę supratom
4.9 10 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Išbandžiau įklotus prieš prasidedant menstruacijomis. Įklotais esu patenkinta nes:
5 11 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Puikus naujas produktas -
4.5 6 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Išbandeme ,,Lovela Baby“ spalvotų drabužių skalbiklis
5 20 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Labiausiai man patiko kvapas, visų priemonių kvapas neerzinantis, švelniai malonus.
5 4 vertinimai(ų)
Naujausias atsiliepimas: Visa šeimyna naudojame irigatorių kartu su paprastais dantų šepetėliais. Visapusišką burnos ertmės švarą mums užtikrina